Endorphine

valla bende beğendim espriyi
aslında niye daha önce aklımıza
gelmedi bilmiyorum..

şaka bi yana öyle bi durum yok aslında
hep bayan vocal denk gelmişti ondan
öyle bi izlenim uyandı sanırsam.

ama bu seferki erkek valla bilaa bakın..!

Erkekse bile delikanli değildir 😀
Evet, şaka bir yana eminim canavar gibi bir solistiniz vardır artık. İşleri yoluna koyduktan sonra biraraya gelelim mutlaka. Planlarımızı yapalım. Ama Kıvanç'ı biraz bekleyecez sanırım. Bütünlemeleri varmış. Hep ders çalışıyormuş (!)
Kendinize iyi bakın gençler.

yeni arkadaşımız Tayfun, gönüllerimizi mest etti...
biliyorum ki ankara'nın geri kalanı da yakın zamanda tanıyacaktır onu...
yolumuz açık olsun
başka diyecek ne var ki...

hayırlı olsun beyler biraz erkek erkeğe takılmakta fayda var androjen saçın etrafa hatta bundan sonra adınız androjen 8O olsun ya da androphine 8O / andorphine 8O bla bla bla bla :kaydim sevindim ya bizim de tembel solist azcık tembel olmasa başlardık organizasyona ama hayırlısı diyelim

umarım söylediğin gibi olmuştur endercim
umarım beklediğimiz özlediğimiz kan budur
şahsen sahnede olmayı özlemiş birisi olarak
bekleyecekm sabrım kalmadı...!

bu arada ilgin bizi çok mutlu ediyo fıratcım
irtibatı koparmayalım...!

Merhabalar Endorphine, sizleri bir türlü arayamadım kusuruma bakmayın. Ama artık özlem bitiyor 😀 Eğer Bu haftasonuna doğru sizler ve diğer arkadaşlarımız da uygun olursa bir görüşelim, muhabbet edelim. Bu aralar Kırmızı Bülten'le biraz işlerimiz var bir de Hayalci'nin demo kayıtlarıyla uğraşıyorum (ki bu iş çok daha zorlaşacak). Dolayısıyla bizler en iyisimi haftasonu olmadan görüşelim. Ben size ulaşırım, kendinize iyi bakın!

valla bilmiyorum göktuğcum sizin
tanıdığınız elemanmı ama hakkaten
çok iyi birisi...!

öncelikle müzik altyapısı oldukça
sağlam bi arkadaş kişilik yönünden de
çok iyi baklım yani kaliteli bişeyler
üreteceğimize inanıyoruz en kısa zamanda
GÖRÜŞMEK DİLEÐİYLE...!

kendine çok iyi bak.

doğru söylüyosun özlerm
sizin çalışmalar nasıl gidiyo
bitürlü gelemedik programlara
ama sizi gönülden desteklediğimizi
unutmayın...!
değerli meslektaşım Umut' a ve bütün ''C''in
Seddi' ne selamlar...!

bugün davulcu arkadaşımız Furkan ankaraya geri dönüyor,
ve calışmalar daha da hızlanıyor...
arada Üstün kacmış galiba ama telaş yok
nasıl olsa çok uzaklaşamaz...
bu arada bizim yeni vokali gören var mı??
🙂

Mesela diyorum ki "Sevgili Endorphine, 24 temmuz pazar akşamı Baraka'ya gelin de hem çok yakın arkadaşlarımız olan Kırmızı Bülten'i dinleyelim hem de birkaç 'amatör grup' bir araya gelip ortak projelerimizden bahsedelim." Ama sizi, sizin başlığınızda değil de bahsi geçen diğer grubun başlığında davet etmem gerekiyormuş ve bu yüzden mesajım silinmiş ve siz de gelmemişsiniz tabii ki. Sayın moderatör arkadaşımdan düşüncesizliğim yüzünden özür dilerim. Bende ciddi problemler başladı sanırım 😀

abi benim salı günü sınavlarım var,
o yüzden belki diyebilirim...
ama diğer elemanları yollamaya calışalım,
gruplar arası iletişim önemli tabii
🙂

Ankara Biziz Rock Bar'da 30 Temmuz 2005 Cumartesi Rock Alive #33 , Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL.Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar sırasıyla:

Fas-On
Osiris
Endorphine
Rocks’n

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

Biziz'de 30 temmuzda endorphine konseri, kaçmaz...

vokalis olayınıda çözmüşsünüz başarılar diliyorum, kalpten takip ediyoruz, her fırsatta selam yolluyorsunuz (özellikle meslektaşım 🙂 ) mahcubum cevap verememekten...affedin lütfen

Biziz de görüşürüz, muaffakiyetler diliyorum 🙂

Geri