Endorphine

AluminiumBass demiş ki:
Yarın Endorphine konseri kesinlikle yok, değil mi? 🙁 Ona göre planlarımı yapacağım.
Gary öncelikle desteklerinden ötürü sana minnettarız
Elimizde olmayan sebeplerden ötürü aksiliklere hala dur diyebilmiş değiliz
Kafamızda hayata geçirilmeyi bekleyen onlarca projeyi bu aksiliklerden dolayı halen devreye sokamadık ancak siz dostlarımızın destekleri varolduğu sürece Endorphine grubu üyeleri hayallerinden ve arzularından vazgeçmeyecektir (kuyumuzu kazmaya çalışan bir grup zibidi de bunu böyle bilsin :twisted: :evil: :twisted: )

Merhaba Endorphine, sizleri iki pazardır Baraka'ya bekliyoruz ama bir türlü zaman bulamadınız herhalde. Sizlere benim açımdan bir iyi bir de kötü haberim var. Kötü haber; sizlerle beraber konserlere çıkmak artık imkansız gibi birşey oldu benim için. En azından 3-4 aylığına. İyi haber; önceki durumumun nedeni olan mesele. Bizim grup albüm yapma yoluna girdi ve bana da bir ton iş-güç çıktı. İnanın aşırı derecede yoğun ve yorgun olacağım bir dönem başlıyor. Ama sizin çıkcağanız konserlerde beni en önde görebilirsiniz 😀 Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere!

senin adına çok sevindim fıratcım ya bizde bi türlü işleri yoluna koyamadık ondan gelemiyoruz kusura bakmayın ama en kısa zamanda sizlerle görüşmeyi istiyoruz umarım kaydınız başarıya ulaşır...!

arkadaşlar enerjimiz dorukta
herkes son sürat hazırlanıyor
bu aralar kendimizi dahada geliştirmekteyiz
çok farklı bi endorphine ile karşınıza çıkmak
için çabalıyoruz...
hiç kimse merak etmasin endorphine sahnenin
tozunu attırmak için hazırlanıyor bekleyiş biraz daha sürebilir ama çok sağlam bişey çıkacağına inanıyoruz...!

Vokal ilanımıza gelen yanıtlar hergün çoğalıyor ve bu da motivasyonumuzu arttırıyor tabii
Orta noktayı bulmaya çok yaklaştığımız arkadaşlar var
Ne diiyeyim
İlk konserimize birileri AKUT'u çağırsa iyi eder 😀

herkese slm arkadaşlar,
pazar günü kırmızı bülten'i baraka rock bar'da dinlemeye gittik,
muhteşem bir performans cıkarıyorlar,
onları yürekten kutluyorum...
gercekten sahnede oldukları süre içerisinde çok özel bir müzik ziyafeti verdiler...
herkese tavsiye ediyorum...
bu tavsiyeme uyup izlemeye giden arkadaşlara bir uyarıda bulunmak istiyorum ancak...
"lütfen bu insanlarla sahne sonrasında görüşmeye calışmayın çünkü başarısızlığınız garanti... size söz verseler bile kanmayın, en azından bir telefon bile etmiyor bu kişiler..."

lütfen sözlerime kulak verin, ayağınızı denk alın...

merhabalar arkadaşlar...dilshad öznur ikilisinden öznur ben.çalışmalara hızla devam ediyor olmanız çooook güzel :metalhead .başarılar diliyorum kolay gelsinnn...

MegaDeeetH demiş ki:
merhabalar arkadaşlar...dilshad öznur ikilisinden öznur ben.çalışmalara hızla devam ediyor olmanız çooook güzel :metalhead .başarılar diliyorum kolay gelsinnn...

Vakti zamanında Ajlan&Mine ikilisi vardı peee 😀
Sözlerime bir Tarkan güftesiyle devam etmek istiyorum 8O
Vereceksen akıl verme, vereceksen vokalist ver 😀
Latife bir yana Öznur öpüldün 😛
Partnerine de kucak dolusu sevgiler 😛

selamlar!vokalist bulamadınız demek ha!üzüldüm şimdi ama 🙁 bir yerlerde çıkmıyor musunuz ?yazılanları pek okuyamadım zor geldi de :twisted: bu sorunun cevabını verin de ben de zahmetten kurtulayım.
öpüldünüz bol miktarda :elsalla

Arım balım peteğim düşünmen yeter sağol 😳
Aslında Tayfun arkadaşımızla anlaştık sayılır ama Doğukan Ankara dışında olduğundan dinleme fırsatı bulamamıştı,Doğukan Ankara'ya geldi bu sefer de Tayfun 15 gün arazi (Endorphine şansı) :x
Özetle şu bahtsız bedevi uğursuzluğunu bir yenersek,Klaus Meine abimizin dediği gibi:
"Here I am...Rock You Like A Hurricane" 8)

endorphine'in vokal aray???n? uzaktan takip ediyorum ve art?k vokalinize kavu?mal?s?n?z diyorum.çookk bekletmeyin.
umar?m grubun kal?c? vokalini bulabilirsiniz ve birlikte güzel konserler veririz...

valla eren bitak?m ?eyleri yoluna koymak üzereyiz eylül gibi sahnelere dönmü? oluruz heralde bakal?m art?k hiçbir ?ey için kesin konu?am?yoruz bildi?imiz tek bir?ey var o da müzik yapmaya devam edece?imiz...!

Geri