evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

afis6ro.jpg

yarın evil cats çıkmıycak duyduum kadarıyla...
bana artık söz hakkı düşmez ama çıkmıycaklar(mş)...
sormayın ndn falan die.... çıkmıolar aq çıkmıolar.... size ne lan? çıkmolar...

CeKeS__DAWUL demiş ki:
yarın evil cats çıkmıycak duyduum kadarıyla...
bana artık söz hakkı düşmez ama çıkmıycaklar(mş)...
sormayın ndn falan die.... çıkmıolar aq çıkmıolar.... size ne lan? çıkmolar...

evil cats forumuna yazarken lütfen daha dikkatli dawran.
biz bile bilmezken çıkmadıımızı sen nerden öğrendin çok merak ettim ben.

kendi ağzından emin ol ezgi...
kem küm ettiğinizi sölediler... çıkmıycaınızı gruptan çıkan tınılardan öğrendim...
uydurmuyorum heralde... ana da 1 çift lafım war: NE BU ŞİDDET BU CELAL.!.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

kem küm ediomuşuz işte buna gülerim 😆 şu saate kadar kendimi yırttım çıkıcağımız saatin bildirilmesi için ama organizasyon yapan arkadaştan hiç bi tepki yok.kaprislerimizden dolayı kem küm etmioruz.bizim dışımızda gelişio herşey we evil cats'in hiçbir şeyden haberi yok.bu şiddet celal ondan kaynaklanıo..

destek weren herkese çok teşekkürler.osiris,hbb,the guest ayrıca teşekkürler yanımızda olduğunuz için 😉

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Geri