evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

UuYuRR demiş ki:
carsamba gunu saat 18 de garagedeyım... forrock orgnzeye para vermek ıstemem ama zaten garageye beles 🙂

Bende bunu merak ediyorum!!

Ayrıca evil cats konserlerine gelen o 5-10 kişinin de kim olduğu anlaşıldı.Davetiye gönderdiği "çağırdığı" arkadaşları.. Madem çağırmıyorsunuz gelmiyorum ben de!Küstüm vallahi.. 8) 😀 😀

pin up ı doverler abı...

davulcuları psyhco cat... basscıları katıl... gıtacıları electrık yuklu.. hepsı bırlesınce voltranı olusturabılıyorlar

carsamaba olaysız bı gun dılegı ıle orda olucam

jeqo demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
carsamba gunu saat 18 de garagedeyım... forrock orgnzeye para vermek ıstemem ama zaten garageye beles 🙂

Bende bunu merak ediyorum!!

Ayrıca evil cats konserlerine gelen o 5-10 kişinin de kim olduğu anlaşıldı.Davetiye gönderdiği "çağırdığı" arkadaşları.. Madem çağırmıyorsunuz gelmiyorum ben de!Küstüm vallahi.. 8) 😀 😀

aman ne büyük bi kayıp bizim için,ne yapsak gönlünü almak için 😀 zaten 5-10 kişi gelio,onlardan da 1i eksildi,çok yazık..sen rembetikoya takılmaya dewam et bence,öyle bi yer yakışır sana 8) 😉

jeqo demiş ki:
Sen kendi çıktığın yere b.k atıcak zekada birisin.Umarım bu akşamdan sonra da garage'a laf etmezsin 🙂

Bence konu kapansın saçma sapan muhabbetler dönmesin burda müzik hakkında konuşalım tartışalım herkesin müziğine bakalım vs. Sende müzik yap senin müziğinede bakalım...

bugün konsere gelen herkese çok teşekkürler :!: :!:
kalabalık diildi ama biz çok eğlendik,daha da önemlisi eğlendirdik die düşünüorum..ne mutlu bize 😀
the guest we hünkar bile beğendi'ye yardımları,destekleri için teşekkürü borç biliriz..
yepyeni organizasyonlarla tekrar birlikte olmak dileğiyle.. 😉

sahnede bayanları görmek harikaydı!!

teşekkürler bugünkü konser için.. biz Hünkâr Bile Beğendi olaraktan ORKİD'i çok sevdik. yanımda olsaydı atıcaktım bi tane sahneye hehe
😆

çoook tatlı grup EWIL CATS çocuk da yapar kariyer de😉 çok şekersinz, ayynen dewam!.. umarm başka organizasyonlarda da aynı sahnei paylaşırs, başarılarrr..😉

kıslar bayıldık valla size, cok tatlısınız sahnede, grupta herkes vokal bu ne bolluk😉 tekrar calalım beraber biz sizi dinlerken cok eglendik. süpersiniz kıslar...

Geri