evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

ezgyy demiş ki:
jeqo demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
benden cıkma teklıf etcem kızlara.. hepsıne bırden

pin-up ezgi den sonra bayaa bi düşmüşsün!

puhaahahh 😆 ne komik şeysin sen öle :?: :!: arkadaşın bir önceki sayfada bir mesajı daha war daha çok gülmek isteyen oraya baksın :!: :!:
(topu topu 2 msjı war zaten)
denizlinin neresinden çok merak ettim 8) 😀

İçinden canım!!Gelin bekleriz 🙂

ezgyy demiş ki:
wakitsiz öten horozun..nese 😆 umarım bi konser olurda gideriz bigün denizliye! 😉

Burdan hiç kimse sizi dinlicek kadar zevksiz değil.26 Kasım'da Tunalı rembetiko'da verdiğiniz konsere ve demolarınıza bakarak konuşuyorum.
Ayrıca avatarlara bakarsanız kimlerin horoz olduğunu herkes görebilir. 😀 😀 😀

aha ordada bana laf gırmıs heralde... sac ıbık muhabbetındne... e ben ne dıyım feyk charla gelıp artızlenıosun remetıkodakı 10 15 kısıden bırısısıın.. ezıklık yapıosun.. bı de denızlıdenım dıyerek yaaln soyluyorsun

kızları rahatsız etmeyı bırak de get ısıne

evıl catsı ben dınlıyorumda sevıyorumda dınlerımde dınletırımde...

ForROCK! #7

5 Nisan Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

16bv.jpg

Hünkâr Bile Beğendi
The Guest
Evil Cats

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

haklısın berker yavrım yazık orda tek basına kalmıstır annesı arayınca gıtmek zorunda kalıp gıcık olm ustur....

ezgı gokce tugce ırem... carsamba gunu saat 18 de garagedeyım... forrock orgnzeye para vermek ıstemem ama zaten garageye beles 🙂

carsamba gorusuruz canım

UuYuRR demiş ki:
haklısın berker yavrım yazık orda tek basına kalmıstır annesı arayınca gıtmek zorunda kalıp gıcık olm ustur....

ezgı gokce tugce ırem... carsamba gunu saat 18 de garagedeyım... forrock orgnzeye para vermek ıstemem ama zaten garageye beles 🙂

carsamba gorusuruz canım

benim hatırladığım kadarıyla asıl gruptaki kızlardan birinin annesi arıza yaptığı için atilla'yla kavga ediodu sistem geç geliyo diye :!: :!: bu foruma daha fazla yazı yazıp uğraşmicam.Emek verseniz bile bu işler bir tek emekle olmuyo demekki!!kimseye , özellikle de konuştuğunu zannedip 'ötenlere' nerede oturduğumu açıklamak zorunda değilim.bu arada ankarada olursam çarşamba günü konsere gelicem.kulaklarıma yazık ama....neyse! 8) 🙂

Geri