evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

teşekkürler hbb we the guest,iki grubu da çok sewdk biz 😀 umarız başka organizasyonlarda da aynı sahneyi paylaşırız sizlerle..

kızlar aferimm..
inanın andac cafe deki ilk sahnenizle dünkü sahneniz arasında büyük gelişme kaydetmişiniz..başarılarınızın devamını dilerim..

süper çaldınız nası anlatiyim bilmiorum...
çok samimi we eğlenceliydiniz...
ama bas en başta çoktu sonra kıstılar we duyulmaz hale geldi.... onunu duşında herşey çok güzeldi elleerinize ayaklarınıza ses tellerinize herşeyinize sağlık....
bagetine kurban oliyim bebeim...

kızlarr yne ben..😉 ya dawulcunuz yanlmıosam ismi tuğçe, bnm içn anneme not bırakmışmış konser sırasnda annem sölemşti de bn cwp werememştm.. ona çoook teşekkr ediorm duydklarım cesaret we güven vericiydi😉 tekrar teşekkrler szee.. buarada CMT 15:00'da IF'e beklerzz (biras geç oldu ama kusura bakmayn şmdilk artk daa sonrakilerde önceden haber werrm..=)))

batuemre demiş ki:
kızlarr yne ben..😉 ya dawulcunuz yanlmıosam ismi tuğçe, bnm içn anneme not bırakmışmış konser sırasnda annem sölemşti de bn cwp werememştm.. ona çoook teşekkr ediorm duydklarım cesaret we güven vericiydi😉 tekrar teşekkrler szee.. buarada CMT 15:00'da IF'e beklerzz (biras geç oldu ama kusura bakmayn şmdilk artk daa sonrakilerde önceden haber werrm..=)))

not dan kastın annene sesinin gzl olduunu sölemesi...
annen seni göstermş oolum die... sesi ewde daha gzl die... çıplak sesi daha güzel demiş... merak ettim ... kendini kaybediomusun acaba ewdede

olay abartıldı yine..ortada hiç bişe yok :!: tuğçe düşüncelerini sölemiş,annesi de emre'ye iletmiş bu kadar.
(jug gökçenin bu arada)

Geri