evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

stand by me'yi henüz dinleme fırsatım oldu.... demo gayretlenmeleri gayet güzel (Ankara bu konuda cidden çok iyi)...

yoruma gelince....

maalesef "Şaka Gibi".....

biri gider Mersin'e, öteki tersine" olmuş.....

sayfalardan birinde okuduğum, tonmaister son akordu yapmalıydı gibi bir şeyi de gönlüm kabullenmek istemiyor... bir gitarın tek bir akor çalınarak gayet de akortlu olup olmadığı anlaşılabilir..... (bu durumda kendi ipimizle kuyuya inerken, bazı şeyleri de ~nasıl olsa o yapar bu yapar şeklinde~ göz ardı etmemk gerekiyor"

umarım bunlar aşılabilecek şeylerdendir.....

not: yapılan şeyler elbet müziktir ama daha bir gayret özveri ve "iyi bir kulakla" olmayacak şey yoktur"

Sevgiler...

maresalx demiş ki:
evil cats'i küçümseyenlerin cok yakında pipisi düşücek
kesinleşir kesinleşmez bi organizasyonda yer alacak evil cats
bekle bakalım istanbul ..

yazılan yazılar pipi düşmesine yol açacak küçümsemeler değil hatta öneri ve dileklerin dile gelmesiyle açığa çıkmış kelimeler bütünüdür....

bu güzelim grubu sahnelerde görmekten tabi ki de haz duyacağızdır... o zaman da dibimiz düşsün ki ankara da müzik adına bir adım daha öteye gidebilelim... hele ki böylesi kız grupların varlığını görmek bu kadar güçken....

gelgelelim... müzik yapmak siyaset yapmak gibi bir şey değildir... yaptıklarıyla kendini gösterir bir grup... ve ben açıkcası ilk fırsatımda bunu görmek istiyorum...

ve hepimiz bu koca güruhun bir parçasıyız... el emeği göz nuru ne varsa dökeceğiz sahne tozu yuta yuta...

kimimiz gitarına, kimimiz şanına....

Sevgiler...

Serginal demiş ki:
maresalx demiş ki:
evil cats'i küçümseyenlerin cok yakında pipisi düşücek
kesinleşir kesinleşmez bi organizasyonda yer alacak evil cats
bekle bakalım istanbul ..

yazılan yazılar pipi düşmesine yol açacak küçümsemeler değil hatta öneri ve dileklerin dile gelmesiyle açığa çıkmış kelimeler bütünüdür....

bu güzelim grubu sahnelerde görmekten tabi ki de haz duyacağızdır... o zaman da dibimiz düşsün ki ankara da müzik adına bir adım daha öteye gidebilelim... hele ki böylesi kız grupların varlığını görmek bu kadar güçken....

gelgelelim... müzik yapmak siyaset yapmak gibi bir şey değildir... yaptıklarıyla kendini gösterir bir grup... ve ben açıkcası ilk fırsatımda bunu görmek istiyorum...

ve hepimiz bu koca güruhun bir parçasıyız... el emeği göz nuru ne varsa dökeceğiz sahne tozu yuta yuta...

kimimiz gitarına, kimimiz şanına....

Sevgiler...

seninle bi ilgisi yok önceki sayfaları okursan ne demek istedigimi daha iyi anlayacağını düşünmekteyim...

Öncelikle selamlar punkçı gençlik 😛
Kayıtmış,akormuş,güzellikmiş🙂P) bunlar gelip geçer düzelir sorun değil takmayın fazlada benim buraya yazmamdaki asıl sebep;
1-->Başarılar dilemek(gerçi ihtiyacınız yok 😉 )
2-->intro 😆
Ya gerçekten komik olmuş yavv miyaw miyaw 😀
Diğer kayıtları ilerde düzeltirsiniz sorun değil kendi nacizane fikrim ama şu introyu düzeltin ya da şuan latif doğan dinliyorum belkide oyüzden böyle düşünüyor olabilirim
zuahhahahah...

Neyse hadi kolay gelsin 😉

puNker_tuGce demiş ki:
Öncelikle selamlar punkçı gençlik 😛
Kayıtmış,akormuş,güzellikmiş🙂P) bunlar gelip geçer düzelir sorun değil takmayın fazlada benim buraya yazmamdaki asıl sebep;
1-->Başarılar dilemek(gerçi ihtiyacınız yok 😉 )
2-->intro 😆
Ya gerçekten komik olmuş yavv miyaw miyaw 😀
Diğer kayıtları ilerde düzeltirsiniz sorun değil kendi nacizane fikrim ama şu introyu düzeltin ya da şuan latif doğan dinliyorum belkide oyüzden böyle düşünüyor olabilirim
zuahhahahah...

Neyse hadi kolay gelsin 😉
sen sus pis Alman!!!
😀 😀 😀
Follow the white rabbit ülen

Geri