evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

ezgyy demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
evilcatsınde ozel guvenlıgını ustlendım ben hadı kızlar artık ben varım arkanızda 🙂 ılk konserınızden berı yanınızdayım .. bırakmamda ben sızı
saolasın uyur,evil cats seninle gurur duyuyor 😆
drednat ve premature_boy, yorumlar için teşekkürler..drednat eleştirinin nasıl olması gerektiği konusunda güzel bir örnek vermiş..dikkate alırız bizde o zaman..
arkadaslar bu ara konserınz varmı cok merak ettim bu kadar özgüvene nasıl bişisnz cunku bole bi konusmadan sonra korkusuz olmak lazım
bi insanın yapacagı eleştiri düzeyini secemezsiniz ve eleştiri sececek kadarda kalıp diilsinz gelelim bide yuz yuze eleştiri yapalım ....

özgüveni o cümlede nerden çıkardın anlayamadım? 🙂
eleştiri düzeyini tabiki seçemeyiz.seçme şansımız olsa seçmezdik sert eleştirileri,kimse seçmezdi.bizde burda eleştiri düzeyini eleştirdik daha dikkatli olunması için.
ne diyelim,ilk konserimizde en önde olman dileğiyle..

spider_in_mud demiş ki:
ezgyy demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
evilcatsınde ozel guvenlıgını ustlendım ben hadı kızlar artık ben varım arkanızda 🙂 ılk konserınızden berı yanınızdayım .. bırakmamda ben sızı
saolasın uyur,evil cats seninle gurur duyuyor 😆
drednat ve premature_boy, yorumlar için teşekkürler..drednat eleştirinin nasıl olması gerektiği konusunda güzel bir örnek vermiş..dikkate alırız bizde o zaman..
arkadaslar bu ara konserınz varmı cok merak ettim bu kadar özgüvene nasıl bişisnz cunku bole bi konusmadan sonra korkusuz olmak lazım
bi insanın yapacagı eleştiri düzeyini secemezsiniz ve eleştiri sececek kadarda kalıp diilsinz gelelim bide yuz yuze eleştiri yapalım ....

gel yap ... da bi ricam war... lütfen biraz okunakli yaz... cümlelerin anlasilmiyo... mesela "bu kadar özgüvene nasıl bişisnz"....

arkadaşlar sanırım öz guven anlaşılmamiş demek istedigim tam olarak
ya cok ii bi grupsunz hiç bi eleştiri su gotürmez
yada berbatsınz ama ukalalığı elden bırakmıoosunz

AnkaraCats_55 demiş ki:
liquoredmind demiş ki:
Şimdi ise kolay kolay detone olmayan bir sesim var ve bu ağır eleştirileri sayesinde.....

dostum eğer detone olmayan bi sesin varsa sen profesyonel bi albüm çıkar ya aşmışın olayı baksana bu kadarda eminsin detone olmadığına walla brawo ne diyim 😀 😀 😀

Dikkat ettin mi bilmiyorum ama orda kolay kolay yazıyor...Yane bende detone olabiliyorum merak etme 😀

Terbiyesizlik yapma.Ben onları kötülemedim veya baska bi sekilde onlara zarar verecek bişey yapmadım.Aksine gidip dinlemek,tanımak isterim kendilerini.Biraz daha terbiyeli olmayı öğren sen önce!!

o zaman git kendi Magnus Opus başlığına yaz burda reklam peşinde gezme
yaptıgın eşşekligin farkında oldugun icin bide sonuna durumu kurtarmak icin ;
_KoRn_ demiş ki:
Umarım bunu buraya yazdım diye Evil Cats bana kızmamıstır 😆 Teşekkürler...
demişsin..
açık ve net yazdıklarım benimle tartışıp çakallık yapıcaksan özel mesaj at buraya yazma artık..
eywallah

CeKeS__DAWUL demiş ki:
abi ne saçma bi yer oldu bu Turkrock ya?
dün baslik yoktu... yenisini actik. Sabah bakiyorum geri gelmis? sakamisiniz siz?
biz bu duruma bilgisayar ve network dilinde "system overload" yani aşırı yüklenme diyoruz
mysql database e veri giriş çıkışı fazlalaştığı zaman eger sunucunuz dandikse ( bkz:klavye.net ) malesef bu gibi sorunlar oluşabiliyor 😀

Geri