Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Herkes göstermiş birazda biz gösterelim elde ne var..

Höfner 176

'05 Fender Yngwie Malmsteen Strat

'97 Fender Eric Clapton Strat

Fender Mexican Strat

Bunu forumdan bir arkadaş satın aldı ama 3 adet beyaz/maple fender göstereyim çeşit olsun diye koydum resmini 🙂

Neyse şimdilik bu kadar yeter, kalanını sonra göstereyim hepsi bi kerede bitmesin 🙂

Ben klasik gitarı 5 senedr çalıyorum elektro yu 1 sene daha olmadı benim gitar daha yamaha erg121c gerci memnunum fakat bir buçuk sene sonra falan biir gibson yada ibanez alıcam abi görüyorum ağlayasım geliyor gitarları

thunderhead demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
o malmsteen strat benim olmalı :twisted: (köpürerek uzaklaşır)

Geyik yapma bakiim :kicsalla

ve tandirden müthiş bir gol 8)

berkay sen öküz metalci değilmiydin napıcan yjm yi ?

öküzün altında buzağı arama işte güzel gitar 😆

bu arada güzel bi resim koyalım 8)

stdyobenzz1.jpg

Berkay dün gece rüyamda Muazzez Ersoy'un elinde Malmistin Strat'ı gördüm (ciddiyim), resmi sana gönderiyodum sonra MSNden. 😀😀 Ulen içime işlemiş Malmsteen muhabbetin, kaçamıyorum artık, rüyalarıma giriyo.

abi bu kadar istek ve tepki var ben en iyisi bi malmsteen strat alim 😆

birol beyninin içlerine işlediğim için özür dilerim. 😆

mfikret; kanıma girme abi son paramı bide ona harcicam karşınızda açlıktan kurumuş malmsteen görüceksiniz 😀

bu arada çok yakında ke1 resimleri geliyor 8O

thunderhead demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
bu arada çok yakında ke1 resimleri geliyor 8O

Oyle kuru kuru ke1 ile olmaz. Kompozisyonlu, konulu, messerschmidtt'li fotolar da isteriz 8)

kvmessershmityj4.jpg

sen iste yeterki 😆

jackson king v usa custom shop için planım olan gitar :twisted: uçan kaçan temalı.

not: sorucak olanlar için söylim manyetikler var sadece kapalı manyetikler üzerinde grafik resmi var ondan öyle yaptım. 🙂

Geri