Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

vilekrueger demiş ki:
bauglir demiş ki:
ya bu ayağa düşme olayını nasıl başarıyosunuz ki? o kadar para bayılıp gitara, bi kilitli askı bişey almıyo musunuz? 🙂

üşengeçlikden.. bugün alıcam yarın alıcam diye bir yıl geçiyor.. benimde var sakat bi askı bikaç kere havada yakaladım.. bigün burnumu falan karıştırırken denk gelicek kötü olucak.. 🙂

Meksika fenderi düşürmüştüm. Usa yı da 2 kez havada yakaladım. stüdyoda düşen ve havalada yakalanan gitarları saymıyorum bile 😀

kenna demiş ki:
vilekrueger demiş ki:
bauglir demiş ki:
ya bu ayağa düşme olayını nasıl başarıyosunuz ki? o kadar para bayılıp gitara, bi kilitli askı bişey almıyo musunuz? 🙂

üşengeçlikden.. bugün alıcam yarın alıcam diye bir yıl geçiyor.. benimde var sakat bi askı bikaç kere havada yakaladım.. bigün burnumu falan karıştırırken denk gelicek kötü olucak.. 🙂

Meksika fenderi düşürmüştüm. Usa yı da 2 kez havada yakaladım. stüdyoda düşen ve havalada yakalanan gitarları saymıyorum bile 😀

ben de ibanezle ayakta çalarken askının arka tarafı çıktı,sapı kafama çarptı,kafamı tutsam gitarımı tutsam diye ufak bir tereddütte kaldıktan sonra gitarı tutmaya karar verdim ve hızlı bir manevrayla düşmeden yakaladım :seytan

Başlık "Gitarı ayağa/yere düşürmek" olsun. Yere düşme anı ve sonrasında yapılacaklar, önlemler ve çeşitli yaklaşımları tartışalım... 😆

1000700pb8.jpg

bu da benim gitar (rodriguez).kLasiği iyice öğrenince akustiğe geçicem..bayıLıyorum akustiğe!sesi mükemmeL çıkıyor (tabi biLinçsiz çaLınca parmak doğrama riski var) ..

janmoreye demiş ki:
Untouchable demiş ki:
janmoreye bi bak bakalım şimdi anlayabilcekmisin...Norton gitti sen geldin veliyahtı falansın galiba neyse 😉
Dikkatli ol, yoksa butun hatalarini duzeltmeye baslarim ona gore. 😆

O cümlenin doğrusu "Janmoreye bir bak bakalım, şimdi anlayabilecek misin?... Norton gitti, sen geldin. Veliahtı falansın galiba. Neyse..." olacak bence. 😀

Seneye Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni oluyorum inşallah, kaçışsın öğrenciler. 😆

gorkyeah demiş ki:
ben de ibanezle ayakta çalarken askının arka tarafı çıktı,sapı kafama çarptı,kafamı tutsam gitarımı tutsam diye ufak bir tereddütte kaldıktan sonra gitarı tutmaya karar verdim ve hızlı bir manevrayla düşmeden yakaladım :seytan

helal olsun. nasıl çarptırdın kafana? 😀

Geri