Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

gogostar hayırlı olsun...videosunu da izledim,iyi olmuş alet😉
ulan benim de jackson dk2m gelecekti almanyadan ...bekle allah bekle gitar yok 8O
bu ipneler paranın üstüne mi yattılar ne yaptılar anlamadım :?

rock-the-boy demiş ki:
gogostar hayırlı olsun...videosunu da izledim,iyi olmuş alet😉
ulan benim de jackson dk2m gelecekti almanyadan ...bekle allah bekle gitar yok 8O
bu ipneler paranın üstüne mi yattılar ne yaptılar anlamadım :?
ben de aynı gitarı ABD den bekliyorum, ve birkaç ay daha bekleyecem gibi.. "ne hissettiğini biliyorum" derler ya, aynı öyle yani 😀 😛
yeni gitarın çok güzelmiş gökhan abi hayırlı olsun bu arada.

Gökhan çok sevindim abi adına, güle güle kullan Allah akordunu kaçırtmasın, amin :mrgreen:

Bu arada sizin yolda bekleyen Dk2m'lerle ilgili olarak şöyle bir şey diyebilirim. Ben her gece dua ediyorum tanrım benden önce Dk2m almasınlar diye, bir etkisi olabilir mi acaba? :mrgreen:

Arkadaşlar burda resim koyan tüm arkdaşlara teşekkür ederim allah hayırlı günlerde kullanmalarını nasip etsin.Ben 1. sayfadan 30. sayfaya kadar bakabildim şuan saat 4:14 ve inanın 2 gözüm 2 çeşme ağlıyorum elimden geldiğince iyi bir evlat olmaya çalıştım hep iyi şeyler için uğraştım ailemi hep mutlu etmek için çalıştım ben bunları yaparken kurduğum hayallerin yavaş yavaş ellerimden gittiğini çok geç fark ettim gitarlara bakarken aklıma tekşey geldi bir gün tekrar bende mutlu olucam.Nerden açtım bu sayfayı nasıl geldim baktım bunlara bilmiyorum içinde bulunduğum bu dardan çıkıp kendime hayallerimde kurup burda gördüğün gitarlardan almak istiyorum birgün tekrardan herkese teşekkür ediyorum sadece içimden geldi paylaşmak kendinize iyi bakın..

Ahmet.

Hocam ağlatıcaksın beni de sabah sabah ya...Kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer hala okuyorsan,ileride benim gibi veya bu sitede ki diğer çalışan arkadaşlar gibi iş güç sahibi olduğunda umarım hayalinde ki gitara kendi paranla sahip olursun...Zor edinilen şeyler daha kıymetli olur sakın unutma...

Sağol 🙂 Böyle özel bir gitarı böyle bir fiyata bulmak oldukça zor olduğu için zor olan bi kararı verdim ve tüm biriktirdiğim paramı bu gitara verdim, sonuna kadar da haketti 🙂 Başka bir gitara daha fazla vermektense ..

ChatKing demiş ki:
Sağol 🙂 Böyle özel bir gitarı böyle bir fiyata bulmak oldukça zor olduğu için zor olan bi kararı verdim ve tüm biriktirdiğim paramı bu gitara verdim, sonuna kadar da haketti 🙂 Başka bir gitara daha fazla vermektense ..

Gitardaşım hayırlı olsun yeni gitarın, güle güle kullan.

Cort TE gerçekten albenisi olan bir alet olmuş.

Deathmanwalking demiş ki:
Arkadaşlar burda resim koyan tüm arkdaşlara teşekkür ederim allah hayırlı günlerde kullanmalarını nasip etsin.Ben 1. sayfadan 30. sayfaya kadar bakabildim şuan saat 4:14 ve inanın 2 gözüm 2 çeşme ağlıyorum elimden geldiğince iyi bir evlat olmaya çalıştım hep iyi şeyler için uğraştım ailemi hep mutlu etmek için çalıştım ben bunları yaparken kurduğum hayallerin yavaş yavaş ellerimden gittiğini çok geç fark ettim gitarlara bakarken aklıma tekşey geldi bir gün tekrar bende mutlu olucam.Nerden açtım bu sayfayı nasıl geldim baktım bunlara bilmiyorum içinde bulunduğum bu dardan çıkıp kendime hayallerimde kurup burda gördüğün gitarlardan almak istiyorum birgün tekrardan herkese teşekkür ediyorum sadece içimden geldi paylaşmak kendinize iyi bakın..

Ahmet.

Kardeş aynı şeyleri yaşıyoruz. İşe girene kadar bizlere hayallerimizi gerçekleştirmek zor gibi görünüyor. Ekipman alırken çektiğim çileleri düşünüyorumm da gitar için 1 yıl, amfi için 1 yıl para biriktirdim. Halbuki işe gidiyor olsam en kötü ihtimalle bir bankadan ihtiyaç kredisi çekip kral ekipman dizerdim 🙁

Hepimizin dilekleri gerçek olur inşallah.

amca demiş ki:
Deathmanwalking demiş ki:

Ahmet.

Kardeş aynı şeyleri yaşıyoruz. İşe girene kadar bizlere hayallerimizi gerçekleştirmek zor gibi görünüyor. Ekipman alırken çektiğim çileleri düşünüyorumm da gitar için 1 yıl, amfi için 1 yıl para biriktirdim. Halbuki işe gidiyor olsam en kötü ihtimalle bir bankadan ihtiyaç kredisi çekip kral ekipman dizerdim 🙁

Hepimizin dilekleri gerçek olur inşallah.

Mutlu olmak için süper gitarlara gerek yok arkadşalar, etmeyin eylemeyin. :mrgreen: Bu sayfayı ilk açtığımda elimde sadece Epiphone'um (ve kıytırık Ibanez'im) vardı, gayet de mutluydum, şimdi daha iyi bi gitarım daha var ama daha mutlu değilim yani. 😀

Vine_Inlay demiş ki:
Bu sayfayı ilk açtığımda elimde sadece Epiphone'um (ve kıytırık Ibanez'im) vardı, gayet de mutluydum, şimdi daha iyi bi gitarım daha var ama daha mutlu değilim yani. 😀

oo dert ettiğin şeye bak, gönder hocam bana sen o aleti..madem o aletle mutlu olamıyorsun, bir de beni dinle..hem sen mutlu ol hem ben :mrgreen:

Deathmanwalking @
arkadaşım aynı sorun bendede var fakat sanırım büyük ihtimalle benim yaşım herkesden küçükde olablir benim para bulmam üstüne gitar almam felan çok büyük sorun oluyo fakat ben artık elimdekii ile mutlu olmayı öğrendim oda çok güzel kendi gitarımı seviyorum ona isim bilen takdım stratcan'ım o bnm 🙂 sende dene büyünce işallah olur 🙂

_KabaK_ demiş ki:
ChatKing demiş ki:

Gitardaşım hayırlı olsun yeni gitarın, güle güle kullan.

Cort TE gerçekten albenisi olan bir alet olmuş.

Sağol 🙂 Senin gitarı değiştirdi mi Laylaylom ne oldu durumu ?? Memnun musun ?

Henüz değişmedi, yeni partiyi bekliyoruz hepbirlikte 🙂. Bugünlerde gelicek herhalde.

Ama iyice alıştım buna, çok memnunum, klavyesi çok rahat, hz'ler de çok iyi. Değişeceği için gözüm gibi bakıyorum. 🙂

Geri