Gode

Gel tabi be Basri, sensiz olmuyor vallaha...

Peki sadece Basri mi gelsin ? Hayır! Herkes gelsin. Sürgünü merak edenler, varsa izlemeye doyamayanlar da gelsin...

Konserinizde Başarılar Dilerim Gelmek İsterdim Fakat Aynı Saatlerde Bizde YOLCU' DA Çıkıyoruz...Kolay Gele Her İkimize de 😉

Saygılarımla

Kulaga hitap ediyorda Ya göz ???? Ama özellikle özleyenler için... Le SürgüN pazar günü Tekrar yeniden BiZiZde.... Bence gelin...

PuRpLeWiTcH demiş ki:
mesajım silinmiş ama anlayan anlamış ne demek istediğimi... 😛 8 buçuk olması biraz kötü olmuş benim için..neyse gelemessekte başarılar size... 🙂

8O 8O 8O :? :? gelmiyor musun ???? Saka mi bu ???? 😳

sabah degil aksam 20.30 !!!

olum önceleri oku
adamlar aylardır bi kayıt için uğraşıyorlar... Mutlaka güzel bir şey çıkacak ortaya ben ümitliyim...

sevgiler.. bu arada sayn güntaç konuşamaz olduk... 😀

arkadaşlar kayıtlarınız nasıl gidiyor umarım istediiniz sound a ulaşırsınız sizi şimdiden tebrik ediyorum.........çok başarılı olacaksınız size güveniyorum🙂)))))allegro dan Günhan 🙂

konuşuruz burak gel konsere görüşelim işte 😆
günhan teşekkür ederiz iyi dileklerin için 😆
13 şubat saat 20:30da BİZİZdeyiz herkesi bekleriz
sevgiler

maalesef ben istanbuldayım şu an malum kayıtlar falan..... bas ve kemanlar kaldı canlı (enstrüman)olarak ...gelmeyi çok isterdim ama özellikle keman kayıtlarına kaldım elemanları izlemek(müdahale etmek)🙂 istiyorum..dönünce görüşürüz🙂)herkese bol şans

Geri