green

Eğlendiğinize , beğendiğinize çok sevindik arkadaşlar . Biliyorsunuzki green'den 3 tane eleman değişti ve gerçekten yeni bir grup kuruyormuş gibi olduk . Bu nedenle daha tam olarak repertuvar'ı oturtamadık . Ama Ferhat abininde dediği gibi her geçen hafta 2-3 şarkı ekliyoruz listemize . Her geçen haftada bu şarkılardan birer ikişer atacağız . Cidden bende çok eğlendim . Gelen dinleyen herkese çok teşekkürler . C.tesi görüşmek üzere 🙂 .

Sevgiler & Saygılar ...

Rapor : Bugün prova sonrası seveceğinizi ummuduğumuz en az iki yeni şarkı geliyor. Belki de üç... Provalar biraz kanlı geçtiğinden provaya seçilen en az bir parça heba oluyor, o yüzden iki dedim garanti olsun diye. Yani prova sırasında sound etmediğini düşündüğümüz parça direk çöpe gidiyor. Muhtemelen iki parça sağ çıkacaktır stüdyodan... 😉

Lift me up'ın tutacağını seziyorduk ama bu kadarını beklemiyorduk Limon. Mesela In the shadows'da aynı muamelelerden geçmişti. Provada oldu, sahnede bir ay boyunca alkışlanmadı. Sonra parça ne zaman listelere girdi, hit cover'ımız oldu çıktı. Sanırım bu parçayı ilk duyuran bizdik ve zamanında Batu "bu parça tutacak arkadaşlar, azcık sahip çıkıp alkışlasanız hani..." diye mikrofondan anons yaptığını bilirim. Şimdi listeden çıkacak ilk parçalardan biri oldu o da ayrı mesele 🙂

80 coverları enteresan oluyor, bir hafta süper tepki alıyor, diğer hafta millet sahneye bakıyor "n'oldu şimdi?" diye. Sanırım değişken dinleyici kitlesinin tevellütleriyle ilgili bir durum bu. ama 80lere devam edeceğiz ısrarla. Çalınmadık şeyler bulmak için eylemlerimiz devam ediyor.

D.I. cuma if'deymiş ama cumartesi Gölge'de değilmiş vhcp'ın dediğine göre (bu da ilginç!). Yani bu haftada Gölge programımız cumartesi oluyor. Bekleriz efenm.

Sevgiler...

kesinlikle bu şarkıyı ilk sizinle tanıdım... ama listeden çıkmakarmak için daha çok erkeeeeeeeeeeeeen ..... 🙁

80 cowerları ayrı oluyor... ama tabee yeni nesil bilmez bunları 😛

c.tesi gölgede görüşmek üzere...tacizlerimiz en önde devam edecek... 🙂

Önce güzel yorumlar ve temenniler için teşekkür ederiz.

Sonra :

Bu cumartesi Gölge'de yokuz. Zira D.I. dönmüş meğer 😉 Neyse bu hafta programımız yok yani. Haftaya Cumadan itibaren normal programlarımıza canavar gibi yeni şarkılarla dönüyoruz.

Haftaya Cuma (17.Haziran) görüşmek üzere...

Bugün provadan bir parça sağ çıktı arkadaşlar. Aslında iki parça çıkacaktı ama şansa bak ki başka bir grubun yeni çalmaya başladığı bir parça olduğunu duyup vazgeçtik. Bu tip çakışan parçarlardan zamanla tamamen kurtulacağız. Sabır... (Ayrıca çok şık coverlık 80 parçaları bulduk. Tadından yenmeyecek yakında...)

Sound ettiğini düşündüğümüz güzel bir cover oldu. Bu nadide eseri yarınki Gölge programımızda icra edeceğiz efendim. Merak edenleri bekleriz 😉

vaybe amcamlar bunlar benim. geçen 1 sene evvel nerdeyse her hafta muhakkak hususi sizi dinlemek için gölgeye gelirdim .. uzun zamandır hafta sonu programları çakıştığı içinde pek gelemiyordum.. gerçi arada bir özgür'le görüşüyoruz ama yeni ekibi bende dinlemedim uzun zamandır da merak ediyordum.. zaten şu aralar boştayım, eski günleri de özledim walla yarın geliyim bayaa bir dinliyeyim sizi.. herkese şimdiden selamlar...

önce....."Lovesong" için koca bi teşekkürler...

sonrasında.... herşey harikaydı.... şarkılar, sound, perfotmans...herşey çok güzeldi çok ama çok eğlendik...

elinize dilinize sağlık... herşey çok şık olmuş...

yalnız bassın sesini pek duyamadık sanırım ses sistemi ile ilgili...

Bu arada bu akşam için extra bi durum varmı varsa kaçta ...

sağol limon,

my way yorumumuz iş yaptı sanırım. güzel tepkiler aldık. ama bir iki haftası daha var parçanın, sonra çok daha güzel olacak. dün biraz ses sorunu yaşadık ama genel anlamda fena değildi sound.

bu akşam için extramız yok. bir tatil programı çıkarıp minimum zaiyatla bir hafta filan çalmadan tatil yapmayı planlıyoruz. tatil sonrası hızlı bir girişle yeni bir program çıkacak o zaman haberdar edeceğiz detaylı olarak.

destek veren herkese teşekkürler...

slm beyler green serkan la yeni bir renk almış 🙂 bu çok iii olmuş ben bukadarını beklemiyorudum greenin diğer elemanları çok başarılı insanlar bunların arasında sölemek oldukça zordur eminim ama bunun altından kalkmışssın serkan seni kutluoyrum seninle green başkalaştı bu artık bir devrim oldu sanırm 🙂 başarılar devriminizde dikensiz yollar dilioyrum

sağol spider güzel yorumların için. "bu devrim" lafına çok güldüm. ha repertuvar anlamında belki doğrudur baya bir çalışıyoruz ve hassas davranıyoruz o konuda. 1-2 aya kadar tamamen farklı repertuvarlı bir grup olacağız inşallah. en azından şu an diğer grupların çaldığı parçaları çalmamak için özen gösteriyoruz. ama zamanla yine parçalar çakışır bizim elimizde olmadan ona bir şey yapamayız 😉

diğer taraftan eleman değişikliğini "devrim" olarak değilde "profesyonellik" olarak görüyorum. yani gruptan biri gider biri gelir, ben giderim başka klavyeci gelir farketmez. sağolsunlar eski green elemanlarıda bunu olgunlukla karşılayıp, duygusallığı bir yana bırakıp profesyonelce kendi yollarını seçtiler. bu yanlış anlaşılmasın ayrılan elemanlar memnun olmadığımız için ayrılmadılar. green'de buna karar verecek bir mekanizma ve merci yok bence. ayrıca bir husumet de yok yani aramızda 🙂 sadece levent ve emre albüm çalışmasına ve sonrasında konserlere başlayacaklarından, batuhan askere gittiğinden green'in ve green'den geçimini sağlayan elemanların hayatlarını devam ettirebilmeleri için alınmış bir karardır. kimbilir belki ilerde tekrar bir araya gelinir, belki bu "green" olmazda "red" olur ama olur yani. zaman...

serkan başarılı bir solist bence, kısa zamanda çok çabuk yol kateden yetenekli biri (yüzü diye söylemiyom). ilerde daha da iyi yerlerde ve gruplarda olur inşallah. severim, sayarım...

green emek veren (9 yıl olmuş galiba ben 2 yıldır green'deyim) tüm müzisyenlere ve destek veren tüm dinleyicilere teşekkürler. bizi izlemeye devam edin, yazın güzel şeyler olacak... 😉

abi o kadar gelip izlemek istiyodum ki...tam bu hafta vakit ve imkan yaratabildim geldim gelicem derken, çakıştı programlar...umarım iyi geçiyodur...(kesin iyi geçiyodur da ben gene temennimi söyleyeyim dedim...) 😉
çok çok başarılar...seviyoruz Green'i...

Limon , RockeR_SpidEr_MaN , ekulak ve ferhat abi 🙂 çok sağolun yorumlarınız için . Gerçekten bir solist olmak için büyük bir çaba içerisindeyim . Katetmem gereken daha çok yol var tabiki ama ilerde teker teker bu yollardan geçeceğime inanıyorum .

Green'de çalan bütün elemanlar gerçekten piyasanın en iyilerinden . Bunu dinleyen herkes anlayabilir zaten . Bende onlara layık olmaya çalışıyorum sadece , umarımda başarabiliyorumdur .

Hepinize teşekkürler . Sağolun , varolun bizi yalnız bırakmayın 🙂

Geri