green

tenkyu

herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. özgür'e mesajlarınızı tektek ilettim bu arada.

son durum şudur. özgür'ün eli alçıda ve salı günü kontrolü var. ameliyatlık durum veya kısa sürede iyileşmesi durumu yarın belli olacak yani. kendisine acil şifalar tekrar, sonucu heyecanlan bekliyoruz.

bu arada boş durmadık, acil durum çözümü aradık. bu durumda green'in eski bascısı, exe'nin daimi gitaristi vefakar müzik adamı levent kutlutürk imdadımıza yetişti. özgür gelene ve levent'lerin albüm kaydı başlayana kadar green'de minik bir görev değişikliğiyle gitar calacak sağolsun. kendisine onca işin, grubun arasında çabaları için birde buradan teşekkür edelim.

umarım birilerimiz bir yerlerimizi kırmazsa (la-havle!) bu cuma sahnedeyiz. korkuyom resmen "bu hafta çalacaz" demekten. dana gibi bir nazar boncuğu takacam green elemanlarına.

saygılar...

hadi bakalım

yarın birimizin kolu kanadı kırılmazsa gölge'deyiz a dostlar 😉 özgür çıldırıp 2 ay kolunda olması gereken alçıyı (kendi) çıkarmış gelmiş, "çalacam" diyor. yarın bir prova alıp sahnede olacaz hayırlısıylan. bakalım n'olcak? sahnedeyiz demeye korkar oldum resmen. iyice paranoya yaşıyom, biri gelip topuğumdan vuracak veya yeni solistimiz güney madagaskar'dan tarım ürünleri bursu filan kazanıp gidecek diye. bir sahneye atsak kendimizi gerisi gelecek ama...

bu arada onca işin arasında bize gitar çalmak için parça yetiştirmeye çalışıp, provalara gelen eski basistimiz levent'e tekrar minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunarız.

iki haftaya kadar daha da oturmuş ve eski şarkılardan daha arınmış farklı bir programla karşınızda olmaya çalışcaz. destek veren herkese teşekkür ederiz.

sevgiler...

Vallla olabilecek bahtsız bedevi ile ilgili herşey olmuş...

Önce çoooooook geçmiş olsun...Ama bence alçıyı keşke çıkarmasaymış ben bu hatayı yaptım, cola kapağını bile sağ elimle açamıyorum %70 güç kaybı var...

Ben green'in bu zor 1,5 ayı yüzünün akı ile atlatacağından eminim..Ayrıca bence sizin gibi bir grubun işsiz kalması zor.İçinizi rahat tutun.Sizi işsiz bırakan işletmecilere gerekli ilgi ve alakayı (!) gösteririz zaten 🙂

İyilik ve güzellikler sizinle olsun....Dikkat edin kalanları koruyup kollayın bari...

Sevgiler...

galiba sıkıldım ben bu işten!

vchp (vedat) telefonda bugün çalamayacağımızı bildirdi, kölemen çalmıyoruz diye başka bir grup ayarlamış. cumartesi çalın dediler ama cumartesimiz şu anda başka bir programa organize olduğundan o da olmadı.

haftaya belki görüşürüz. artık sahneye adım atana kadar, sahneye çıkıyoruz dememe kararı aldım.

desteğiniz için teşekkürler. sevgiler...

Tırsık Haber!

Nükleer bir saldırı olmazsa bu Cumartesi (21 Mayıs) Saat 00:30 civarında Gölge'de olacağız. Haziran ortasına kadar Gölge programlarımız Cumartesi günü olacak. Haziran'dan sonra bir göktaşı dünyaya çarpmazsa Gölge programlarımız tekrar Cuma gününe dönecek.

Bu arada bir isim değişikliği olabilir. Zira 8 yıllık grup Green'den kimseler kalmadı ortada. Green'in son halinden bir Özgür, bir de ben varım. İsim değişikliği 2 senedir izlediğiniz Green'de de düşünülen bir şeydi. Ancak kısmet olmadı, isim mirası yapışıp kalmıştı. Sanırız bu sefer bu değişiklik olacak. Ama henüz bir isim bulamadık. "İsmimiz GRILL olsun" diyen yeni vokalistmizi Esat civarında bir tavuk çevirme lokantasının vitrininde izleyebilirsiniz.

Cumartesi (Amerika Türkiye'de kimyasal silah var deyip saldırmazsa) görüşürüz...

Kafamıza meteor düşmedi ve bu c.tesi nihayet sahneye çıktık arkadaşlar . Bu kadroyla olan ilk sahneydi . Bence ilk sahneye göre gayet güzeldi . Her geçen haftada daha iyi olacağına inanıyorum . Birkaç hafta içinde repertuarda daha farklı daha eğlenceli şarkılar olacaktır . Şu anlık C.tesileri saat 00.00'da Gölgedeyiz arkadaşlar . Sevgiler & Saygılar ...

arkadaşlar Tebrikler.... ve GREEEN sahnedeydi...

çok güzeldi herşey ama birbirinize biras daha alışmanız gerekiyor sanırım. Bu arada c.tesi akşamları 12 den sonra gölgede olacağınız güzel bir haber oldu...

önümüzdeki hafta kocaman bir at nalı getireceğim size...

Sevgiler...

evet ufak tefek kazalarla ilk sahneyi atlattık. bir kez sahneye ayak attıktan sonra gerisi gelir zaten. haftaya yeni şarkılar olacak. repertuvar biraz daha şekillenirken, grup oturacak, sahne içi uyum artacak, uyumun artmasıyla parçaları .ıçımızla çalmaya başladığımızda daha enerjik bir grup görülecek, dolar düşecek, sular kesilecek, enflasyon olmayacak, vergiler artacak, ecevit başbakan olacak, ferhat susacak...

elemanlar

herşeyden önce teşekkür ederiz, ama bu arada elemanları tanıtmayı unuttuğumuzu farkettik. hemen :

Davul : Gökhan (piyasanın eskilerinden. Yıllarca pop işi yapmaktan bıkmış eski bir rockcıdır kendi. Gruba girmesi için 8 kilo rakıyla ikna etmek zorunda kaldık)

Bas : Murat (Eski Gece Gece bascısı ve bestecisi. Her seferinde sahneye çıkmadan dağılan gruplarda beraber çalıştık. Nihayet aynı sahnede çalmaktan acayip mutluyum)

Vokal : Serkan (Grubun çıtırı, Loby'den transfer. Allahtan bonservisi çok tutmadı. Hemen küçük yeşil adam oldu çıktı. Yetenekli ve çabuk ilerleyen biri. Birde burda moderatörmüş! Süperdir, acayip iyidir yani, bildiğiniz gibi değil!!!)

Gitar : Özgür (Bildiğiniz Özgür işte. Elini kırdı hani, işte o lavuk! İyidir, hoştur, dengesizdir)

Klavye : Ferhat (Ben oluyorum, ne yazcam!..)

Cumartesi görüşmek üzere....

Maşşallah.... aman da aman Allahım nazarlardan koru yarebbiiiiim....tutututu.... 🙂

Arkadaşlar şu hale geldiniz ya tebrik ederim.

Bu cumartesi saat tam 00:00 da gölgede buluşmak ve eğlenmek üzere....

Sevgiler...

artık garage'da çıkmıyoruz. haziran boyunca cumartesi 00:30'da gölge'deyiz. haziran sonrası tekrar eski günümüz ve saatimize dönüp : cuma 00:30'da yine gölge'de olacağız. bekleriz

sonunda 🙂 hos geldinizzzz 🙂 ferhat kardes onceden yazdigin (benim icin olanlar tabii) hersey icin sagol... bir sekilde caldik calamadik, durduk, gittik derken zaman gecti ama sonucu iyi olacak gibi. iki defa ozgurun yerine calmak icin studyoya giderek ani tazelerken yeni elemanlarin da tatli, iyi adamlar olduklarini anlamak pek zor olmadi 🙂 muzikalitelerine diyecek bir laf zaten yok literatürde o yüzden kasmiyim en iyisi 🙂 umarim sanssizliklar artik bulasmaz size, ne de olsa kotaniz onumuzdeki 20 yil icin dolu artik. bu arada eger bir terslik olmazsa cidden haziran ayinda istanbul yolu var bizim icin. gelisme olunca ayrica haber ederim zaten. neyse, hade kolay gelsin hepimize, daha cooook nota var onumuzde 🙂

ya çok güzell eğlendik.... ellerinize dilinize sağlık... lift me up'ı söylemek nerden geldi aklınıza... muscle musiem.... muhteşem olmuş ama küçük bir eleştiri... seven nation army'i benim bildiğim 4 grup zaten söylüyor sizin bir farkınız olsun siz söylemeyin bari...

ama bunun dışında greene renk gelmiş tebrikler....

ha bide unuttum.... eskiden "lovesong", "englishman ın newyork"' u söylerdiniz pekde güzel olurdu...

bide gene muse'dan "time is running out" oldukca şık bi şarkı..hani bi hatırlatayım dedim...

Biz olduk galiba 😉 bu hafta gerçekten iyiydi program. Gökhan 6 saat çalıp geldiğinden biraz yorgundu, ama genede performans adamı yani. Gökhan'ı dikkatle izleyiniz derim, benim çok hoşuma gidiyor onunla çalmak. Adamın ataklarına hastayım, ne zaman bitecek ve nasıl bitecek diye heyecanlan bekliyorum 😉 Gökhan sayesinde her parçayı, her hafta farklı çalacağız galiba. Atraksiyon adamı, kıpır adam. Serkan doğru entonasyonlu, doğru diksiyonlu ve iyi performanslı bir solist. Şimdilerde beni müzik bölümüne hazırlayan ve kazandıran süper bir şan hocasından ders alıyor. Bir kaç aya kadar çok daha iyi olacak. Murat'ta parmaklarının pasını iyice attı, Gece Gece'den bu yana (1996) pek sahnede bulunmadı. Çok kısa süre sonra onunda gerçek performansını göreceksiniz.

Onun dışında harbiden bizde eğlendik ve keyf aldık, dinleyici kitlesi de ayrı bir güzeldi bu hafta. Haftaya daha da iyi olacak zira yeni 3 şarkı daha geliyor ki baya enteresan olacağını düşünüyorum. 7 nation army çıkacak repertuvardan galiba, bir kaç parça daha var öyle göze ve kulağa batan. Ayrıca planladığımız programda devam edersek zengin repertuvarla her hafta farklı parçalar çalacağız.

Destek veren, yanımızda olan ve bize inanan herkese teşekkür ederiz.

Sevgiler...

Geri