Kasatura (Thrash)-Ankara

__Noorion__ demiş ki:
asalsayi demiş ki:
Babalar ROCK'N ROLL diyerek başlamak istiyorum..Öncelikle konsere milleti ısındırdınız gayet kapalı bi ortamdı onu siz açtınız helal..Üzerime vazife değil ama siz hep southern yapın a.q. hem süper çalıonuz hemde çok yakışıo😀Ellerinize Ağızlarınıza sağlık beyler....

Dostum bende southern dan zevk almıom 😀 Thrash ci adamık aq..T hrash forever yemişim southernı 😀
Şahsen bende Thrash'den yanayım.Neyse konuşuruz bunları 😛

Selamlarrrrrrrr....................gençlik valla konseriniz nasıl geçti die bi girip okuyayım dedim de Southern ü yerim falan fıstık 😀 gördüm üzüldüm sitem ileteyim dedim çıkmadan önce......Her müziğe saygımız sonsuz hele birde Metal müziğin türevleri ise saygıda sınır tanımam Trash i de Southern ü de Deathi de Blacki de......
Saygılarımla
Tuna VURAL
Black Tooth

downender demiş ki:
Selamlarrrrrrrr....................gençlik valla konseriniz nasıl geçti die bi girip okuyayım dedim de Southern ü yerim falan fıstık 😀 gördüm üzüldüm sitem ileteyim dedim çıkmadan önce......Her müziğe saygımız sonsuz hele birde Metal müziğin türevleri ise saygıda sınır tanımam Trash i de Southern ü de Deathi de Blacki de......
Saygılarımla
Tuna VURAL
Black Tooth

yok Tuna abi o aslında aramızda bir geyik hepimiz southern ı severek çalıyoruz tabikide ama ben sırf southern istedğim için bizim elemanlar hani bana inat öyle diyorlar yoksa tabiki saygımız sonsuz ve severek çalıyoruz

saygılar 😀

Evet konser olabilir bizizde 24 haziranda kesinleşince bilgileri aktarıcaz 😀

bu arada Kasatura beste çalışmaları içinde bu yaz raven da kayıda girip bir demo çıkartmayı planlıyoruz herkese sevgiler :twisted:

Geri