Kelepir İlanlar

Sayılır. Uygun fiyatlı F/P gitarı bakıyorum hocam.

IBANEZ RG421 MOL Mahogany Oil Naturalİlan No: 817862385
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...g421-mol-mahogany-oil-natural-817862385/detay

bir süredir favorimde olan bir alet. ama schecter aldığım için artık ilgilenmiyorum ilanla. schecter almasaydım niyetliydim. bu fiyata bunun gibi neredeyse kullanılmamış bir ibanez f/p yok şu an sarı sitede. her ilanı ezbere biliyorum...

IBANEZ RG421 MOL Mahogany Oil Naturalİlan No: 817862385
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...g421-mol-mahogany-oil-natural-817862385/detay

bir süredir favorimde olan bir alet. ama schecter aldığım için artık ilgilenmiyorum ilanla. schecter almasaydım niyetliydim. bu fiyata bunun gibi neredeyse kullanılmamış bir ibanez f/p yok şu an sarı sitede. her ilanı ezbere biliyorum...
Hocam öneriniz için teşekkür ediyorum, yalnız hocam biraz daha tiplisi yok mu? Renk olarak beğenemedim, kusuruma bakmayın 🙂.

Doğrudur hocam. Sarı sitede yine rg321 mevcut fakat mh modeli ne fark var derseniz boyası mat ve cilasız fiyatı da 1000 TL. Aklınızda olsun ara sıra letgo ya ex modeli emg hz ler ile düşüyor. 1200 bandında denk gelirseniz bir şans verin.
Cevabınız için teşekkür ederim. Gitar olarak kesinlikle İbanez'ci değilim, ama klavyelerinin rahat olduğunu duydum. Şu an Cort G110'a sahibim. Photogenic Les Paul Custom da olabilir, İbanez olabilir, ne olursa. Yeter ki manyetikleri kaliteli olsun, tipi güzel olsun yeter 😀. Tekrardan teşekkürler.

Bugüne kadar kötü Godin'e denk gelmedim. Bu gitarların fiyatı dünyada da düşük de bizde Squier'ler vb. ile karşılaştırınca baya yok pahasına gidiyor diye düşünüyorum. Bence yakışıklı da gitar, GAS bir yana, ömürlük gitarlar bunlar.

Merhaba uzun zamandır klasik gitar çalan birisi olarak hep elektro gitarla icra edilen müzikleri dinledim fakat satın almaya hiç cesaret edemedim seneler önce dorede epiphone les paul standard ve ucuz bir amfi için 1500 tl'ye anlaşmıştım şu an ise fiyatlar beni epey güldürdü ton yelpazesi geniş olabilecek bir gitar arayışındayım bütçem 1500 2000 arası hss strat ya da les paul düşünüyorum ikinci el piyasasına epey bakındım fakat istediğim gibi bir şey bulamadım önerilerinize açığım yardım eden herkese teşekkür ederim şimdiden.

O model Godin (belki aynı gitardır) uzun süre İzmir'de satılıktı. O zaman nedir ne değildir diye bakınmıştım ve pek iç açıcı yorumlar okumadım doğrusu, ki genelde yorumlarda gitarlar hep övülür. Tabii hiç çalmadım, bilmiyorum, sadece Kanada diye peşinen iyi gitardır algısına bir şüphe yaratmak adına not düşüyorum.

O model Godin (belki aynı gitardır) uzun süre İzmir'de satılıktı. O zaman nedir ne değildir diye bakınmıştım ve pek iç açıcı yorumlar okumadım doğrusu, ki genelde yorumlarda gitarlar hep övülür. Tabii hiç çalmadım, bilmiyorum, sadece Kanada diye peşinen iyi gitardır algısına bir şüphe yaratmak adına not düşüyorum.
Denemeden hiçbir gitara peşinen iyi diyemeyiz elbette ama ben akustik ve elektro epey Godin çaldım. Hatta fabrikası bir süre yaşadığım yere çok yakındı. Gerçekten ciddi kailiteli bir markadır. İkinci el fiyatları ölür o ayrı ama çalmak için alıyorsanız yüksek ihtimal sizi üzmez. Hakikaten örneğin Meksika Fender'lerin yarı fiyatına falan satılmasını anlamıyorum. Yani Meksika Fender'de bir sorun yok tabii de Godin'in bu kadar sevgisiz kalmasına hayretim.

Denemeden hiçbir gitara peşinen iyi diyemeyiz elbette ama ben akustik ve elektro epey Godin çaldım. Hatta fabrikası bir süre yaşadığım yere çok yakındı. Gerçekten ciddi kailiteli bir markadır. İkinci el fiyatları ölür o ayrı ama çalmak için alıyorsanız yüksek ihtimal sizi üzmez. Hakikaten örneğin Meksika Fender'lerin yarı fiyatına falan satılmasını anlamıyorum. Yani Meksika Fender'de bir sorun yok tabii de Godin'in bu kadar sevgisiz kalmasına hayretim.
@DangerousRabbit
Godin session gitarım var yabancı forumlarda aşırı övüyorlar meksika fenderlerden daha çok hatta. Ama piyasası yok dediğiniz gibi. Pek gitar tecrübem yok 2 tane geçti elime şu ana kadar ama ben gitarı sınav dolayısıyla çalmıyorum en son 2 ay önce elime almıştım dün azcık tıngırdatayım dedim akort stabilitesi o kadar hoş ki hiç kaymamış bile. Eski gitarım çok ucuz bir şeydi çalarken kayıyordu.. Normalde gitarlar ne durumda bilmiyorum ama çok hoşuma gitti bu durum. Ek olarak parçaları kanada da üretip amerikada birleştirmek pr çalışması mı yoksa kalite mi gerçekten ben de merak ediyorum..

WhatsApp Image 2020-06-16 at 08.31.44.webp

Geri