lepistes

Arkadaşlar sizin gibi bi guruba sahip olmak isteyen milyonlarca insan var gurubun kıymetini bilin 😆

herşeye beğecek bi guruba sahipsiniz ne olursa olsun sakın ayrılmayın arkadaşlar :roll: :roll:

ah ne olurdu şu gurupta uyur da olsaydı ama yok işteee...

Yönetici Uyarısı: Başlık "lepistes" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

Yönetici Uyarısı: Başlık "lepistes" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

saolun arkadaslar..
ama bızı dusunen arkadaslarımızın bu kadar olması benı uzdu... 🙁
bekleyın lepıstes severler temmuzda surprızler cok buyuk dıyıp kesıyorum...

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10, 🙂 ... vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

lepistes demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
lepistesten bi istegim var 3 kisilik grubunuzda 2 kisi ultima hastasi ya cogu faninizda oyle ya bi ultima sarkisi yazsaniz söyle hareketlisinden bisiler
Yok abi ben nefret ediyorum çok aptalca bilgisayar karşısında o kadar saat geçirmek saçma....?????
ben o hastalardan biriyim bana göre olurda koksal ne der belli olmaz yani kısacası 😀

Geri