Mat

iste... yillar sonra tekrar adam gibi bir türk amatör grubunu dinlemekten büyük keyif aliyorum. gerci bu grup bu kayitlariyla bile ortalikta dolasan diger gruplari alir yerden yere vurur ya neyse....

ya artık amatör demeyelim. yani amatör eğer albümü olmayan anlamındaysa bu kavramı değiştirelim başka bir tabir bulalım. MAT artık konser manyağı oldular amatör dersen gülerler.

zlatan1937 demiş ki:
ya artık amatör demeyelim. yani amatör eğer albümü olmayan anlamındaysa bu kavramı değiştirelim başka bir tabir bulalım. MAT artık konser manyağı oldular amatör dersen gülerler.

Bu haber bu duruma bi son verir belki (Gerçi bu tarafta öbür taraftakilere tercih edeceğim gruplar var, burada olmanın da pek sakıncası yok benim için :mrgreen: )

Bu hafta içerisinde çıkacak bir karma albümdeyiz

Albüm Galatasaray Lisesi mezunu müzisyenlerin şarkılarından oluşuyor, biz de herkes gibi tek şarkı ile katılıyoruz: Herkes Biliyor. Yetiştirebilirlerse bu hafta sonuna kadar ilk parti basılacak, basım açamasında bir aksaklık olursa da haziran ayı içerisinde çıkacaktır.
Albüm ve albümde yer alan diğer müzisyenler hakkında ayrıntılı bilgiyi yakında sitemizin anasayfasından duyuracağız.

lepistes demiş ki:
s_hifty demiş ki:
lepistes niye üzüldün anlamadım adamlar 2. oldu
Birinci olmadılar diye üzüldüm dedim.Yani oraya ikinci,üçüncü olalım diye katılmadılar herhalde de mi???

Valla olursak ikinci veya üçüncü oluruz diye katıldık aslında :mrgreen: Şaka değil ha, birkaç forumda diğer grupların geneline göre çok sertiz, ben birincilik beklemiyorum, olsa olsa ikincilik üçüncülük olabilir yazmıştım... İyidir ikincilik, Gevendeyi de dinledim, bizi karşılaştırmak elma-armut muhabbeti olur (Gerçi jüri bunu yapmak durumunda kaldı ama tabi onların da suçu yok, hepimiz başvurduk işte, adamlar ne yapsın) hoş bir müzikleri var, onlar da kendi tarzlarında iyiler bence. Memnunuz yani sonuçtan, şöyle bir Roxy'nin geçmişini kurcalarsanız ünlü gruplar arasında Roxy ikincilerine rastlarsınız 😉

Evet evet, kurban'la replikas ikinci olmuşlardı...
Şimdi ben onların ikinci oldukları yıl birinci olan grupları merak ettim 😛 Nurses Care'ı bilen var mı mesela ?

ya bak birinciler değil de ikinciler çıkmış su yüzüne ama tabi direc-t gibi bi gerçek de var 🙂 neyse ya bu konuların ayrı başlıklarının olduğu forumda biz burada konuşuyoruz bu konuyu. açalım MATforum a bi roxy başlığı gelinkonuşalım olma mı?

KARMA KARIŞIK: MAT bir derleme albümde

Albümün ismi "Karma Karışık"
Yapımcı MUZİKOTEK, Dağıtım: EMI, Kapak tasarım: Kırmızı Kalem

Herkes gibi biz de tek şarkı ile katılıyoruz: Herkes Biliyor. Bu hafta sonuna (05 Haziran 2005) kadar ilk parti promosyon etiketiyle basılacak, bürokratik işlemler bittiğinde asıl dağıtımı yapılacak.

karmakarisik_kapak_m.GIF

Barış Manço'da Galatasaraylı idi,yanlış hatırlamıyorsam....

epi demiş ki:
KARMA KARIŞIK: MAT bir derleme albümde

Albümün ismi "Karma Karışık"
Yapımcı MUZİKOTEK, Dağıtım: EMI, Kapak tasarım: Kırmızı Kalem

Albüm Galatasaray Lisesi mezunu müzisyenlerin şarkılarından oluşuyor, biz de herkes gibi tek şarkı ile katılıyoruz: Herkes Biliyor. Bu hafta sonuna (05 Haziran 2005) kadar ilk parti basılacak, haziran ayı içerisinde dağıtımı yapılacak.

karmakarisik_kapak_mat.gif

karmakarisik_cd_mat.gif

İçerik:
1. Candan Erçetin / Bu Sabah 4:25
2. Tuna Kiremitçi Kumdan Kaleler / Sana Dair 4:20
3. Eren K. Akay / Varsayımlar Nafile 3:25
4. CTT Band / Inspector 4:36
5. Ali Erenus / Ben Ölümden Korkarken 4:13
6. Dağhan Baydur / Sevince 2:45
7. Bora Ayanoğlu / Fabrika Kızı 2:20
8. Murat Çekem / Seninle Varım 3:40
9. Fikret Kızılok / Why High One Why 6:00
10. Bülent Yalçınkaya / Gecenin Büyüsü 3:15
11. Bora Akad / Petroselinum Hortense 2:32
12. Durak / Çalgıcı 2:49
13. Murat Çekem & Mercury / Sen Olmazsan 4:52
14. The Blue Bubbafingo / Don’t Try To Fool Me 3:21
15. Renan Bilek / Doğrusu 4:22
16. Numbs / Spoiled 2:55
17. MAT / Herkes Biliyor 3:15
18. Penta Tonik / Ortaya Karışık Beste 3:36

=) ehehe umarım bu albümle tanınırLar.. 😉 iyi fruptur yafs mat severim 🙂bişe sorcam neden bu şarkı yer alıyor albümde?? yosun yer almıyor? bence yosun daha çok sevilir..

Bu da güzel şarkı... daha da çok şarkımız var, tek şarkıyla öne çıkan gruplardan olmak istemeyiz. Mesela "Neden Bilmem" diye bir şarkımız var, canlı performanslarda ya da Rock'n Dark'ta duymuş olabilirsiniz belki, onu çok seviyorum ben... Bir de "Hiç Bırakma" diye akustik bir şarkı var, onu henüz hiç duymadınız, o şarkıyı da çok seviyorum...

Gerçi öyle çok düşünülerek verilmiş bir karar değildi, burada da Herkes Biliyor olsun dedik, albümü hazırlayanlar da beğendiler, enerjik ve canlı buldular, öyle oldu işte...

slm bn gsudenim ve bir gsl'li olarak bu albümü bir an önce dinlemek isterim 😛 . ayrıca çok başarılısınız :metalhead . daha da iyi şeyler yapacağınıza inanıyorum.
tebrikler...

Geri