Mat

Biraz ağırdan alıyoruz, emin adımlarla ilerlemek istiyoruz... Zamanı geldiğinde albüm çalışmamız da olacak ama o iş aceleyle, içimize sinmeyecek bir şekilde yapılmamalı.

geçen bir gazetede böyle birkaç grupla ilgili haber okudum "albümü olmayan ama hayran kitleleri olan gruplar" diye bahsediliyodu.(içinde mat grubu da vardı)
ben ilk okuduğumda "abartmışlar"filan dedim ama şimdi yazılanları okuyunca inandım bu başlığa
tabii burada birsürü grup var ve çoğu hiçbir şey yapmadığı halde sayfa sayfa konuşulmuşlar yazanların hep eş dost olduğunu düşünürsek sizin gibi iyi gruplar hakkında yalnızca duyanların bir şeyler yazması bence çok güzel
başarılarınızın devamını diliyorum

Arkadaş sana seveceğin bir demo göndereceğim dedi. MAT deyince hemen hatırladım "Yosun" şarkısını. Sanırım Dream TV'de klibini izlemiştim 1 defa, bir daha haber alamamıştım ancak unutmamıştım şarkıyı. Çünkü gerçekten çok güzel. Diğer şarkılar da aynı şekilde... Başarılarınızın devamını diliyorum, devam edeceğini de düşünüyorum zaten.

Matonline forumları üyelerimize bir sürprizimiz var. İki yeni şarkımız forumumuzun "Matonline üyelerine özel" bölümüne eklendi.

Tutsaklık
10 yıl önce bestelediğimiz ve ortaokuldan beri değiştirmeden çaldığımız, ilk kaydını 1997'de yaptığımız tutsaklığın yeni kaydı

Hiç Bırakma
Bu şarkı öncekilerden tarz olarak oldukça farklı, nasıl bulacağınızı, ne düşüneceğinizi merak ediyorum

Forumlarımız: http://www.matonline.net/forum/
Korhan[MAT]

dream tv de izledim sanırım yosun diye bir şarkısı vardı matın!!!özellikle gitarları çok beğenmiştim...hemen bu grubun albümü var mı falan oldum🙂oldukça iyiydi 2006 da mattan gelecek bir albüm bayağı iyi olur...ben, takipteyim... başarılar...

gerçekten mat umut veriyor geleceğe dair 🙂 🙂 🙂

Mat yıl sonu turu

16 Aralık Cuma İZMİR KEMANCI'da !

11:30 civarında çalmaya başlayacaklar, 3 saat civarında sahnede kalacaklar.

İzmir Kemancı
Kıbrıs Şehitleri Cad. 1456 Sokak No: 21 Alsancak/İzmir
tel: 0232 465 18 15

22 Aralık Perşembe ESKİŞEHİR DOORS PARK'ta !

11 civarında sahnedeler.

Doors Park
İsmet İnönü caddesi no: 103 Eskişehir
telefon : 0 222 320 11 11 / 320 21 21
fax : 0 222 320 19 19

23 Aralık Cuma BURSA ÇAÇARON BAR'da !

Çaçaron Rock Bar
Çakırhamam aralığı Temiz Cad. Tahtakale
tel: 0224 224 26 06

NOT : Haftalık Pulp programında bir aksama olmayacak.

daha fazlası için : matonline.net

Geri