Metalciler İçin Custom Gitarlar

Hellhound demiş ki:
Lonely_Guitarist, Black Machine'lerin fiyatları ne kadar ortalama sitede herhangi bir bilgi gözğme çarpmadı.Çok beğendim açıkcası böyle ince gitarlar çok hoşuma gidiyor.

Jeff Waters da bir karar versin artık, kim eline değişik bir gitar verse onu kullanıyor adam 🙂
adam eline aldığını çalıyor bakmadan
buraya gelsin bağlama vericem bağlama olduğunu anlayana kadar yarım saat çalar ardından seymour taksak bunlar şahane olmaz mı" gibi koparıcı laflar eder tüm türk metal camiasına asırlık eğlence çıkar (;

bu arada nasıl bir gitar öyle ya mızrak gibi yapmışlar bir de o kafa girdiği yerden bir daha çıkmaz 🙂

fuckinick demiş ki:
bu arada nasıl bir gitar öyle ya mızrak gibi yapmışlar bir de o kafa girdiği yerden bir daha çıkmaz 🙂

O konuda Karl Sanders'ın gitarı üzerine gitar tanımam 🙂

guitarnile7ig.jpg

Bugün bir arkadaşım ESP SV Standart almış, ben de ESP sitesine bakınayım derken "esp" yerine "es" yazmışım. Sonuç:

:arrow: www.esguitars.com

İlginç insanlar var dünyada, ben gitarlarını çok sevmedim ama her fırsatta Jackson, B.C. Rich'e para dökmeyin bizden alın falan yazmışlar... Ayıp...

Hellhound demiş ki:
fuckinick demiş ki:

O konuda Karl Sanders'ın gitarı üzerine gitar tanımam 🙂

guitarnile7ig.jpg

amaannnnn 🙂 bunu kullanmak için ruhsat neyin almak lazım herhalde (((🙂

ek: verni'nin neden öyle bir bass dizayn ettirdiğini (veya ettiğini) anlamıyorum anlam veremiyorum dumurlara bağlıyorum 🙂

Bir yanlışlık olmasın?Case dahil yurtdışı fiyatı 2000 dolar civarında.Euro olarak 1500 ise bile yine de çok iyi.Zahmet olmazsa bir ara sorabilir misin arkadaşına aletin net fiyatını?

Tam hatırlamıyorum, fiyatı 3 ay öncesi dönemde konuşmuştuk, dün sadece gitarın geldiğini gördüm, msnde konuştuk... Fiyatı sorar yazarım akşama doğru...

o sv alan arkadaş benim 😉 benim aldığım fiyat 1690 euro idi ama alırken e 1,60 bişeydi ytl olarak bana 2960 a geldi ama sanırım suan fiyatı 4350 ytl gelelide 3 gün oldu şunu soyleyebilirim gercekten beklentinin ötesinde herseyiyle harika bir gitar suan perada 1 adet sahipsiz var haberiniz olsun yeni geldi😀😀

Hayırlı olsun benim de aklımda olan gitarlardan o.Şimdiki fiyatı 3350tl civarında olması lazım ama yeni kurdan yanlışlıkla 4 yazdın heralde 🙂 Eclipse 2 fm ile takas düşünür müsün 🙂

Baya yükselmiş fiyatı, iyi almışsın tekrar hayırlı olsun 🙂

Norton_Antor SV import bir model önümüzdeki senelerde belki Amerika pazarında da satışa sunulur çünkü talep çok büyük özellikle Alexi Signature'lardan sonra.

svstandard7xf.jpg

Hellhound demiş ki:
Lonely_Guitarist, Black Machine'lerin fiyatları ne kadar ortalama sitede herhangi bir bilgi gözğme çarpmadı.Çok beğendim açıkcası böyle ince gitarlar çok hoşuma gidiyor.

http://www.exoticguitars.co.uk/

bu sitede "guitars" ın altında bu marka 2 tane gitar var.. biri 2000 diğeri 1800 pound sanırım. diğerlerini sitedeci contact kısmında yer alan maile sorabilirsin.. ciddi bir fiyat aralığı ama ben hala bir 7 tellisini düşünüyorum.. yolum londra ya düşerse gidip deniyecem..

1800-2000 pound 8O Çok özel olsa gerek kullandıkları ağaçlar ve işçilikleri.Umarım içimizden birileri sahip olur bir gün bu tip gitarlara.

ran guitars a baktımda güzel gitarlar yapmışlar ama birebir çakmışlar öyleki her gitarın şekline göre saptaki ran yazısı farklı ran yazıp etrafına kanat koymaları koparttı zaten dean yerine ran yazmışlar esp ye çakma derken insafsızca davranıldığını düşündüm o anda😀

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, ama Caparison gitarlar artık mydükkanda var. Türkiye distribütörü kim bilmiyorum ama fiyatlar Amerikan yapımı (hatta custom shop yapımı) gitar fiyatlarında. Bir Japon firması için azıcık uçuk velhasıl..

Dikkat edersen Amerika fiyatları 2000 dolar civarında onların.Malum Türkiye burası.Buraya Amerka'dan da gelse Japonya'dan da gelse fiyatlar hemen Euro oluyor. 😀 😀 😀
Bildigim kadarıyla el yapımı gitarlar.O yüzden fiyatlarıda yüksek.

Geri