Mor ve Ötesi

MVÖ bence kargodan sonra türkiyenin en iyi rock grubuda bu yeni albümün single ne öle ya hiç yakıştıramadım,kötü ya. şirket mirket çocuk şarkısından beter.

darthAquila demiş ki:
Reklamların etkileyiciliğine diyecek lafım yok zaten, ama medyada bir iki yayın dışında güvenim yok kimseye. Ayrıca gazeteleri ayırmaktansa yayıncı kuruluşa göre değerlendirmeyi tercih ederim ben. Neyse konuyu fazla dağıtmayayım kısacası Mor ve Ötesi'nden beklemezdim ben bunu. Onların da ulaşabilicekleri görüşlerine uygun yayın organları var aslında.
yinede en güçlü medya devi doğan grubu olduğuna göre reklam yapmak için en idealide onlar. "uygun yayın organlarını" okuyanlar zaten o görüşe sahip olanlar.

pure_evil demiş ki:
grup solisti harun tekin rockn coke a da gitmiştir...birkaç gün önce sahne aldığı barışarock ne oldu acaba .. . .. .
onlar her sene oradalar zaten. kerem özyeğenle beraber geçen sene de gitmişlerdi sanırım.
hatta bu olayın üzerine bir de deniz akkaya ile röportajı olunca harun tekin'in (yatakta çekilen resimler falan. hoş...), yaklaşık 2 ay mor ve ötesi dinlememiştim, cezalandırmıştım onları 😆

hala rock'n coke'a gitmelerini mi tartışıyorsunuz ya.. bu konu geçeli çok oldu her röportajda aynı sorular soruldu bi arşive bakın cevabını bulursunuz..

bestpro demiş ki:
bu yeni albümün single ne öle ya hiç yakıştıramadım,kötü ya. şirket mirket çocuk şarkısından beter.

mor ve ötesı herhangı bır sarkıda neyı anlatıyorsa ılla o sarkıyı ona yorumlamak zorunda dıılız...örneğin uyanda akla ılk gelen ''aaa savas karsıtı sarkı''diip ona göre dınlenmemelı,uyan artık uyan derken aklıma gözü hala kapalı olan ve benımle cıddı sorunları olup bana hala takık olan okuldakı aptal bı kız gelıo mesla aklıma...yada soad dınleyenlerınız vardır sarkılarında liar,killer derken atamızdan bahsedıyolar ancak ben sarkıyı dınlerkende onların atalarını dusunuorum sarkıyı onlara ithaf ediorum illa sarkıcı neden bahsetmek istiosa ona katılmak zorunda dıılız(tabıı savas karsıtlıı konusundan bahsetmıorum) sırket mırket anlamam derken sarkıyı kendımıze gore yorumlarsak daha da keyif alırız ancak çocuk sarkısı gıbı dııp bı onyargıyla baslarsak dınlemeye hıc dınlemeyelım...eger böyle yapmadıysan bı de bu sekılde dınle sarkıyı ve 10 senelık bı grup sarkısı ıcınde böyle söylenmemelı.

Başta ben de ısınamamıştım albüme, ama dinledikçe değerleniyor gözümde. Şirket'i de çocuk şarkısı olarak değerlendirmeyip de, ne anlatmaya çalıştığını anlasak daha iyi olur bence de. Açıkçası Küçük Sevgilim, Kış Geliyor, Kördüğüm, Parti ve Durma Öyle güzel şarkılar. Biraz zaman tanımak lazım..

yeni albumlerı bence çok başarısız olmuş hiç begenemedım klip guzel ama muzik çok kotu sanırım nası olsa dınlenıyo dıye sallamışlar albumde bir tane şarkıyı sevdım onda da şebo var sanırım back vokalde bilemicem
dinleyenlere saygı duyarım burayada gelip hakarek edıp kaçmıcam tabi yaptıklarını destekleyemesemde düşüncelerinin arkadasındayım

fikrimce yeni kaset dünya yalan söylüyorun kıyısından bile geçemez.şirkette isterse dünyanın çukurdan çıkışı için altın nasihatlar içersin yine de bence beş para etmez.ben büyük bi hayal kırıklığına uğradım açıkcası çok daha ii iş çıkarcaklarını umuyodum.

geçen sene kerem kabadayı dışında dier grup üyeleri the cure konserini seyretmeye gitmişlerdir.ama mantık olarak orda çalmakla orda bir bilemedin iki özel grubu dinlemeye gitmek ayrıca bu şahsidir onlar adına farklı şeylerdir die gelior bana.ama samimiyetlerine inanmayanlara ve bu yolla popülariteye ulaştıklarına bişsey demicem.

Geri