Namm 2016 Paylaşımlar Başlığı

Amfilerden devam edelim. EVH 5150III LBX diye 15 wattlik bir model cikartmislar. Iki kanalli, EL 84 tabanli ve 5 preamp lambasi var.
Screen%20Shot%202015-11-06%20at%203.26.01%20PM.png

EVH Gear Introduces "Lunchbox" Sized 5150III 15W LBX Head

Fenderin yeni bir amfi serisi var bassbreaker adinda ve 45 wattlik olaninda epey cesur davranip (uzerinde Fender yazan amfide) EL 34 lamba kullanmislar. Yetmedi plexilerde jumper kablo ile kanallari baglama olayinin benzerini yapmislar lakin burada kabloya gerek yok gitari both yazan inputa girince iki kanali birden kullaniyorsunuz. Karsimizda Bassman preampine sahip Ingiliz karakterli bir Fender var gibi ki bu da yilin suprizi sayilir herhalde...

bassbreaker_family600.jpg

Bassman, JTM 45 sene 2016 bassbreaker 45 👎😀 bunlar fenderden yeşil sahalarda görmek istediğimiz hareketler, ama bi les paul'le de duymak lazım bu amfiyi😀

Şöyle seymour duncanlı sabit köprülü king v gelmedikçe Jackson beklentilerimi karşılamaz 🙁
King V geldi ama sabit köprü değilmiş galiba 🙁

Mayones`in John Browne signature modelleri her ne kadar 7 telli olsalar da tam benim kafada buram buram 80 ler, glam ve whiskey a go go kokuyor...

CYxnzshWAAERQp2.png:large
Bunların köprülerine yeni dikkat ettim, bilginiz var ise paylaşabilir misiniz @OsmanBurak , baktım da Schaller Hanness mi çöyle bisey diyor, ancak olayı nedir acaba ?

Acaba Namm dışında model gelirmi diye düşünmekteydim ancak hayallerim tamamen suya düştü 🙁

New Models for 2016 | Jackson® Guitars & Basses

gelecektir bence bunlar alt seri gitarlar inlaylere fln baktıgımda zaten belli ediyorlar. Zaten tarzı ve durusu belli amrka ne kadar farklılasabilir ki onuda duusnmek gerek bir yadndan. modelleirne gore satıs seviyesi gibson ve fender ile tek olcusebilen marka diger markalar gibi butikleri geciyorum sacmalamıyorlar mesela esp gibi her marka model gitarın replikasını yapmıyorlar.

gelecektir bence bunlar alt seri gitarlar inlaylere fln baktıgımda zaten belli ediyorlar. Zaten tarzı ve durusu belli amrka ne kadar farklılasabilir ki onuda duusnmek gerek bir yadndan. modelleirne gore satıs seviyesi gibson ve fender ile tek olcusebilen marka diger markalar gibi butikleri geciyorum sacmalamıyorlar mesela esp gibi her marka model gitarın replikasını yapmıyorlar.
Elimde cherryburst bir kvxt var ve onun hafifliğinden sonra kvmg pro'ma çok daha az elleşir oldum. Farklı akort düzenleri için beyaz veye gri sabit köprülü seymour duncanlı bir king v istedim. Çok şey mi istedim ama neden bi türlü gelmiyor 🙁 Tam almaya niyetlenirim gri kvxt üretimi durur, 2 yıl beyaz ve FRli kovalarım beyaz kvxmg üretimi durur vazgeçer pro serisi alırım 4 ay sonra beyazı yeniden üretirler.

Bir gün 3 sayfaya düşeceğim fabrikada katliam başlığıyla o olacak 😀

Jackson import işini çorba etti bu aralar, pro nun bolt onu orda thrusu başka yerde, üretimden kalkanlar vs takip edilmiyor artık. Fender döneminin handikapı artık diyecek bişey yok, zamanında mustaine'e satsalardı daha kararlı ve isteğe hitap eden bi ürün gamı görebilirdik

Elimde cherryburst bir kvxt var ve onun hafifliğinden sonra kvmg pro'ma çok daha az elleşir oldum. Farklı akort düzenleri için beyaz veye gri sabit köprülü seymour duncanlı bir king v istedim. Çok şey mi istedim ama neden bi türlü gelmiyor 🙁 Tam almaya niyetlenirim gri kvxt üretimi durur, 2 yıl beyaz ve FRli kovalarım beyaz kvxmg üretimi durur vazgeçer pro serisi alırım 4 ay sonra beyazı yeniden üretirler.

Bir gün 3 sayfaya düşeceğim fabrikada katliam başlığıyla o olacak 😀
Jackson kullacaksan amerikan kullacaksın ole pro x serileri fln gececeksin tum amrka mode gitarların kendi meşelerini kullanackasınki verim alasın adamın 14 tane uzak dou yapımı gitarı var gitarlarım var diyor ama al 2 tane adam akıllı usa. Bizim memlekette bu bir sıkıntı bir sene daha bekle daha iyi gitar al.

@dinkyMan katılıyorum import jacksonlara elimi süresim gelmiyor. işin standardı da bozuldu zaten. on sene önce burda cortcularla dalga geçerdik, adamlar cort'a fason kv yaptırıyor artık.

Geri