Nora (Alternative/Metal) - Ankara

sadecearda demiş ki:
Gayet iyiydiniz kalamadım keşke daha fazla kalsaydım ama Emrenin anfisini yetiştiriyordum stüdyo kapanmadan. Emilio saçları süper salladın tam bir klasik metal di. Sert diniz ama çok sert çalmadıgınız için çok mutlu oldum ki bu uyum gayet zor İlk okul arkadasımıda söylerken dinleyeceğimi hiç tahmin etmezdim little angel ı çok güzel söyledin gül if de başarılar dilerim şimdiden size.

değerli yorumun için çok teşekkür ederiz arda nice organizasyonlarda aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle işallah...

1xk4.jpg

arkadaşlar değerli yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz sahnede de söylediğim gibi müziğe başladığımdan bu yana ben bu kadar güzel bir konser daha yaşamadım hepinize çok teşekkürler 4 kasımda if'te 12 kasımda tekrar gölgede görüşmek üzere bu arada haftaya pazartesi ya da salı bestemizin kaydı hazır olcak noter tasdiğinden sonra siz değerli dinleyicilerimize sunacağız...

canakiyancanawar demiş ki:
ulan siz yokmusunuz siz.ulan bir kez konserinize geldik hala boynum ağrıo lan o ne performans o ne beste.sizin destekciniziz olm unutmayın lan sakın heee... 😀

sayın back to the past üyesi sizleri eğlendirebildiysek ne mutlu bize işin şakası kayıt öncesi konserde görüşürüz kardeşim şu notaya dökme olayını halledelim pazar günüde kayıda girelim alnımızın akıyla çıkarsak eğer çok güzel olacak 4 kasım cumartesi günü if te görüşürüz kardeşim ha bu arada boyun ağrısı için sıcak tut abi benim geçti cumartesi tekrar ağrıyacak ama olsun buna değer 😉

hade len boynun ağrıyomuş.la bebe en çok benim ağrıdı lan.sen anca sağa sola kesik attın 😀 hakketten benim konsere kadar kafamı halletmem lazım.yoksa kazık gibi durucam.istemezsen bugün gl masaj yap aççik kardeşine.oklava yutmuş gibi dolaşıorum lan sağda solda...😀

arkadaşlar tüm yorumlarınız için çok teşekkürler, konserimizi izlemiş ve üşenmeyip düşüncelerini bizimle paylaşmış dinleyiciler beni çok mutlu ediyo. aynı kadroyu 4 kasımda if'te de görmek istiyoruz, görüşmek üzere

gülcüm konser güzeldi yine gelecez konserinize artık.zaten gelmezsem emre beni öldürür... öldürürse benim grubum bass cısız kalır... 😀 "her zaman söölediğim gibi "back to the past" grubu olarak her zaman her yerde yanınızdayız

back to the past-mert

saygılar...

29 ekimde dinedim dostum sizi Tunalı-Gölge'de, gerçekten çok başarılıydınız... Wala ne yalan soolim konseriniz, o akşam çıkacak gruplara ilham ve ders olsun. Başarılar... Yolunuz Açık Olsun... "BackToThePast,BARAN"

canakiyancanawar demiş ki:
gülcüm konser güzeldi yine gelecez konserinize artık.zaten gelmezsem emre beni öldürür... öldürürse benim grubum bass cısız kalır... 😀 "her zaman söölediğim gibi "back to the past" grubu olarak her zaman her yerde yanınızdayız

back to the past-mert

saygılar...

hehehehe nasılda biliyor 🙂 gelin kardeşim eğlenelim coşalım kafalar kopacak yine 😉

taybargun demiş ki:
29 ekimde dinedim dostum sizi Tunalı-Gölge'de, gerçekten çok başarılıydınız... Wala ne yalan soolim konseriniz, o akşam çıkacak gruplara ilham ve ders olsun. Başarılar... Yolunuz Açık Olsun... "BackToThePast,BARAN"

senin avatarına kurban olurum ben baran 🙂 çok sağol abi sizin desteklerinizle birşeyler yapmaya çalışıyoruz kendi çapımızda 🙂

Se_Bass_Tian demiş ki:
Pyracantha gurubuna cumartesi günü için şimdiden başarılar diliyorum. aynı sahneyi paylaşaz eğlenceli olcak gibi görünüyor.

çok sağol sebastian IF'i patlatıcaz hep beraber işallah konserde görüşmek dileğiyle ...

faerie demiş ki:
arkadaşlar tüm yorumlarınız için çok teşekkürler, konserimizi izlemiş ve üşenmeyip düşüncelerini bizimle paylaşmış dinleyiciler beni çok mutlu ediyo. aynı kadroyu 4 kasımda if'te de görmek istiyoruz, görüşmek üzere

sevgili vokalimizin dediği gibi arkadaşlar bizlerle yorumlarınızı paylaşmanız iyi yada kötü bize doğruyu yanlışı öğrenme fırsatı veriyor bizim kendimizi düzeltip yada aynı çizgide ilerlememizi sağlıyor ayrıyetten FİX ve KÖLE gruplarıyla aynı sahneyi almak çok mutluluk verici bir durum bizim için kapı açılış 14:00 arkadaşlar görüşmek dileğiyle ...

Biraz kılçıklık yapayım 🙂

Bence performans genel olarak iyiydi. Hele 29 Nisan'daki IF bar performansına göre 10 kat iyiydi. Ancak yanlış hatırlamıyorsam neredeyse hiç soundçek yapmadınız. Emre'nin gitarından gelen ses beni cidden rahatsız etti. Lead çaldığı yerlerde iyice kulağıma battı. Ritmlerde gene çok fark etmedim... Aynı şekilde Eren de ton ayarlarına biraz dikkat etmeli bence. Sololar çok geri planda ve "güçsüz" geldi bana... Ton ayarlama konusunda biraz daha titiz olun bence. Gitarlar arada sırada yüzümü buruşturmadı değil 🙂 Bunun dışında davul çok çok iyi toparladı grubu. Bazen ciddi ciddi davula konsantre olduğumu hatırlıyorum. Bas hakkında söyleyecek bir şeyim yok. Vokale gelince iyiye yakın bir performans sergilediğini düşünüyorum. Besteniz de gayet güzel ancak o tarz bir şarkıya göre biraz uzun geldi bana...

Az biraz böyle özetleyebilirim düşüncelerimi...

Umarım tekrar aynı sahneyi paylaşabiliriz bir ara 🙂

Saygılar...

Luke demiş ki:
Biraz kılçıklık yapayım 🙂

Bence performans genel olarak iyiydi. Hele 29 Nisan'daki IF bar performansına göre 10 kat iyiydi. Ancak yanlış hatırlamıyorsam neredeyse hiç soundçek yapmadınız. Emre'nin gitarından gelen ses beni cidden rahatsız etti. Lead çaldığı yerlerde iyice kulağıma battı. Ritmlerde gene çok fark etmedim... Aynı şekilde Eren de ton ayarlarına biraz dikkat etmeli bence. Sololar çok geri planda ve "güçsüz" geldi bana... Ton ayarlama konusunda biraz daha titiz olun bence. Gitarlar arada sırada yüzümü buruşturmadı değil 🙂 Bunun dışında davul çok çok iyi toparladı grubu. Bazen ciddi ciddi davula konsantre olduğumu hatırlıyorum. Bas hakkında söyleyecek bir şeyim yok. Vokale gelince iyiye yakın bir performans sergilediğini düşünüyorum. Besteniz de gayet güzel ancak o tarz bir şarkıya göre biraz uzun geldi bana...

Az biraz böyle özetleyebilirim düşüncelerimi...

Umarım tekrar aynı sahneyi paylaşabiliriz bir ara 🙂

Saygılar...

eywallah anılcım yorumların ve destein için teşkkurler.ya gitar tonlarındaki sorun bizim de gozumuzden kaçmadı ancak direk mixer e girildiklerinden dolayı öle bi sesle karşılaştık sanıyoruz.sizlerden iyi şeyler yaptığımızı duymak gerçekten bizi acaip motive ediyo.senin de dediğin gibi işallah bi daa aynı sahneyi paylaşırız.bizden de saygılar kılçıklıkçı🙂

Geri