Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Arkadaşlar pek güzeldi yahu,sonunda izleyebildim ve çok güzel vakit geçirdim sayenizde ki Pretty in Scarlet'le beni ziyadesiyle hislendirerek programa başladınız ne diyeyim 😛 ...Son Defa'yı öne aldığınız için ayrıca teşekkür ediyorum bu arada 🙂
Bundan sonra programın tamamında kalabilme umuduyla... 😛
Sevgiler...

bidiless demiş ki:
Arkadaşlar pek güzeldi yahu,sonunda izleyebildim ve çok güzel vakit geçirdim sayenizde ki Pretty in Scarlet'le beni ziyadesiyle hislendirerek programa başladınız ne diyeyim 😛 ...Son Defa'yı öne aldığınız için ayrıca teşekkür ediyorum bu arada 🙂
Bundan sonra programın tamamında kalabilme umuduyla... 😛
Sevgiler...

çok saol meliscim desteğin için bekleriz daha sonraki programlarımıza 🙂 🙂

arkadaşlar Tunalı Gölgede ki programımız sona ermiştir.Bunun dışında 4 Kasım tarihinde Biziz Rock Bar'da bir konserimiz olacaktır detayları size buradan bildireceğiz...

4 Kasım 2007 Pazar günü saat 17:30'da BİZİZ ROCK BAR'dayız arkadaşlar hepinizi bekliyoruz görüşmek dileğiyle umarız güzel bir konser olur ...

Biz de sizin performansınızın sonuna yetişebildik aslında 😳 ;ama itiraf etmeliyim ki beklediğimden daha kontrollü bir grupla karşılaştım....Sanırım siteniz sizi pek yansıtmıyor;daha "karanlık" insanlar bekliyordum,ama eğlenceliydiniz....

"Are you gonna be my girl ?" bir süredir dinlemediğim bir şarkıydı,onun için ayrıca teşekkür ederim...

Tekrar görüşmek dileğiyle....🙂

aDa_ demiş ki:
Biz de sizin performansınızın sonuna yetişebildik aslında 😳 ;ama itiraf etmeliyim ki beklediğimden daha kontrollü bir grupla karşılaştım....Sanırım siteniz sizi pek yansıtmıyor;daha "karanlık" insanlar bekliyordum,ama eğlenceliydiniz....

"Are you gonna be my girl ?" bir süredir dinlemediğim bir şarkıydı,onun için ayrıca teşekkür ederim...

Tekrar görüşmek dileğiyle....🙂

biz teşekkür ederiz nedemek görüşmek dileğiyle ...

arkadaşlar emrenin de bahsettiği gibi besteler üzerinde yoğunlaşmış durumdayız bu aralar tekrar..3 tane yeni şarkıyla karşınıza çıkmayı hedefliyoruz 1 tanesi hazır diğer 2sini de bitirir bitirmez kayda girecez..bizi merak edip ''noluyo yav nerde bunlar'' diyen arkadaşlar varsa da onlara bi müddet daha ortalıktan uzak kalacağımızı üzülerek belirtmek isterim🙁 ama bu bekleyiş boşa çıkmayacak diyebilirim🙂..yeni çalışmalarımızı da diğerleri gibi beğeneceğinizi düşünüyoruz umarım yanılmayız🙂

hehehe iyi söyledin erçin evet arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz biraz uzun süredir sizlerden ayrı kaldık ama güzel bestelerle dönmeyi umuyoruz 🙂

Geri