Ogün Sanlısoy

wild_child demiş ki:
hakikikertenkele demiş ki:
yok be o kadar büyük değil...
Sadece burayı alıntı yaparsak baya komik birşey oluyor 😀 Neyse ya töbe töbe. O görüntülerdeki amaç ne acaba? Zaten dikkatli bakmayınca anlaşılmıyor. Çeşit olsun falan diye mi koymuşlar? Güven abi senin bir fikrin var mı? Ayrıca senin editlenmesini istediğin yer orası mıydı?
doğru dikkatli bakmayınca anlaşılmıyorr...o taraf ilgi alanım olamdığında dikkatimi çekmmş... 😆

Klip süper olmuş..o sahneyide farketmeleri biraz zor 😛 belki orasını keserler ama..ne klipler var ya onlara bi baksınlarda..
kral da 2 saatte bi falan gösteriyorlar..zaten bekleye bekleye 😀 infomuzda açılmış ne güzel hersey başlıyor 😉

wild_child demiş ki:
alcoholik demiş ki:
wild_child demiş ki:
Ben inadına Kral'da izlemedim. 22:00'ı bekleyeceğiz artık. Metin'i merak ediyorum. Gitarını değiştirmişti bildiğim kadarıyla. METOBOY duruyor mu ki?

abi; abimiz les paul'lendi artık meteboy falan hakgetire...
oğlum gene bc richi vardı klipte 😆

evet klipte b.c. rich ama kayıtta onunla çaldığını sanmıyorum tonu daha çok les paul'a benziyo.

wild_child senin de gözünden kaçmamış sansürlenecek yer ama... seni tanımasam tek ilgilendiğin yerin orası olduğunu sölicem ama tanıyorum ve inanmıyorum. bence uçuk bi şey yok, kadının göğüsü görünmüş. eğer kadını sansürleyeceklerse ogün'ün kollarını da sansürlesinler zirâ dinimizce her ikisi de nâmahrem, ikisi de insanları tahrik edebilir. hamgisinin tahrip gücü yüksek tabiki kadın...

alcoholik demiş ki:
wild_child demiş ki:
alcoholik demiş ki:
wild_child demiş ki:
Ben inadına Kral'da izlemedim. 22:00'ı bekleyeceğiz artık. Metin'i merak ediyorum. Gitarını değiştirmişti bildiğim kadarıyla. METOBOY duruyor mu ki?

abi; abimiz les paul'lendi artık meteboy falan hakgetire...
oğlum gene bc richi vardı klipte 😆

evet klipte b.c. rich ama kayıtta onunla çaldığını sanmıyorum tonu daha çok les paul'a benziyo.

wild_child senin de gözünden kaçmamış sansürlenecek yer ama... seni tanımasam tek ilgilendiğin yerin orası olduğunu sölicem ama tanıyorum ve inanmıyorum. bence uçuk bi şey yok, kadının göğüsü görünmüş. eğer kadını sansürleyeceklerse ogün'ün kollarını da sansürlesinler zirâ dinimizce her ikisi de nâmahrem, ikisi de insanları tahrik edebilir. hamgisinin tahrip gücü yüksek tabiki kadın...
o gitar bildiğin bc rich değil. Belirtmek istedim. Manyetiğinden tut sapı bile farklı🙂 Metanın işi belli olmaz hesabı ama bence l.p soundu gibi gelmiyor.😀

ya arkdaşlar ben klibi indiremedim ya..sorunluyum sanırım🙂
ama o klibe çok ihtiyacım var..bi el atın nolur..

Ya abi Klip harika Bilmem albümün tamamını dinledinizmi şahsen on numara İşte Pentagram solisti Ogün abi dedim Bu albüm çok konuşulacak gibime geliyo ama hadi hayırlısı bu arada Kadir abide bi tarz değişikliği grmşsnzdr Kadir abi yani o başkası diil Albüm kaydındada Tarkan abi Bass gitarını vermiş fln abi harika bi sound war albümde şu ana kadar hiç bi albümde Bu Soundları duymadım harika yanii diyecek sözzz bulamıyorum :dans :taptim

alcoholik demiş ki:
Abi şimdi o görüntülerin etik olup olmadığı tartışılır. Boşversene ya. Ben müziğe bakarım.

albumu arkadasim almis ondan dinledim tamamiyle kendini yansitan bir album yapmis ikinci albumde biraz sacmalamisti ama bu album hakikaten cok guzel olmus kesinlikle en yakin zamanda albumu edinecem😀

sonunda dinledimmmm yaaaaa oh beeeeeeee.ve kendimden geçtim ve hala geçiyorummmmmmmmmm.yok böle ses ya manyak bişi en çok dA GİTME DÖNMEZSİN ŞARKISINA BAYILDIMMMMMMMMMMMMMM

YA ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM BURAYA OGÜN SANLISOY FANLARI VE HAYRANLARI YAZI YAZSIM LÜTFEN OLUR OLMAZ CEVAPLARA KIZIYORUM ALINIYORUM YANİ OGÜN ABİ HAYRANI DİİLSENİZ YORUM YAPMAYIN YAZMAYIN ABİİİ SADECE HAYRANLAR YAZSIN ALBÜM HAKKINDA KONUŞALIM DAHA ÇOOK KONUŞULACAK KONU WAR ALBÜMLE İLGİLİ ANLATMAK İSTEDİÐİM ŞEY OGÜN SANLISOYU SEWMİYOSANIZ VE DİNLEMİYOSANIZ YORUM YAPMAYIN LÜTFENN İÇİNİZDE KALSIN YANİ BU FORUMA YAZMAYIN SAYGILARIMLA :kafaat

Geri