Ogün Sanlısoy

drummer_akif demiş ki:
YA ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM BURAYA OGÜN SANLISOY FANLARI VE HAYRANLARI YAZI YAZSIM LÜTFEN OLUR OLMAZ CEVAPLARA KIZIYORUM ALINIYORUM YANİ OGÜN ABİ HAYRANI DİİLSENİZ YORUM YAPMAYIN YAZMAYIN ABİİİ SADECE HAYRANLAR YAZSIN ALBÜM HAKKINDA KONUŞALIM DAHA ÇOOK KONUŞULACAK KONU WAR ALBÜMLE İLGİLİ ANLATMAK İSTEDİÐİM ŞEY OGÜN SANLISOYU SEWMİYOSANIZ VE DİNLEMİYOSANIZ YORUM YAPMAYIN LÜTFENN İÇİNİZDE KALSIN YANİ BU FORUMA YAZMAYIN SAYGILARIMLA :kafaat
sonuna kadar katılıyorummm arkadaşımmmm

drummer_akif demiş ki:
YA ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM BURAYA OGÜN SANLISOY FANLARI VE HAYRANLARI YAZI YAZSIM LÜTFEN OLUR OLMAZ CEVAPLARA KIZIYORUM ALINIYORUM YANİ OGÜN ABİ HAYRANI DİİLSENİZ YORUM YAPMAYIN YAZMAYIN ABİİİ SADECE HAYRANLAR YAZSIN ALBÜM HAKKINDA KONUŞALIM DAHA ÇOOK KONUŞULACAK KONU WAR ALBÜMLE İLGİLİ ANLATMAK İSTEDİÐİM ŞEY OGÜN SANLISOYU SEWMİYOSANIZ VE DİNLEMİYOSANIZ YORUM YAPMAYIN LÜTFENN İÇİNİZDE KALSIN YANİ BU FORUMA YAZMAYIN SAYGILARIMLA :kafaat
Akifcim şimdi bunu niye yazdın anlamadım...

ogun_s demiş ki:
drummer_akif demiş ki:
sonuna kadar katılıyorummm arkadaşımmmm

al birini vur ötekine hesabı olmuş bura. aradaşlar iyi yorumalrı okuyonuz da kötüleri görünce niye goceniyonuz. ayrıca kimse de kötü bi şey yazmamış. kimsenin özgürlüğünü kısıtlama gibi bi etkiniz, girişiminiz olamaz. herkes istediğini yazar yazacaktır da...

kötü olduğu düşünülen noktaları belirtmemek o kişiyi ya da grubu sevdiğinizi değil, amiyane tabirle "yardakçısı" olduğunuzu gösterir. gerçekten seven ve daha iyi yerlerde görmek isteyen kendince kötü yanları da belirtmeli ki ilerleme , gelişme olsun.

unutmayalım ki , iktidar her sistemde vardır, demokrasiyi özel kılan muhalefettir.

saugılar.

Cidden deli pentagram etkileri var albümde.
İlk albüme nazaran çok daha gaz parçalar mevcut. Zaten kadro harika. Türkiye koşullarını göz önünde bulundurursak aşmış bir albüm diyebilirim.

drummer_akif demiş ki:
OK ABİ HİÇ BİŞEY YAZMICAM ARTIK BANANE YAAA BİZ GERÇEKLERİ BELİRTİYORUZZZ SONRA SUÇLU YİNE BİZİZ YANİ İÇİMDE KALSIN DÜŞÜNDÜKLERİM ZATEN PAYLAŞMAKLA HATA YAPTIM
😀 Birden kötü şeyler yazmayın diye çıkıştın, ortada kötü birşey yazan yok. Sonra biz bunu belirtince küstün. Güldürdün beni be 😀

Ya abi küsme diil de sadece ok yorum yapın iyi yada kötü fln farketmez ama bana dokunuyo yaaa o yzden yane yoksa kim ne derse desin

warsavas demiş ki:
Yenü albümü dinledinizmi nasıll
albüm gayet güzel. diğer albümlerrdeki Ogün tadı devam etmekte biraz imaj değişikliği,sound da biraz sertleşme var. sanırım bayağı ses getirecek. ve beğenilmeyen yanı olmaması lazım çünkü gayet başarılı isimlerle çalışıldı, çok fazla emek verildi,özenle hazırlandı..

drummer_akif demiş ki:
Ya abi küsme diil de sadece ok yorum yapın iyi yada kötü fln farketmez ama bana dokunuyo yaaa o yzden yane yoksa kim ne derse desin

bende anlıyamadımm..ogün dinliyecilerinden ama fandan değilim.. :roll:
şimdi bu forma fan olanlarmı yazacak?

bende karıştırdım ya ben nerdeyim?
8O

bakarsın fanda olabilrim 😆 çünkü:son klibi ..imaj şarkı çok güzelll 😉

Son albüm -dinleyebildiğim kadarıyla- ilk ikisini aratmayacak güzellikte. Şimdillik Parası Var, Bilmece, Gitme Dönmezsin beğendiğim şarkılar arasında, ama dinledikçe değişebilir belli de olmaz 🙂
Albüm daha sert olmuş bu sefer ve bu hoşuma gitti.

Bence ilk albüme daha yakın olmus ve coktda güzel olmus... Ben cok beğendim Gitme Dönmezsin , Dön Evine , Hadi beni güldür , Kendin Öldün ve tabiki Bilmece kesinlikle süper...

28 Mart 2006 salı Günü itibariyle albüm çıkmıştır ben şahsen baktım bulamadım ama bulan arkadaşlar varmıdır acaba yada dağıtım önce avrupa yakasındanmı başladı blmyrum her nysea Üç albümü Tüm Ogündaşlara ve Dinleyicilere Umarım Ogün abiye ve orkestrasına karşı bi ilgi duydurabilir saygılarımla

4117_2.jpg
Dön Evine

N’oldu sustular her şeyi konuşanlar
N’oldu durdular her şeye karışanlar
Kul olundu arsıza boyun eğildi hırsıza
Yalan dolan ziyan kalmadı hesap soran

Hiç kimseden ses çıkmadı oyunlar kurulurken
Hiç kimseden ses çıkmadı çocuklar vurulurken
Ama elbet ses çıkar

Bence dön evine çalış hemen ödevine
Niceleri denedi de varamadı emeline
Hadi hadi hemen eve iyi çalış ödevine