Ogün Sanlısoy

zeytinli de süperdi ogün ya çok geç çıktı ama olsun işte zeytinlideki fotoğraflar

metinuv0.jpg

metin2md0.jpg

metin3hn8.jpg

metintrkcanuk6.jpg

ognzn4.jpg

ogn2ce9.jpg

zeytinlinin bombasıydı bence.....sabaha doğru çıktı sahneye hiç orada izleyenleri kaprisleriyle boğmadan o saatte ,müthiş bir enerjiyle costurdu ogün abimiz bizleri saolsun..tesekkür ederiz kendilerine..
pentagramdan beri severim ogün abiyi.ama sunu belirtim ilk solo albümünü almıstım çıktığında ve tam bir hayal kırıklığı idi benim için çok iyi müzisyenlerle çalışmasına ragmen albüm hiç de hos olmamıstı kanımca sanırım fasla elektronik öğeler barındıryordu.. son albümünü de aldım çok begenmeme ragmen, su bilmece sarkısı ki çok güzel bir şarkı erken öten horozun bası kesilir gibi dizeler sarkıyı sanki küçültmüş🙂 bana öle geldi sanki o raya daha güsel bişeler yazılabilirmiş gibi geldi bana....alınmasın aman kimseler severiz ogün abiyi de hatta çok geyiği dönmüştür aramızda .....erken öten horozun başı kesilir,damlaya damlaya göl olur izmirin kızları güzel olur gibi🙂🙂🙂 aman aman latife....bence çok basarılı ogün abi...

fotograflar gerçekten çok guzel saat 3.15 te çıkmalarına ragmen performansları mukemmeldi bu arada arkada anfilerin yanında duran bi eleman vardı bence çok iyi gitar çalıyordu kim o bilen var mı aranızda?

buzz demiş ki:
fotograflar gerçekten çok guzel saat 3.15 te çıkmalarına ragmen performansları mukemmeldi bu arada arkada anfilerin yanında duran bi eleman vardı bence çok iyi gitar çalıyordu kim o bilen var mı aranızda?
Bijen'den bahsediyorsun herhalde. Şahane gitaristtir kendisi. Ankaralıdır. Kime sorsak Ankara'nın en iyisi der.

türk rock diyince aklıma gelen ilk isim o kadar söliim ben size gerçekten çok güzel sesi var sesi rock müziğe çok yatkın yalnız beste konusunda biraz zorlanıyor bence son kasedi 3 te sadece 2-3 tane şarkısını beğendim

'99 yılında çıkan "korkma" albümü hem sözler olarak hem de sound olarak kanımca en iyi albümüdür. bakınız ilk albümden bi kaç şarkı sözü...

tetikçi;

başından güç oldu,
sevgisiz de doğdu küstü kurallara
hayatta o da vardı
yirmiden gün aldığında düştü tuzaklara

duymazlar sesimi bağlar nefesimi
gönül ağrısı mı neler oldu bana
saymazlar adımı tutmazlar yasımı
ölüm sancısı mı neler oldu bana?
beni bekleme alem,
yedek bulmuşun madem
yeni ekleme alem
beni vurmuşun zaten

bakınca düne doğru
doğrusu acı duydu, süslü yalanlara
pişmanlığın geçi olmaz
beklenen gün oldu sövdü uzaklara

baş koyduk;

yarını sormadan, terden utanmadan
dönüş yok, son geçen güne
hayıra kanmadan, şerden usanmadan
dönüş yok; bu son bilet

acılar amacına araç olacak
boşuna hak aramam; bana kalacak
düşler düşünmekle tükenmez
sen ara, tara; hayat ana sana sunacak

çalış, alış, inan!

biz bu yola baş koyduk,
az yedik ama çok doyduk
andımız aradığımız solmaz;
geleceğe sorduk

kaygıya dalmadan, saygın azalmadan
dönüş yok, son geçen güne
aydınlık olmadan, erdem kazanmadan
övünç yok, bu son dilek

acılar amacına araç olacak
boşuna hak aramam; bana kalacak
düşler düşünmekle tükenmez
sen ara, tara; hayat ana sana sunacak

çalış, alış, inan!

biz bu yola baş koyduk,
az yedik ama çok doyduk
andımız, aradığımız solmaz;
geleceğe sorduk

korkma;

ruhun doymaz geceler kalmis üstünde
gönlün olmaz korkma!
sevgin dolmaz denesen de bile bile
ömrün olmaz korkma

çirpindikça batarsin batakliga
kurtaran kalmaz unuttugun disinda
ellerin buz olur, ayaklarin çivi
isitmazlar dokunsalar da

bedenin kalsin, ruhun inansin
severim sandin, yine aldandin

ruhun duymaz seneler geçmis üstüne
gönlün olmaz hala
sevgin dolmaz "yine" desen de kendine
saygin olmaz korkma

aslında Ogün Sanlısoy siteye üye. Hatta bu başlıkta 1 tane yazısı var. Ama uğramıyor bu sıralar herhalde. Biejn de siteye üye ama bu sayfada yazısı yok. Sabit olmaması normal.

hadi beni güldür biran önce çıksa yaa..gerçi izledik azını süper klip ama...off ya benim işim çok zor 😢 kral a kaldık umarım bilmeceye yapmış oldukları iğrençliği bu şarkıyada yapmazlar :evil:

Geri