Origam (Metal) - Ankara

Beyler ellerinize,ağzınıza,ayaklarınıza 🙂 sağlık,teşekkürler...Güzel bir konserdi.Sizle sahneyi paylaşmak güzeldi...Bir başka konserde tekrar görüşmek dilekleriyle...

Daha önce izlediğim konserlere göre bu sefer oldukça beğendim Origam'ı.Sahne hakimiyeti gayet iyi olmuş, tebrikler 🙂

Takıldığım nokta ise şuraya yazan adamların ancak çeyreğinin(belki o kadar bile yoktur) konsere gelmesi.Destek sadece bilgisayar başında olmuyor, hatta bence buradaki destek hiç bir şey ifade etmiyor.Kuru kuru başarı dilense ne olur, dilenmese ne olur?Ankara seyircisi bu ara çok tuhaf.Bir an önce düzelmesi dileğiyle...

Origam konserde 3 bestesini de çaldı , derler ya insanın kendi müziği gibisi yoktur diye 😀 En başarılı oldukları kendi parçalarıydı fakat Hearts on fire'ın da hakkını yememek lazım 😀
1-)Intro+End of the game (Intro sürprizli iyi oldu)
2-)Hold your breath (idi sanırım)
3-)İsmini hatırlamıyorum maalesef sadece aklımda kalan güzel bir şarkı olduğudur.İçlerinden en çok tuttuğum da bu oldu.

Buraya grup elemanları dahil birçok kişi ses sistemi hakkında yorum yapacak ben hiç biri değinmeden söyleyim , dün yine olabileceğinin en iyisi oldu yeni ses teknisyeni olan arkadaşa verilen uygulamalı taktikler sayesinde biraz daha oturdu ses 😀
Bu ses sorunlarına rağmen , bu karışıklık da boğulmuyorum işte burdayım diyen Murat oldu , kendisini tebrik ediyorum , diğer elemanlar da iyiydi ama Murat sesini duyurmayı başardı 😉 Sadece vokal yapmayıp sahneye hakim olabildi , kütük gibi durmayıp tüm konser boyunca çalıştı , olması gerektiği gibiydi aslında..

Hearts on fire , hearts on fire
Burning , burning with desire 8)

Görüşmek üzere

End of the game i dinledikçe daha çok sevmeye başlıyorum.Özellikle Murat ın vokalleri ve gitar rifleri süper!Coverlara diyecek yok zaten.Hele bir Pentagram cover ı var ki,Ankara da bu parçayı Origam dan ii çalan grup tanımıyorum.Konserleriniz ve başarılarınız artarak devam eder umarım...

Malum Ramazan ve özelliklede İftar saatine denk gelmesinden dolayı konsere gelemedik; okuduğum kadarıyla ve Berkan ın yorumuna bakarak ( ki onun yorumlarına güvenirim ) konser sizin açınızdan başarılıymış ki buna çok sevindim. Başarılarınızın devamı dileğiyle.
BLACK TOOTH

arkadaşlar yorumlar için çoook teşekkürler ...
gelip dinleyerek desteğini esirgemeyen herkese çooook teşekkürler ...
her geçen gün daha iyi olmak için çaba sarfediyoruz böyle güzel yorumlar da bize ekstra güç veriyor ...
daha kalabalık :!: :!: :!: bir konserde görüşmek ümidiyle ... 😉

Geri