Origam (Metal) - Ankara

Arkadaşlar yukarıdaki mesajı kötü bir niyetle yazmadım ama elemanların müzikal beğenilerini tahmin ederek ve birazda bilerek olayın dışarı yansımasına mizah ve olağan tecrübeleri katarak açıklama getirmeye çalıştım.
Eeee grup denilen şey kolay bir araya gelip yanyana kolay durmuyor.
Biraz daha dikkat. Olağan değerler bu kadar kolay yitmemeli.

Aha geldim. Ya aslında gezindim bikackez ama yazamadım bişiler. Elimden geleni yapıp gruba azda olsa bişiler katmaya calışcam. Yapamazsam zaten çeker giderim 🙂. Umarım yolumuz acık olur..

Bu arada Çagdaşada çok teşekkurler.. Kardeşimdir o benim..

Yani inanamıyorum size ya Fahri imzasını değiştirmiş de altına Euthanasia devam 😀 ulan öldürürsün adamı. harbi ne adamsın Fahri ama seviyorum seni bilirsin =)

Utanıyom Fahri 😳
O kardeşlik olayı da karşılıklı kardeşim...
Ulan bi geldin koskoca metal forumunu duygusallaştırdın 😆

Mert, bu arada hakkında kötü şeyler duyuyorum haberin olsun :mrgreen:

Hoşbulduk beyler 🙂. Yeni yıla 3 saat var ve Yozgatın Yerkoy ilçesinden sesleniyorum.. Hepinizin hem yeni yılı hemde Kurban bayramı kutlu olsun.. Kontrum yok pek arayamadım kimseyi ama seviom sizi bilirsiniz.. Inşallah bu yıl hepimiz için hayırlı olur.. Kendinize cok iyi bakın beyler, çarşamba gunu gorusuruz..

Çok süper insan diye boşuna demiyorum connecting people bu olsa gerek 😉

çağdaş : zorla forumu kirlettirecen 😀 dur fahr ibi gelsin de uğrayak pamuk prenses ve yozgatlı prenses olarak 😀

Ha bi de Mutlu Yıllar 😆 :zipla

Canım Hoşgeldin Origam Grubuna... Senin O Harika Tekniğini Herkese Göstericez Umuyorum...Biliyorum ki En Yakın Zamanda Gruba Uyum Sağlayacaksın.
Konserlerde Ve Programlarda Görüşmek Üzere... :twisted:

Geri