Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

uzun uzun düşündükten sonra gruptan ayrılmaya karar verdim 🙁
Sercan ve İbo ya -sizden özür diliyorum ama beni en iyi siz anlarsınız daha fazla tahammül edemiyorum :bilmem neese osiris e başarılar 🙂

Bu konuyu bu forumda lütfen kimse tartısmasın... rica ediyorum..
bu kadar gereksiz seyler yüzünden böyle olmamalıydı.. hayırLısı olsun diyorum. ama grupta kimse kendini haklı cıkarmaya calısmasın..
Çİğdem hiç birşeyi düşünmemişsin...

Daha hiç bişey BİTMEDİ... hiç birşey GÖRÜLMEDİ

Osiris - Davul - Sercan

Yanlız hatırlatırım Çiğdem sanada kimse zorla kimseye birşey yaptırıamaz askerde değiliz Biz eğlence için yapıyoruz bunu belirli amaçlarımız var ama Neden se alınacak en güç halini alıyor bu.. MÜZİK bağırılıp çağırılmadan karşındakini kırmadan da yapılabilir bence: kimse kimsenin diktatörü değil burdaki herkes sorumluluk sahibi insanlar

malesef arkadaşlıkla müzik biraraya gelince problem çıkabiliyo bizim yapmamış gereken bunları çözümlemek gerektiğinde bağırılıp çağırılabilir hataların düzelmesi için ama emin ol bağırmadan önce hep normal olarak uyarırım

Sende biliyosun stüdyo dışında gayet iyi dostuz böyle konuştuğumuza bile inanamıyorum ya ama seninde yanlışların olabilir bnu kabullen.. Benimde vardır kesin ama sana birşeyden rahatsız olduğumuzu söylediğin halde yapıyorsun bu yanlış nota basmak gibi birşeye benzemez kalp kırmaktan söz ediyorum

bende diyorumki müzikle arkadaşlıı karıştırmamak lazım kalbini kırmican ben orda arkadaşıma kızmıorm gitaristime kızıyorum yani ibo osman ayşe farketmez... dediğimi anla artık biraz daha profesyonel bakmak gerekiyo

Bunuda anlıyorum ama işte düşündüğün gibi değil herkes sen değil örneğin çiğdem sen orda vokaline kızsaydın onu hiç etkilemeseydi bugün kız o durumda olmazdı..

Üçünüzün de birbirinizde msn i varken niye forumdan tartıştınız??anlamadım??
Üçünüzünde bende msn i varken ben bunu niyeforuma yazıyorum onu da anlamadım 🙂

not:kendimi deprem abim gibi hissettim 😀

ozgun1907 demiş ki:
Üçünüzün de birbirinizde msn i varken niye forumdan tartıştınız??anlamadım??
Üçünüzünde bende msn i varken ben bunu niyeforuma yazıyorum onu da anlamadım 🙂

Özgün'e katılıyorum arkadaşlar . Biraz daha dikkatli olalım lütfen .

Edit : Oluyor arada deprem idare etceksiniz . Bizde etten kemikteniz nede olsa 😛

Arkadaslar bu konuyu buraya tasımak ıstemezdım ama c.tesi gunu ANDAC cafede yapılan organızasyonda hersey iyi gibi gozuksede gece sonunda bazı tatsızlıklar yasanmıstır.. Verilen sozlerın ve anlasmaların yerıne getırılmesı ıslerın daha ıyı yurumesıne ve ilerlemesıne zemın hazırlar.... Daha acık yazmak ısterdım olanları ama bazı arkadaslarımın fazla yıpranmasını ıstemedıgım ıcın SIMDILIK burada olaylardan behsetmeyecegım.. Bunları buraya yazmamın nedenı konunun muattabı olan arkadasımla 20 defa telde konusmama ragmen olayın hala cozulmemesıdır.. Umarım en kısa zamanda bu olayı cozerız mumkunse bana ulasın.....

Geri