Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

4 eylül sabahi cadirdan kafami uzatip sigara icerken bana sizle 17 sinde konserimiz varmis diyen arkadasim lütfen olayi bi aciklarmisin o anda ben hala uyuyodumda

the_executioner demiş ki:
ozgun1907 demiş ki:
Yavaş yavaş grubun elemanlarıyla da tanışma imkanımız oluyor netten de olsa.(Artık zaten hayatımız net oldu 😀).Gerçekten tanıdıklarımın doğrultusunda iyi niyetli müzikle uğraşan yetenekli bir grup.Yine bir sonraki konserlerine de gelicez tabi aksilik olmazsa.

Sevgiler..saygılar..Başarılar vs.

walla bi aksilik olmazsa biz de cıkıp babalar gibi müzünk yapcaz 😆

bu arada bi ara gruptan ayrılma düşüncem wardı, ama bunu ertelemiş durumdaym.. sebebine gelnce, birincisi arkadaslarımı yüzüstü bırakmak istemiorm, ikincisi bu grup tam bi sabır sınama grubu, bakalm daha ne kdr dayanıcam, merak ettm irademi 😆

........

biz sabır sınama grubu değiliz. işimizi elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Kimse birbirine katlanmak zorunda değil.. emrah foruma bu mesajı yazmamalıydın.. sana söyliyeceğim tek şey bu!

UuYuRR demiş ki:
4 eylül sabahi cadirdan kafami uzatip sigara icerken bana sizle 17 sinde konserimiz varmis diyen arkadasim lütfen olayi bi aciklarmisin o anda ben hala uyuyodumda

..

sana konseriniz varmış diyen benim.. yabancı deiğilim yani.. 🙂

Bende tam kesin birşey söyleyemiyorum.. ama öyle duydum.. sen istersen bir konser olacak yerle konuş.. senin cadırdan kafanı cıkartıp sigara içtiğin telefonumda görüntülenmiştir...

😛

17 sinde görüşmek üzere.. saygılar sevgiler.. ankaradan uzaktayım..
arayın ulen beni :!:

festivaller falan işi geliştiriyoruz da davulcumuz nerde :?: :?:
tatili bırakda buraya gel artık kayıtlara baslıcaz ustelik konserde var sercoo BEKLİYORUM seni cabuk ol

senmıydın sercan ya bende harbı asıd trıbı sandım fecı korktum kımsede bısey yazmayınca .. 17 sınde andaccafede konser olabılır bızımde ama bıze ozgurle ozgun calmazsa borc olarak bı bass bı electro verırmmısınız ya ben gekıceklere cd le playlıstte verırım dınlerler 2 de studyo okı ıste ıs tamadır ozgur ozgun sıze bogruyorum kesnınlıkle gelın satıssa gelmıyelım

Ehehe bende gruba girdiimi forumdan öğrendim şimdi.İyi olmuş 😛

Öncelikle osiris halkına selamlar.Benden önce bas calan arkadaşa bir şey söylemek haddime değil.Ama ben ona söylenmeden buraya yazı bırakmak istemedim.Sanırım o da biliyor.Ben suçlu duruma düşmek veya düşürmek istemem.
Hepimize başarılar..
Osiris'in müziğinden önce;gruptaki mükemmel arkadaşlık ve hepsini de çok sevmiş olmam sonucunda yollarımız kesişti.Beraber müziğimizi de en üst yerlere çekmek için çalışcaz.

Ya ortalık karıştı benim 17 sinde kaç konserim oluyor 😳 Saatleri ayarlamaya çalışıcam.Dilerim herkesin istediği olur.

ozgunjuum sımdı senınle bı msn de yada burda om ıle gıruselımde bızımkede calıyosun oke o kesın hatta cok zorlanıcaz ama cok ıyı ıs olucak. ama sonradan bırakı pgıtmeyeceksın deılmı adını adımızla yazıorum bak ??*

uyur abi sizin grupta kimler var ben anlamadımki... oluuum özgünün sizle cıkması biraz zor gibi... sen konustunmu bilmiyorumda...

Neyse.. ya çiğdemcim cumartesi günü ordayım işte.. alalaaa

siz calışmaya başlayın.. 😛

biz ayarladık gıbı sercan andac konserlerı 6 dan sonra yaptırmaya calıscam gercı resıt abı kırmıcaktır heralde benı ılk fason cıksa sonra sız yada bız ıkısınede uyuyor ama ozgun cok yorulcak cook ters sarkılar calıcak cocuk playlıstımızı bı okusan yada dınşlesen >HÖNK derdin... hadi bakalım sız bız bı sekılde o konser o gun orda yapılacak... mucx

Geri