Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Ben yazlıktan sercanın arkadasıyım.. sarkılarınızı dinlemedim.. ama demonuzu merakla bekliyorum.. ne kadar iyi işler yaptığınızı tahmin edebiliyorum.. sercanın bu calısma, bu azim ve bu secicilikle neler yapoabilceğimi biliorm.. gruba başarılar diliyorum.

Gemlikten saygılar

hey anıl biraz geç oldu ama 😆 bizim theatre of tragedy projesi seni bekliyo sen biraz dinle daha dinlemeden yorum yapma belki beğenmezsin fln nese daha seninle bi sürü projem var 😉

Lan forumdan mı örenecez ne projesi hepiniz böle zart zurt konuşmayın tepem atıo anaa.. Canlarım 17. andaç 😀 Adil sende laf sokma lan canımın içi!!! (hırrr)

Arkadaşlar forumdan veya bizzat bana gelicek her lafı kabul ediyorum.Osiris grubunun tum elemanlarından tek tek özür diliyorum.Açıklama yapmayacağım cünkü bende inanmazdım kendime. Ne dersem diyim ne olursa olsun gelmem gerekirdi.Bütün gruptaki arkadaşlar benim için cok değerli insanlar.Onlara diyecek hiç bir şeyim yok.Onlar yeni bir bascı bulana kadar ben devam edeceğim.Tekrar söylüyorum kim ne derse haklıdır.Ancak bu saatte kendimi toplayıp birşeyler yazabildim.Benim yerime çıkan arkadaşa da çok teşekkür ederim.

andac adına yakışır acılışı sizlerin sayesinde muhteşem dinleyicilerle birlikte coşarak açtı hepinize teşekkür ederim. bütün grup elemanlarını tektek öperim.agzınıza terinize saglık.sagolun arkadaşlar....
ben sizi bukadar iyi olabileceginizi tahmin etmiyordum.
cok keyif aldım..
kız senin sesin fena degilmiş (dinleyiciler kacmadıgına göre) 😀
yolunuz acık olsun

Geri