Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Slm arkadaşlar. Klavye konusunda ; klavyem olmadığı için bişi diyemem. Ancak [Sİnem'e(yengeme) çooooooook teşekkürler] diyerek eğer bizim konserlerde aldığım gibi aldığım bi zaman olursa seve seve çalarım. Başarılar...

tround_ demiş ki:
özgün bende seninle tanıştığıma sevindim umarım hep birlikte daha güzel şeyler yaparız. Bu arada görüldüğü kadar kötü bi insan değilmişim dimi 😛

Evet gorundugu kadar değil 😀
Şaka bi yana ne siniri ben zaten öyle bişey demedimki.Demem de.Bir kez daha teşekkürler ve başarılar 🙂

evet kayıtlara başlayalım artık 😆
Özgün için;tanışmadan önce benden çekindiğini biliyodum 😛
ibo ve sercan için; stüdyoya gelemediğim için üzgünüm 😢 kriz yaşıyorum :!:

Grupta birçok değişiklikler oldu.. Nasıl bulucagınızı merakla bekliyoruz.. Ama şimdilik Süpriz 😉 😆 😛

Kayıtlar umarım Eylül ayına yetişicek..

(Çiğdemcim zaten bizde gitmedik)

memnun olmamamın sebebini bliosun adil sen hic konusma bakalm 😛 ha, eger cigdem de baska bi bass gitarist isterse, ortalık basscı kaynıo ztn, ben ble cıkmadan bulurm size, alla alla ya :evil: ben nedenini söledm, asla we asla satmam arkadaslarımı, ama beni istemezlerse sesimi cıkarmam 😢

!!!!

arkadaslar siteye yeni girebilme sansı buldum...
osiris bence basarılı tabiki dahada iyi olur...

ben o gun cigdemle wicked game dueti yapmaya calısan adamım...
ancak o gun sarhos olmusum kusura bakmayın...😀

hepinize basarılar...

halfpipe wokal

tuğrul değişik bişi yapalım dedik gerçektende değişik oldu 😛 insan sarhoş olunca daha cesaretli şarkı söyle ama sen fazla kaçırmışsın herhalde 😆 ya mikrofonu tutabilseydin bi derece nese genede ii oldu 😆 😆 😆 :kicsalla

çiğdem sesin muhteşem..grupta arada konsantre bozukluklarından kaynaklanan sorunlar yaşansada sahnede çok güzel bir performans sergiliyorsunuz..tebrik ediyorum adili,sercanı iboyu,we çiğdemi..bu arada yeni bassçı hayırlı wede uğurlu olsun..eh yeni kadroda tamam..sizi bizzizden başka yerlerde ne zaman seyretcez??

hayırlı olsun, umarm yeni basscınız grup arkadaslarıyla uyumlu(!) olur, kendisinden bi sorun cıkmıcaana eminim ztn.. bu arada şahsıma ait acıklama yapılmasını istemiorm, ben gruptan kendi isteimle ayrılmadm..

Geri