OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

tebrikler hikmetcim,duyumlara göre sallamışsınız safran'ı..
Baraka'da pogo yapamazsak geberdirim len sizi...
Hadi tekrardan tebrikler...

sizle birlikte aynı sahneyi paylaşmak nasıl keyif verdi anlatamam😀 😀 😀 21 haziranda da arka arkaya sahne alacakmışız iple çekiyorum o tarihi!!! 😀 😀 😀
tolgacım sana ne kadar teşekkür etsem az... bitanesin sen ve harikasın, süpersin.... 😀 😀
mehdiciim sen de öylesin unuttum sanma sakın... kendini paraladın sahnede, korktum bakamadım bi an sen ööle düşüverince birden...dikkat et kendine bakiim 😀 😀
VE GRUBUN GERİ KALANLARI, siz de harikaydınız, bassçının gitar askısına ayrıca hasta oldum belirtmem lazım 😀 tekrar görüşcez 😀 😀

Hmm safranbolu forumuna yazdığım grup sizmişsiniz arkadaşlar..
Ben biraz daha objektif değerlendirmek isterim..Bir kere sahne performansınız gerçekten çok başarılı,o uyduruk ve saçma sahnede bile bu kadar enerji gösterdiğinize göre gerçek bi sahnede çok daha ii perfrmans olucak demek ki 🙂
İlk şarkınız çok güzeldi,ancak diğerlerinde bilmiyorum yorgunluktan mı sıcakta nmı çok detone geldi dışarıya,birde üstüne sahne perfrmnası ekleniince nefes nefese oldu konser bi anda..
Ancak sondan 1 önceki grup olunca ve seyircide artık sarhoşluğun doruklarında olunca hiç kimse bişeyi takmadan eğlendi..
O yere düşen vokalist arkadaşın sesi -bence ii bir eğitimle- oldukça iyiye gidecek belli..
Neyse beniim gördüklerim bunlardı,sizlere başarılar diliyorum..Bi dahaki konserinizde daha az yorgun ve sağlam olacağınızı umuyorum,kesin gelicem..

ya detone olduğumu farketmedim ama olmuşumdur heralde çünkü çok alkollüydüm ve diğer gruplarda da kendi grubun çıkarkende insanları ayağa kaldıracam diye bide diğer gruplar söylerken eşlik edip insanları gaza getirecem diye sıra bize geldiğinde sesim baya bi kısılmıştı ve ben bile söylerken bi tuhaf oldum 😀😀😀

bide nefes nefese söylemeye de ufak bi bahane bulıyım 😛😀 slipknot konserlerini izlediysenizcorey taylor denen adamsahnede zıplamaktan şarkıları nefes nefese söylüyor artık bu da benim nacizhane bahanem 😀😀😀 ama çok eylendik herkeze çok teşekkürler (bazı kişilere daha teşekkür ama onlara zaten yüz yüze etmiştim)

detonelik oldu.gerçekten olmuştur ama işte amaç bunları mümkün olduğunca aşağıya çekmek hatta hiç olmamasını sağlamak.destek veren herkeze çok teşekkürler tüm gruplara saygılar.hepiniz çok iyiydiniz hepinize çok teşekkürler.dahası gelir inşallah

jasminto süpersin la!!! vallaa bak acayip g.tüm kalktı senin yüzünden 😀😀😀😀 sürekli bize diyonda sende muhteşemdin öpüyom çok (pazartesi buluşalımda cd yi veriyim sana... tabi evde bulabilirsem kaybettim galiba 😀😀😀)

arkada yüksek yüksek tepeler uçurumlar, biz kamyonun üzerinde,önümde tepinen büyük adam hikmet ve aşağıda pogoda kan döken insanlar .hayatımda unutamayacağım bir yarım saatti di bu.. oradaki herkese gerçekten çok teşekkür ederim 🙂

Abi vallaha affedin izle(YE???)medim sizi... O sırada gitar çalıyordum çimlerde, ısınmaya çalışıyordum ama zati biliyorum çok iyi olduğunuzu!
Ayrıca konserin 6:30'da bittiğini öğrendiğiniz anda HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN son şarkıya geçmeniz acayip iyi bir davranıştı.. Teşekkür, saygı ve sevgi.. Hepsi birden 😀 Umarım başka organizasyonlar da olur, yine beraber çalarız!

Fırat ve "Hikmet BABA" organizasyon konusunda da desteğiniz için çok sağolun.. Ben bir şeyi anladım bu organizasyonda Overdose yerine başka bir grup olsa ben de SINIF 64 de pis sıçardı 😀

Beyler, ne diyim bilmiyorum harikaydı, ne zamandır böyle bir playlisti olan bir grubu izlemek istiyordum. Şarkıların hakkını da vererek çaldığınızı düşünüyorum. Ayrıca doya doya headbang yaptığım tek grup sizsiniz, sahnede bile o kadar yapmadım 🙂 Çok sevdim sizi bundan sonra en sıkı takipçilerinizden biriyim...

Bu arada gösterdiğiniz özveriden dolayı ayrıca minnettarım. Sahnede kalma sürenizi kısaltarak bize yer açmanız övgüye değer bir davranıştı. Biz de olsak aynısını yapardık ama ne de olsa Ankara tayfası başkadır 🙂 Olsun yine de sonsuz teşekkürler. Bir dahaki konserinize "ball tongue", "adidas", "tear away" ve de ne olsun... Tamam "twist/chi" istiyorum, biliyorum çok şey istiyorum ama istiyorum işte 🙂 Sizin de istek parçanız varsa Sınıf64'ten söyleyin çalalım...

Başarılar arkadaşlar...

jeff_loomis çok sağol görüşlerin için adidas ve tear away vardı playlistte ama mağlum zaman yetmedi.ayrıca tabikide yer verecektik size.sizi dinlemekte büyük keyifti ziraa sadece dinleyebildim sürünüyordum çünkü yorgunluktan.
mehmetcim valla kamera yoktu ama 3-4 kamera çekim yapıyordu.onlar neydi bilmiyorum ama 😀 inşallah elimize geçerde sanada veririz cd yi 😀

berkay ve cem eyvallah beyler söyledikleriniz için sizde çok iyiydiniz....

cem a.d.i.d.a.s. ve tear away playlistte mevcut ama diğerleri henüz yok olur inşallah ama yaz sonrası.....

la cronos biz video çekemedik ama çeken varmış heralde kimdeyse ondan isticez sanada ulaştıtırız....

Beyler telaş etmeyin bende var görüntüleriniz, blind, clown, bodies'ı açıp açıp izliyorum evde 🙂

Ben size bir şekilde ulaştırmaya çalışırım görüntülerinizi, siz merak etmeyin...

Jeff_Loomis demiş ki:
Beyler telaş etmeyin bende var görüntüleriniz, blind, clown, bodies'ı açıp açıp izliyorum evde 🙂

Ben size bir şekilde ulaştırmaya çalışırım görüntülerinizi, siz merak etmeyin...
hah tamam o zaman süper.en kısa zamanda ulaştır yauvv kralsın valla.şimdiden çok sağol 8) 8O

eyvallah süper olur kayıtlar en kısa zamanda ulaştır sana zahmet.
tüm grup arklarımı teşekkür ediyorum.bateristim emre omuzu ağrıyarak çaldı,bassist im hiç hareket edecek yeri olmadığı halde o bile zıpladı,gitaristim zaten kımıl kımıldı şişik anifye rağmen çok iyiydi.diğer vokal hikmette zaten benle beraber zıpladı.hepinize teşekkür ediyorum hikmet hariç(kablosuz mikrefon benimmm😛)

Geri