OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Leda demiş ki:
allah allah sorunlarınızmı var banamı öle geliyo anlamadım vardır bi bildiğiniz yoksa bu davranışlar normal diil yav söylemez olsaydım fikrimi özgür bi ülkedeyiz ama özgür bi forumda diiliz anlaşılan
beni kim sanıyosunuz acaba merak ettim baya canınızı yakmış o kişi galiba 😆 bukadar emin olduğunuza göre ama içiniz rahat olsun sandığınız kişi diilim benden zarar gelmez size korkmayın
alın forumunuzu başınıza çalın demiycem 😆 bana yakışmaz sizi başbaşa bırakıyorum umrumda diilsiniz
bence bu overdose'un işi
sırf bizi güldürmek için yurtdışından angut eleştirmen transfer etmişler.eheheeee.
neyse ne kadar eğlenceli bi pazardı o, öyle deilmi öner manyaa🙂
bende taşlama yaptım biraz ama affedin.
bize bu güzel geceyi hazırlayan overdose'a ve AnkaraCats'e binlerce teşekkür.
tekrar görüşmek üzre... iyi bakın birbirinize...
gökhan sever hepinizi...

bu pazar yine garagedayız.sanırsam bundan sonra her pazar yine garagedayız rutin bar prog. tekrar başladı sanıyorum.ama kesin olan bu pazar 21:00 da garage dayız hürmetler bizden maaile bekleriz

programın tekrar başlamasına çoook sevindimmm.. 🙂 bu pazar izmir'e gittiğim için gelemiicem ama önümüzdeki pazar kesin ordayım... görüşmek üzere 🙂

bende bu haftalarda merrsindeyim
ama en yakın zamanda dönüp bi overdose yapcaz.
en yakın zamanda dönüp bi coşcaz.
foruma giren virüslerden arındık mı ya by the way?

walla forgotten bizde acaip mutluyuz herzaman beklerim gel görüşelim hatta tanışalım fln...

clown gidicek zamanımı buldun mersine 😛 gel bi coşak yeni şarkılarda koyuyoruz güzel olcak artık herşey yeniden başlıyoruz harlı ve uğurşu olsun 😀😀

lan olm şu saatlerde overdose sahnede lakin ben mersinde kös kös bilgisaray başında oturuyom
ne kadar acı verici dimi...
ama eminim ki;overdose her zamanki enerjikliğiile sahnede, milyonları(!) coşturuyodur 🙂
iyi eğlenceler beyler -bensiz-
kalbim sizlerle...

😆 beyler forumunuza hareket gelmiş hayırdır 😉 umarım bundan sonra grup elemanları (özellikle isminin baş harfi hikmet olanlar) özel hayatlarında seçtikleri insanlar konusunda daha bi ince eleyip sık dokurlar :!: sizleri seviyorum. ben ve odam herzaman arkanızdayız 😆 İMZA: MAKİNA ODA MÜDÜRÜ. unutmadan yeni parçanız olan judith yanılmıyorsam.. diğer şarkıların yanında tuhaf kaçtı gibi. böyle zaman doldurmak için yada çalmış olmak için çalıyomuşsunuz gibi geldi bana. bi de 2. bölümün giriş parçası olarak çaldınız felan.. ne bileyim bi acaip durdu. sırıttı diyebilirim. acep benden başka böyle düşünen var mı? öpüyorum sizleri.

saolun yorumlarınız için arkadaşlar... tarıkcım çalışıcaz onada merak etme sen 😀

cuma gecesi 24.00 sularında GARAGE barda çıkıcaz büyük ihtimal süper olcak bakalım...

Cuma günü gelmeyi çok istiyorum bakıcaz kısmet.. nasıl hastayım gene uf.. 😢 cok dıkkat edin sizde havalar çok kötü.. başarılar cuma için ..

:arrow: hikmetcim doğum günün kutlu olsun.. iyiki doğdun.. 😉

yaaaa ben hala mersindeyim bee
özledim overdose'u
bende gelmek istiyom
son defa yı dinlemekten kuscam artık ama🙂
seviyoruz sizi overdose..
duy sesimizi
yeni haberler varmış öyle görülüyor ki,
bende eleştirmek istiyorum
anlayın benii!!!!

bizde seni seviyoruz gökancım 😀 son defa dışında bi proje yok henüz ama olcak kısmetse :? bu hafta pazar malesef GARAGE da yokuz haftaya görüüşmek üzere....

baya bi geriye düşmüş forum ya... dün gece yine çoook eğlendik gelen herkese binlerce teşekkür gelmeyenlerede eşşeen... 😀 😀 tabi finallerde var... bende 4. sınıfa geçmenin dayanılmaz hafifliğini yaşıyorum hayırlı uğurlu olsun bana 😀 😀

Geri