OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

cumartesi günü çok güzel bi gece oldu.acaip eğlendik ve yorulduk gelen dinleyen zıplayan eşlik eden herkeze çok teşkkür ederiz.
yakında bir şehir dışı konseri olacak gibi bakalım kısmet kesinleşince buradan duyurulacaktır.maaile hürmetler

DaronMalakian demiş ki:
Açık konuşmak gerekirse bu hafta bir yerden sonra baydı programınız 🙂 Napiyim hep iyi eleştiri de olmaz ama di mi? 🙂

Yorumlar için teşekkür ederiz arkadaşlar. Ancak yukarıdaki yorumdan sonra uzun zamandır var olan ama bir türlü ortaya çıkmayan şarkı sorunu da kendini göstermiş oluyor.

Malum sadece Nu-Metal tarzda eserleri çalan, coverlayan da değil düpedüz çalan bir grubuz. Ve malesef şöyle de bir sorun var ki, artık bu tarz eskisi kadar popüler değil. Artık bu tarzı güzel bi şekilde icra eden gruplar yok. Var olan popüler grupların (Limp Bizkit, Linkin Park, SOAD...) son çalışmaları eskilerine göre son derece sönük, buna bağlı olarak da aynı populariteyi yakalayamamış durumda.

Malum böyle olunca da tüm seyircilerin eşlik edeceği, kitleyi canlı tutacak bi avuç şarkı kalıyor elimizde. Onları erken çalarsak seyirci sonunda sıkılıyor, geç çalarsak insanlar program başında sıkılıyor. Mesela bu son iki hafta büyük heyecanla iki yeni şarkı hazırladık (Dorian ve Rammstein) ancak gelin görün ki seyirciden beklediğimiz tepkiyi alamadık ve sıktık insanları. Ve yeniden milleti canlandırmak için sonralara sakladığımız bi kaç şarkıyı harcamak zorunda kaldık.

Bu yüzden sıkma konusunda malesef haklısınız arkadaşlar. O yüzden bi el atın da şöyle güzel bi kaç şarkı daha bulalım di mi, biz tıkandık tutun elimizden 😀

kıvanç sorunumuzu dile getirdi.aynı şarkıları çalmaktan bizde sıkılmadık desek yalan olur ama yapacak bişey yok.hala blind isteyen bir kiyleye çalıyoruz ve bar programı yaptığımız için istenilen şarkıları çalmakla mükellefiz.hürmetler 😀

O zaman biz de yeni parçalar önerelim ki coşsun setlistiniz...Rammstein kısmı iyiydi bence ama dediğiniz gibi kitle soğuk kaldı alıştıklarının dışına çıktığınızda.Beni de aşırı Korn baydı walla.

abi çok haklısın dediklerinde walla ama korn hakkında bişey belirteyim korn malesef diğer gitarla çalınabiliyor ve bu yüzden 3-4 şarkıyıda ardarda çalmamız gerekiyor bu yüzden özürlerimizi sunarız... insanlar bu tarzda çok fazla şarkı bilmedikleri için değişik şarkılar çalamıyoruz malesef bi deftones olsun bi mudvayne olsun bi slipknot olsun çalamıyoruz kısıtlı şarkılarla eğlendirmeye çalışıyoruz insanları ki kendimiz eğleniyoruz sahnede gerçekten, biz eğlendikçede insanların eğlendiğini düşünüyorum açıkçası, ama muhakkak sıktığımız yerlerde oluyodur bu da biraz olsun kusurumuz inşallah düzeltiriz yakın zamanda daha 3. haftamız cumartesi gecesi için ve yeni yeni ısınıyoruz.... :metalhead saygılar.... 😉

yine harika bi geceydi gelip bizimle zıplayan kafa sallayan eğlenen eğlenmeyen herkese çok teşekkürler özel bir teşekkürde GARAGE dan Yavuz ve Mevlüte gidiyor ışıklar süper oldu.... hava aydınlanırken eve dönmekde garip bi duygu 😀 haftaya belki bi süpriz olabilir kısmet diyelim.....

selamlar izmirdeyim ben şu an burda Overdose dan bahsettim bi kaç gruba ve elemana deftones çalmanıza hayran kaldı herkes ben tabi sizin tarza biraz uzak oldugum icn teknik kısımdan anlamıyorum
herkes sizi cok tebrik etti selamlarını gonderdi bi yazim dedim hatta ve hatta 3 kız gelecek hafta izmirden gelicekmiş Overdoselanmaya 😀

her hafta slipknot çalamıyoruz malesef hatta şu ana kadar cumartesi hiç çalmadık slipknot :? seyircinin tepkisi bizi korkutuyor bu konuda "bu ne lan" diyip soğutmak istemiyoruz insanları ama ben her hafta çalalım diye tuttururum gruba 😀

mareşalim sağol canım kardeşimböyle reklam yapman çok duygulandırdı beni walla olm ordam konser fln ayarla bare bize yaw süper olur lan 😀 belki seviliyodur bu tarz izmirde 😉 kızlarda başımız üstüne abi gelsinler eğlenirler inşallah.... :metalhead

Çalın Slipknot!!!Biz gelip en önde kuduracaz söz 🙂=

Bir de isimler alt alta yazınca süper bişi farkettim Cumartesi 🙂=

-> DeM doyurur,Overdose aşırı dozdan öldürür 🙂=
(İsim ve manaları geyikleri 😛= )

Başarılar kocamannnnnnnnnnnnnnnn...

😀 taam bu hafta belki bi şarkı çalarız ama haftaya 2 şarkı olcak kısmetse madem bu kadar talep var çalmak lazım 😀 slipknot iyi olurda çalmasıda zor be 😀 olm böyle 2 farklı tarz iyi gidiyor sanki ya bakalım ne zamana kadar acaba... :?:

AnkaraCats_55 demiş ki:
😀 taam bu hafta belki bi şarkı çalarız ama haftaya 2 şarkı olcak kısmetse madem bu kadar talep var çalmak lazım 😀 slipknot iyi olurda çalmasıda zor be 😀 olm böyle 2 farklı tarz iyi gidiyor sanki ya bakalım ne zamana kadar acaba... :?:

eheh haklısın tabi slipknot çalan ender gruplar vardır zaten 😀
seyircinin tepkisi olumsuz olcağını düşünmüyorum olursa sonuçlarına katlanırlar eheh😀 ama gerçekten çok hoş olur ya slipknot hele bi surfacing i yapabilirseniz helal olsun valla -- 🙂

Geri