Pamela Spence

• Konuyu açan Konuyu açan camelfilters
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya yüzü falan kötüydü..ben dedim biraz yaşlı hatun bu 😀 neyse ya güzeel sesii var .bırakalım yaşını falan müziğine bakalım değil mi 🙂

gerçekten hiçte 32 yaşında gibi değil en fazla 26 27 falan.. şarkılarıda gayet hoş zaten televizyon ve radyo kanallarında sürekli çalınmasından da belli...

bence de yaş hiç önemli diil bakınız metallica ya herifler 43 44 yaşlarına geldiler hala sahneye çıkıp çatır çutur çalıyolar söylüyolar...ama bence herşeyi boşverin cidden pamela nın bu albümüharlka.bilmiyorum benim gibi albümü baştan sona takıp dinleyen var mı(sıkılmadan)..?özellikle cover firtinalar ve aşk sevgiden betermiş süper ötesi...herkese şiddetle önerilir!!!!!

ayrıca yakından görmek isteyenler kaçırdı.hangi gündü hatırlamıyorum perşembeydi heralde cnntürk te 5n 1kda çıktı.ben de şaşırdım yüzü 20 li yaşlarda gibi durmuyordu. Yine çok tatlıydı birazda çilliydi.benden söylemesi!ama yine de çooook seksi (bence))))

yakından oldukca yaşlı duruyor ve çok kısa boylu ankara gölge konserinde görmüştüm kocaman topuklarına rağmen benim 166lık boyuma anca gelebilmişti ama çok sevimli ve çok cana yakın bi hatun

çok tatlı ve müziğide çooooooooook güzel yanlız bi şiy sorcem🙂ankaraya konseri var mı bilmiyorum bilen varsa özel msj atsın nolur :!: 8O

Şehir rehberi adlı albümü coverlar haricinde gayet güzel.Özenti olabilir ama hoş bir tarzı var.Tabii çekemeyen kızlar var sanki kendileri özenti tipler değillermiş gibi kadını kötüleyip duruyorlar.kıskançlık krizleri hesabı..Erkeklere gelince kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş sözü iyi gider sanırım🙂 İstanbul klibinde kardeşi OLIVER ı oynatmış.Ayrıca kardeşi Fransızca öğretmeni değil,bildiğim kadarıyla Istanbul opera ve bale okulunda çalışmakta veya öğrenim görmektedir.Eyvallah..

teomanın izinden yürüdüğünü düşündüğüm,bir Ebru Gündeş parçasını neden cover yapma gereği duydugunu bi türlü anlamadığım,albümünü dinlediğim ama beğenmediğim,'istanbul' adlı şarkısını her yerde duymaktan sıkıldıgım bi sanatçıdır kendisi..bence..

Geri