Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Şuanda ankara gibi bir olayımız söz konusu değil...evet ben geliyorum ankaraya ama o da ankaralı olduğum için🙂...ama EmilioDeCarro emin ol bi gün ankaraya da geleceğiz...
Bu arada arkadaşlar yarın KANDIRAMAZSIN için kayda giricez.Provalarda gayet keyif aldık bu parçayı yaparken ve çalarken,umarım kayıt bitip burda linki konulduğunda sizde aynı şeyleri hissedersiniz...

yalnış hatırlamıyorsam grup kararı ile ayrılmıştınız , neden grup'un kararları ile dewam etmiyorsunuz yolunuza , olayı ayrıntısı ile alabilirmiyiz ??? biralemde çıkma ihtiyacımı duyuyorsunuz ???

Güzel soru thescapegoat...Şuan itibariyle işimize odaklanmış durumdayız.Ama yinede cevaplayım.Tam olarak tatmin edici olmayacaktır vereceğim cevaplar lakin ozamanlarda henüz grup üyesi değildim.Bildiğim kadarıyla yardım edeyim...Bizi özleyen ve bilen bi çok insan,hem unutulmuş bu şehirde hoş vakit geçirip birasını içmek hemde sevdiği müziği canlı dinleme olanağına sahip olmak ister.Doğaldır çünkü hem biz hemde siz gayet eğleniyorduk...
Tabi bazende gruba sirayet eden dış menşeyli etkilerin varlığı ve bu yolda düzeltilip alınacak kararlar ışığında oluşacan yeni fikirler göz önüne alınmaktadır...
Emin olun ki yukardaki anket sadece kamu oyu yoklaması içindir(gerçi Sinan bunu 15.sayfada söylemişti)...Paranoya herhangi bir şekilde bu tarz bir olaya herzaman olduğu hassiyette özen gösterecektir...
Sinan,Feo ve eski vokalimiz Kadirden bu olaylar bütünü ve geleceği için daha fazla bilgi alabileceğinize inanıyorum...
:evil: Takipte olun... :twisted:

theScapeGoat demiş ki:
yalnış hatırlamıyorsam grup kararı ile ayrılmıştınız , neden grup'un kararları ile dewam etmiyorsunuz yolunuza , olayı ayrıntısı ile alabilirmiyiz ??? biralemde çıkma ihtiyacımı duyuyorsunuz ???

açık açık konuşayım sana

bizim biralemde kişi başına kazandığımız paranın ne kadar olduğunu biliyormuydun ? siwasta saatlerce sahnede kalan bir grubun alamadığı para .....

biz bundan wazgeçtik peki sebebi neydi? bizi dinlemeye gelen öğrenciler....

grubun kararları herzaman aynı kalacak die bişi yok hem biz biralemde çıkacağız diye bişeyde söölemedik sadece çağrıldık yeniden we bakalım dinleyicilerimiz ne diyoo die bir anket hazırladık

bizim şuan herşeyden daha önemli işlerimiz war onlarla ilgileniyoruz yani şuan için biralem olayını düşünecek durumda değiliz ...

gelelim en önemli sorunaaa arkadaşım paranoyanın siwasta hiçbir yerde çıkmaya ihtiyacı yok.... teşekkürler

herşeyden önce arkadaşlar o kayıtları ben bekliyorum 🙂 burda daha halletmemiz gereken bir çok organizasyon prosedürü vasr.. hani gurubumuz ünlü olacak ve önünnde kimse duramayacak ya 🙂 heheheh tüm temennimiz sivastan bole bi guubu ki kendisine benzer türde bişiyi istanbulda bulmak zor çıkarmak ve duyurmak.. gerisi sizin... yolda ilerlemek laıyor galiba sadece... neyse saat sabahın körü ve saçmalıyorum arkadaşlar ynede bu olası 🙂 kaale almamazlık yapmayın darılırım 😛 😛

arkadaşlar bugün kayda girdik kayıtlar fena geçmedi ekipmansızlıktan hala ton problemi çekiyorum en iyi tonu bulmaya çalıştık elimizdeki imkanlarla..parça sanki güzel olcak gibi...

arkadaşlar dün saat 3:30 a kadar dawul yazdık tabii feo we benim işim o saatte bitti ama serdar saat 5 e kadar uğraştı sonra sabah okula geldi hakkaten çok teşekkür ediyorum paranoya adına

serdar kim mi? yakında forumda onunla ilgili bilgileri we fotoğraflarını görebilirsiniz bize inanılmaz desteği oluyor ....

hakkaten insanın serdar kim diye sorası geliyor ama öğrenicekmişiz. ii madem.
siz şimdi kayıtları hangi kadro ile yapıyorsunuz? yani kayıtlarda olsun şarkıların yapımı aşamasında olsun yanınızda kimler var?

açıklaman için saol satan_ , bu cvp'ı sadece kendim için değil sizi henüz tanımayan tüm paranoyacılar için bekliyordum ...

:twisted: :twisted: :twisted:

ilayza demiş ki:
siz şimdi kayıtları hangi kadro ile yapıyorsunuz? yani kayıtlarda olsun şarkıların yapımı aşamasında olsun yanınızda kimler var?

serdar konusunu demolarımız bitince öğreneceksiniz 😀 merak etmeyin 😀

kayıt kadrosu feo eray sinan we can (can güzelsanatlar öğrencisi rica ettik kayıtlarda çalarmısın diye oda sewe sewe kabul etti..kayıtlarda grup,candan oldukça memnun iyi gidiyor yani 😀 )

kayıt yapım aşamasında şuan için serdar can we paranoya war biz arda hocanında katkılarını bekliyoruz onun fikirleri de bizim için çok önemli ( adam deli müzisyen beaa görmeniz lazım kelimeler yetmez wallaa )

bu arada wazgeçtim kendimdenin girişini değiştirdik we ritimde ufak değişiklikler yaptık parça oldukça sertleşti umarım tekrar kaydedebiliriz beğeneceğinizi umuyorum 😀

ilayza demiş ki:

serdar konusunu demolarımız bitince öğreneceksiniz 😀 merak etmeyin 😀

kayıt kadrosu feo eray sinan we can (can güzelsanatlar öğrencisi rica ettik kayıtlarda çalarmısın diye oda sewe sewe kabul etti..kayıtlarda grup,candan oldukça memnun iyi gidiyor yani 😀 )

kayıt yapım aşamasında şuan için serdar can we paranoya war biz arda hocanında katkılarını bekliyoruz onun fikirleri de bizim için çok önemli ( adam deli müzisyen beaa görmeniz lazım kelimeler yetmez wallaa )

bu arada wazgeçtim kendimdenin girişini değiştirdik we ritimde ufak değişiklikler yaptık parça oldukça sertleşti umarım tekrar kaydedebiliriz beğeneceğinizi umuyorum 😀

merabalar
şarkıyı çok beğendim gercekten, harikasınız.
çok iyi seyler cıkacak yine paranoyadan eminim.
sizinle tanışmadım ama isimlerinizi ve kimin naaptığını biliyorum orkodan.bi de takip ediyorum netten.umarım canlı da dinlicem sizi bigün.gerçi biraz uzakta,adanadayım ben ama belki bigün.

çok iyisin paranoya!! kendinizden vazgeçmeyin! 🙂

bende sivastayım ve DJ KARTAL olmasa hala sizden hbrim olmucaktı yani..şenliklere fln çıktınız sanırım ama ben şenliklerde sadece çilekeşi dinlemeye geldim...yaşım 17 ve beni biraleme almıyolar abi nasıl olcak yaa :? ben dinlemek istiroyrum yani sizi
bu arada çok iisiniz..başarılarınızın devamını temenni ederim 😉

misskoRn demiş ki:
bende sivastayım ve DJ KARTAL olmasa hala sizden hbrim olmucaktı yani..şenliklere fln çıktınız sanırım ama ben şenliklerde sadece çilekeşi dinlemeye geldim...yaşım 17 ve beni biraleme almıyolar abi nasıl olcak yaa :? ben dinlemek istiroyrum yani sizi
bu arada çok iisiniz..başarılarınızın devamını temenni ederim 😉
Misskorn beğendiğin için sevindim.Tekrarlıyorum şu anda biralemde çıkmıyoruz.gerekli koşullar sağlanırsa seneye çıkabiliriz.eğer bizi gerçekten canlı dinlemek istiyorsan biraz beklemen gerekicek sanırım.yaz dönemi boyunca sivasta herhangi bir aktivitemiz olmayacak gibi gözüküyor.ama seneye tabi ki yine konserler ve (eğer olursa) bar programlarımız olacak!

Geri