Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
bugün bir kez daha studyodaydık parça bitti sayılır sadece mastering kaldı...studyonun yoğunluğundan dolayı yine erken bırakmak zorunda kaldık 😆 pazartesi weya salı parça tamamen bitmiş olacaktır şarkıyı yarışma kuralları gereğince hiç bir yerde yayınlamıycaz 😆 en geç salı weya çarşamba günü nokiasupersoun ta şarkımızı dinleyebileceksiniz oylama ne zaman başlıyo hiç bir bilgim yok ama sizi bilgilendircez 3. parçanın dawullarıda önümüzdeki hafta içi bitmiş olur we en geç bir sonraki hafta sonu yani 30 haziran gibi 3. bestemizide dinleyebileceksiniz o parçayı foruma koycaz 😆 😆 zaman kaldığı taktirde wazgeçtim kendimdenin yeni wersiyonu için kayda girebiliriz inanın çok seweceksiniz 😀

Kayıtlar gayet iyiydi..hemen hemen bitti sayılır...Bu arada kayıtlar için dostumuz Kadir e,G.S.F den Sefa ya ve Arda Hoca ya,tabii ki en önemli şahsiyet olan,bizle beraber ter döken güzel insan SERDAR Abi ye çok teşekkür ederim...

parça güzel oldu..mastering kısa sürede biter die inanıyorum..beyler stüdyoda çekindiğimiz fotoları foruma koyalım derim ben 😉 arda hoca serdar abimiz forumda gözüksün..ee bizlerde görülelim bea 😆

castelynsar demiş ki:
misskoRn demiş ki:
bende sivastayım ve DJ KARTAL olmasa hala sizden hbrim olmucaktı yani..şenliklere fln çıktınız sanırım ama ben şenliklerde sadece çilekeşi dinlemeye geldim...yaşım 17 ve beni biraleme almıyolar abi nasıl olcak yaa :? ben dinlemek istiroyrum yani sizi
bu arada çok iisiniz..başarılarınızın devamını temenni ederim 😉
Misskorn beğendiğin için sevindim.Tekrarlıyorum şu anda biralemde çıkmıyoruz.gerekli koşullar sağlanırsa seneye çıkabiliriz.eğer bizi gerçekten canlı dinlemek istiyorsan biraz beklemen gerekicek sanırım.yaz dönemi boyunca sivasta herhangi bir aktivitemiz olmayacak gibi gözüküyor.ama seneye tabi ki yine konserler ve (eğer olursa) bar programlarımız olacak!
inşallah yaa..gerçekten isterim sizi dinlemeyi umut!!

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
arkadaşlar bugün engin abi aradı ve lütfen yaklaşık 3-4 gün içinde elimde olmasını sağlamaya uğraşın! çok sıkıştım ben burda!

walla yarın mastering bitmiş olur bir adet demo yolluyabilcez umarım diğeri 4 güne bitmiş olur yanlız ilk yolluycamız parça dağılmayacak 😀 yarışma dolayısıyla tabi sen kafana göre takıl menejer sensin 😀 😀 😆 😆

ehe can yani patlıcan da artık bir paranoya üyesi diyebilir miyiz yani? peki bir soru daha var emre nasıl ve o nerde? tabi bu arada hemen belirmek isterim kayıtlarda can'ın yer alması şahsen beni çok mutlu etti ama bu sempatik ve şirin varlığı sizin grup bünyesinde görmek hakkaten büyük bi tezatlık olucak belki bu şekilde paranoya adına daha da yakışır olucaksın kayıtlarda kolay gelsin bide tabiki bol şans

sivas'a NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ'dan selamlar.şarkı ve performanslarınız başarılı elinize sağlık kolay gelsin..... 😀 "s_i__n" kardeşine selamlarımızı ve teşekkürlerimizi iletirsen seviniriz..... 😀 eyvallah.......nokia super sounda başarılar...

ilayza..bu sempatik ve şirin varlık paranoya için şu anda elinden geleni yapıyor😉arkadaşlarımı cidden çok seviyorum istediklerini yapıyorum,onlarda beni çok seviyor..ole yani.. 😆

ilayza demiş ki:
ehe can yani patlıcan da artık bir paranoya üyesi diyebilir miyiz yani? peki bir soru daha var emre nasıl ve o nerde? tabi bu arada hemen belirmek isterim kayıtlarda can'ın yer alması şahsen beni çok mutlu etti ama bu sempatik ve şirin varlığı sizin grup bünyesinde görmek hakkaten büyük bi tezatlık olucak belki bu şekilde paranoya adına daha da yakışır olucaksın kayıtlarda kolay gelsin bide tabiki bol şans

emre gruptan ayrılmadı ki 😆 emreyi tanıyanlar onun nekadar yoğun olduğunu bilir şuan uğraşması gereken çok ciddi problemleri war o yüzden biz cana sadece kayıt teklifinde bulunduk o da kabul etti paranoyanın bass gitaristi emredir arkadaşlar :twisted:

emrenin gitme durumunda ise gruba hemen pat diye bir bass gitarist alınmayacaktır iyice araştırıldıktan sonra düşünülüp bir karar werilecektir 😀 grup için en iyi we en doğru kararı zamanı gelince wercez bu konuda aceleye gerek yok 😀

ama şuan için canla birlikte kayıtlardayız şehir dışında ufak çaplı bir proje war gerçekleşirse duruma göre canla gidebiliriz we şuan bir terslik olmazsa öyle gözüküyo yani canla gidecez 😀 ama tekrar söyliym paranoyanın bass gitaristi EMRE dir 😆 😆

(paranoya elemanları şirin warlıklar olmazlar :evil: :evil: :evil: 😀 )

desdurberkay demiş ki:
sivas'a NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ'dan selamlar.şarkı ve performanslarınız başarılı elinize sağlık kolay gelsin..... 😀 "s_i__n" kardeşine selamlarımızı ve teşekkürlerimizi iletirsen seviniriz..... 😀 eyvallah.......nokia super sounda başarılar...

bizde çok teşekkür ederiz sağlun kardeşiminde bol selamı war faworisi sizsiniz ama o oyu zorlada olsa bize atacak yoksa pislik çıkarırım 😀 😀 😀 yolunuz açık olsun....

valla ben onu bunu bilmem ama patlıcan sizin grupta çalışıyorsa bu grupta şirin bir kurbaa varlıını gösterir.. ne diyim! hayırlı, uğurlu olsun diyim bari. eh bunu demekte en doğrusu sanırım.
pekiii??
paranoyanın bass gitaristi emre ise patlıcan neycesi oluyor bu durumda?
paranoyaya yakınen destek veren ve sevilen bir arkadaş mı? gerçi öyle yada böyle paranoya için iyi olan olsun derim bende asıl amaç şu kayıtları yapın artıkın beaw!!!

ilayza demiş ki:
valla ben onu bunu bilmem ama patlıcan sizin grupta çalışıyorsa bu grupta şirin bir kurbaa varlıını gösterir.. ne diyim! hayırlı, uğurlu olsun diyim bari. eh bunu demekte en doğrusu sanırım.
pekiii??
paranoyanın bass gitaristi emre ise patlıcan neycesi oluyor bu durumda?
paranoyaya yakınen destek veren ve sevilen bir arkadaş mı? gerçi öyle yada böyle paranoya için iyi olan olsun derim bende asıl amaç şu kayıtları yapın artıkın beaw!!!

CAN ilayzanında dediğin gibi paranoyaya destek veren ve sevilen bir arkadaş.. 😆 sinanın anlattığı durum gibi kayıtlar,sehirdışı işlemleri,nokiasupersound vs.bittikten sonra emre zaten grubunun başına geçer..sinan bana dedi ki can kayıtlar var vs..bende ok dedim..
EMRE paranoyanın basscısıdır..
hatta dün balkonda emreyi tlfla konusurken gördüm..el salladım,oda salladı..yani emre yaşıyo 😆 😆

beni gurubun menejeri olarak tayin eden sizlere öncelikle teşekkür ediyorum 8) çektiğim resimler doğrultusunda hazırladığım lansmanın son rötuşlarını yapmaktayım bir kaç gün içerisinde biter ve yardımlarınız ile artık onu da yayınlayabiliriz????

patlıCAN senin grupta olman güzel, hem sen sevilme konusunda kimseye meydan bırakmıyorsun maşşallah. bütün sevgileri bir şekilde üzerine çekiyorsun. patetes gibisin maşşallah ama yok bea sen palıcansın işte ehe!
emrenin yaşadığına sevindim kendisine kolay gelsin sen patlıcansın iyi bi bass gitaristsin tabi ama emrenin müzik anlamında tarzı her şekilde paranoyaya anlam katıyor. umarım bir an önce işleri yoluna girer.
bu arada paranoya menejerini kimdir? paranoya üyeleri onu tanıyor ama tanımayanlar adına içerisinde bulunduğun faaliyetler hakkında biz bilgilendirir misin? paranoya yazın istanbulda bi yerde çıkıcak mı mesala?

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
beni gurubun menejeri olarak tayin eden sizlere öncelikle teşekkür ediyorum 8) çektiğim resimler doğrultusunda hazırladığım lansmanın son rötuşlarını yapmaktayım bir kaç gün içerisinde biter ve yardımlarınız ile artık onu da yayınlayabiliriz????

Yardım ederiz etmesine de "Queen_of_the_BlooD"...Nerdesin sen be :evil: ???Yeter yaw 5 gündür parçaladım kendimi gelmen için.Al lansmanını yanına derhal atla otobüse...Kayıt ta,okul da,ben de bittim... :? 🙁 😢 :x :evil: :!:

Geri