Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
öncelikle menejer olarak açıklık getirmek istediğim birkaç şey var;

evet gurubun istanbulda şuanda adını vermek istemediğim bir yerde sahne alma olasılıkları var! bu da temmuz 27 den sonra ağustos başı gibi bir tarih için planlanmış birşeydir! ancak şu kadar tüyo verebilirim bu mekan taxim'in hatırı sayılır bir mekanıdır! onun dışında çeşitli konser organizasyonlarımız var! yani kısacası hepimiz farklı şekillerde bu gurubu omuzlamak için çalışıyoruz... onlar stüdyoda ben istanbulda... kendi adıma şimdiye kadar deneyip isteyip başaramadığım hiçbirşey olmadı ki eminim bunu da başaracağız;bundan hiç kuşku duymuyorum... sadece tek düşüncem dostlarım popülarite bizi bozmasın asla! çünkü sivastaki ilgiyi istanbulda da yakalarsak önümüzde kimse duramaz!

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
öncelikle menejer olarak açıklık getirmek istediğim birkaç şey var;

evet gurubun istanbulda şuanda adını vermek istemediğim bir yerde sahne alma olasılıkları var! bu da temmuz 27 den sonra ağustos başı gibi bir tarih için planlanmış birşeydir! ancak şu kadar tüyo verebilirim bu mekan taxim'in hatırı sayılır bir mekanıdır! onun dışında çeşitli konser organizasyonlarımız var! yani kısacası hepimiz farklı şekillerde bu gurubu omuzlamak için çalışıyoruz... onlar stüdyoda ben istanbulda... kendi adıma şimdiye kadar deneyip isteyip başaramadığım hiçbirşey olmadı ki eminim bunu da başaracağız;bundan hiç kuşku duymuyorum... sadece tek düşüncem dostlarım popülarite bizi bozmasın asla! çünkü sivastaki ilgiyi istanbulda da yakalarsak önümüzde kimse duramaz!

pınarcım sana güvencimiz sonsuz. zaten öyle olmasa bizim için hayati önem taşıyan işleri senin omuzlarına yığmazdık. istanbul piyasası hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz. o yüzden sen bizim istanbul'daki gözümüz kulağımızsın.ayrıyetten CANIMIZSIN BEAAAA!!!! çakma cleric seni!!!!

bu arada arkadaşlar sonunda ikinci parça tamamen bitmiş durumda!!!!bu hafta içersinde parçayı www.nokiasupersound.com da dinleyebilirsiniz.peki parçayı foruma koycakmıyız? evet büyük ihtimalle koyacaz fakat parçanın ilk olarak nokia süpersoundda yayınlanması lazım.
şimdi gelelim en önemli konulardan birine!!!!kayıtlar sırasında bütün nazımızı çeken,bizim için sabahlara kadar bilgisayar başında pinekleyerek parçaları adam gibi birşeye benzetmeye çalışan biricik SERDAR ABİmize sonsuz teşekkürler.SEN BU UNUTULMUŞ DİYARLARIN EN BABA TONEMASTERISIN SERDAR ABİ!!!!
ve yine kayıtlar sırasında engin bilgi ve hayalgücünü bizden esirgemeyen, sonsuz irfan sahibi ve Faerun'un en kral öğretim elemanı sayın ARDA hocaya saygılarımızı sunuyoruz (allah aşkına arkadaşlar tanıdığınız kaç tane hoca arabasında bangır bangır Slayer - South of Heaven dinler?)
ayrıca sevgili G.S.F. öğrencisi Sefa arkadaşımıza da katkılarından dolayı çok müteşekkiriz. yaptığı 5 saniyelik back vokal bütün parçanın havasını bir anda değiştirdi!
işte böyle arkadaşlar!şimdi geriye kalan tek sorun artık sivas sınırlarını aşmak.umarız güzel şeyler olur.desteğinizi esirgemeyin!!!

az önce parça yrışmaya hazır hale getirildi kim tarafından mı tabiki serdar abimiz tarafından adam bizim için gecesini gündüzüne kattı az öncede yorgun olmasına rağmen saatlerce parçanın syntysizer ı için uğraştı we oldukça güzel şeyler yarattı, parçayı adam etti...
parçaya hiç bir şekilde güwenmiyordum ama o ustanın eli değdikten sonra parçayı saatlerdir bıkmadan dinliyorum 2. parçanın kayıtla ilgili herşeyi SERDAR ÖZDOÐAN'a aittir c.ü güzelsanatlardan bu sene mezun olan kişiye serdar abimize sonsuz teşekkürler....

ARDA HOCA (sadece bunu yazıyorum )

SEFA arkadaşlar adam studyoya girdi bizim baskımızla parçanın ufak bir yerinde aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bağırdı abi çüş dedik adam altı üstü 3-5 saniye bağırdı ama inanılmaz bir hawa kattı parçaya... sefa sanada çok teşekkür ederiz......

bu arada size paranoyanın kayıtlar la ilgili büyük şansını anlatayım 😀

yine anfide çalışan paranoyanın paranoyak elemanları 'herzaman ki gibi yaw biz burda hep çalışıoz yeter çalış çalış bu ne laooo artık biri kolumuzdan tutsada çıkarsa bizi şu şehirden ' die hayıflanırken serdar abimiz gelip beyler ben size kayıt yapayım dedi apışıp kalan paranoya elemanları 5 saniyelik donma modundan sonra bir tepki wererek anaaa kayıt mııııı!!!!! 😆 😆 ...deyip tlf beklemeye başladı we bir gün önce söz weren serdar abimiz bir gün sonra paranoyayı studyoya soktu yaa iştee bizim kayıtlarda böyle yapıldı 😆

😀 😀 paranoya yaptığı bu iki kayt için serdar abisine çok borçlandı umarım bişiler olur we bizde borcumuzu fazlasıyla öderiz...

SERDAR ABİ...onun için söylenebilcek herşeyi sinan ve feo kardeşim bir bir dile getirmiş ama benimde eklemek istediğim bişeyler var...
Sen nasıl bir adamsın???bu imkansızlık dolu puslu diyarda müziğe aşık gençlerin hayallerini en yüksek emek ve birikimle yerine getirdin...Sana sonsuz saygı ve sevgilerimizle derizki SERDAR ABİ sen olmasan bize terinden ter katmasan bu iş olmazdı...sabahlara kadar kahrımızı çektin,bizle beraber inandın bazı şeylerin değişebileceğine ve değiştirdinde...EYWALLAH herşey için...Mükemmel ve güzel insan SERDAR ABİ...
ARDA hoca...beynimdeki HOCA imajını karizması,bilgi birikimi ve Slayer-South of Heaven dinleyip headbang yapmasıyla tamamen yıkan büyük insan...böyle bir enerji olamaz...İyiki varsın...
SEFA...Uğrunda savaştığımız bir şeye benimde katkım olsun diyip mikrofonu kapıp yeteneğini konuşturan saygı değer kardeşimiz...Helal sana...
Meselenin özü C.Ü G.S.F nin bu 3 güzide insanına ne yapsak ne etsek borcumuzu ödeyemeyiz...özellikle SERDAR ABİ...sonuç itibariyle çıkan kayıt tüylerimi diken diken ediyor...bukadar diyiim ben...

çocuklar mrb parçanın son halini 1 saat önce yolda karşılaştığım basçı candan dinledim...hepiniz ayrı ayrı çok başarılısınız özellikle kayıtlar ilk parçaya göre çok daha sağlam olmuş...gitarların daha ön planda olması ve basın araya attığı performans cidden anlaşılır ve hoş...vokallere gelince gayet başarılı buldum...umarım emeğinizin karşılılğını en iyi biçimde alırsınız...elimize ağzınıza sağlık...alnıızdaaan öptüm 😆

chrisblack demiş ki:
çocuklar mrb parçanın son halini 1 saat önce yolda karşılaştığım basçı candan dinledim...hepiniz ayrı ayrı çok başarılısınız özellikle kayıtlar ilk parçaya göre çok daha sağlam olmuş...gitarların daha ön planda olması ve basın araya attığı performans cidden anlaşılır ve hoş...vokallere gelince gayet başarılı buldum...umarım emeğinizin karşılılğını en iyi biçimde alırsınız...elimize ağzınıza sağlık...alnıızdaaan öptüm 😆

yorum için saol adamım unutma parçanın alt yapısında seninde büyük payın war 😉

ilayza demiş ki:
nokiasupersound olayından biraz bahsederseniz sevinicem. nasıl oy verebiliriz mesala? bide bu yarışma size neler katıcak?

yarışmada oylama ne zaman başlıo walla bizimde haberimiz yok 😀 bu bilgileri edindikçe forumu takibeden herkesi aydınlatıcaz 😀 😀 😀

yarışmada ilk onu atılan oylar belirleyecek. ilk ona kalanlar ise canlı performan gösterecek jüri canlı performanslardan sonra seçim yapcak.. biz ilk ona kaldığımız taktirde ilk üçü zorluycamıza inanıyoruz 😀 canlı performansımıza biraz güweniozda 😀 😀 😀 😆 😆 😆 bi gönderelim de parçayı sonrasına bakacaz 😆 😆

resim0016pv.jpg

alın size foto!!!

asıl sorun şu...Pınar hanım bu odayı görünce ya Sivas Valiliğine acil karantina uyarısı için telefon edecek yada Paranoyayla olan anlaşmasını derhal fesedecek???...Tabiki bizim temennimiz 1.si olmasıdır...Ben ve Paranoya Pınarsız olmaz...

Bu oda 2buçuk saatte toplanmıştır...Teşekkürler Paranoya :evil:
Asıl sorulması gereken şu...Bu oda toplam 7 saniyede nasıl bu hale geldi???Adamlar doğal afet,,,victoria kasırgası gibiler(Paranoya Kasırgası) :idea: ...Bu üstün başarıları için grup arkadaşlarımı ayrı :evil: ayrı :evil: tebrik eder,yeteneklerinin ve emeklerinin diğer evlerede sirayet etmesini temenni ederim...Hepiniz sakatsınız ulan...Feo 😆 Emre 8O Sinan :roll: ...

tum paranoya uyeleri ve coğu foruma yazan kullanıcılar,bir kaçınıza imzanızı duzeltiniz mesajı atmaya kalktım,sonrasında forumunuza yazmak daha kolay ve kısa geldi . . .

arkadaşlar ,imzalarımız max. 3 satır olsa ne guzel olur diye . ))))

başarılar . . .

Geri