RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

gelmek istiyorum,ama kaçırmaman gereken bir dersim var!odtü değil ama biziz ve saklıkent'te sizi izleyeceğim.
sizleri biberon'da tanıdım ilk defa daha sonra şey cafe'deki bir organizasyonda izledim ve o günden beri takip ediyorum.
tanışmak da nasip olur inşallah...

sevgiler & başarılar...

konser gerçekten çok güzeldi. sizi daha önce direc-t konserinde dinlemiştim ama sanki burdaki daha iyidi gibi geldi (saklıda çok yukardaydınız 😛) nese işte tüm sayfaları okuyamadım ama netten biri ki şarkınızı indirmiştim... tekrar mı olcak bilmiyorum ama demonuza ulaşabilceğim bi yer var mı? başarılar diğer konserlerde görüşmek üzere :elsallaa :dans

tonic demiş ki:
konser gerçekten çok güzeldi. sizi daha önce direc-t konserinde dinlemiştim ama sanki burdaki daha iyidi gibi geldi (saklıda çok yukardaydınız 😛) nese işte tüm sayfaları okuyamadım ama netten biri ki şarkınızı indirmiştim... tekrar mı olcak bilmiyorum ama demonuza ulaşabilceğim bi yer var mı? başarılar diğer konserlerde görüşmek üzere :elsallaa :dans

beğendiğine sevindim bizde çok eğlendik , desteğin için grubum adına teşekkür ederim şu an bi albüm kaydediyoruz 11 şarkılık bugün konserde dinlediğin bütün besteler olacak... internette olan şarkılarımızdan başka piyasada yok şu an , ya da satın alabileceğin bi kayıt yok henüz.... ama dediğim gibi bir albüm çıkarmaya çalışıyoruz ve hemen hemen tamamlandı diyebilirim... 2 nisan cumartesi günü biziz barda çalıyoruz onuda şimdiden söylemiş oluyum... bugün konserimize gelen herkeze ayrıca teşekkür ederim son 😛

bugün headliner'ın sahneye çıktığı saatte dersten çıkınca gelmek nasip olmadı 🙁
2 nisan haberini daha önce aldığım ve kendimi buna göre ayarladığım için biziz'deki performansınızda bulunacağım 😀 sabırsızlıkla bekliyorum...

saygılar...sevgiler...

thermodynamiclife;
abi sizin basci hipnotize etti bizi nasi bi adamdir yaw paso bi yerleri oynuyo kas göz boyun...slm söleyin "süpersin" demis bebeler die
bu arada güzel sölüyosun de agzina sinek kacacak yerlere yattim gülmekten nasi agizdir o yaw 2 metre aciliyo!!! 😆
yanliz odtululer size biraz daha önem verdiler gibi geldi sanki sound check fln
diger gruplarin ayarlari zicikti...

ikeeey demiş ki:
yanliz odtululer size biraz daha önem verdiler gibi geldi sanki sound check fln
diger gruplarin ayarlari zicikti...

Arkadaşım öyle bir şey kesinlikle yok... Ayrıca insanların sound-check'in sadece mixer başında duran eleman tarafından yapıldığını sanmaları, ya da sound'un iyi olmasında sadece mixer'ın etkili olduğunu düşünmeleri çok kötü. Sonuç olarak kimsenin gitar tonuna kimsenin basının tonuna biz karışmıyoruz 🙂 Bazı gruplar geliyorlar ki, vokalistleri çok düşük bir seviyeyle söylüyor ve biz vokali köklememize rağmen duyulmuyor, bazı grupların gitaristleri, basçıları tonlarında basları çok yüksek tutuyorlar ve diğer herşeyi boğuyorlar...

Burda biraz R.U.J. grubuna pay vermek lazım, adamları iyi tonladılar enstrümanlarını, hepsinin tushe'leri falan gayet yerindeydi ve güzel bir sound ortaya çıktı 🙂 Bizim hatamı olmuyor mu? Oluyor tabii, kim bilir belki gruplardn daha fazla oluyordur, ama özensizlik olayını kesinlikle kabul etmiyoruz.. Kötü soundda sebep bu olamaz 🙂 Dikkat etmeyeceğimiz grubu oraya çıkartıp boş yere uğraşmayız 🙂

R.U.J. grubundan özür dilerim, işgal ettim başlıklarını 🙂

Geri