RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

ruj sevmeyen ne sevebilir ki?
garip gelebilir ama özellikle gitar tonlarından yola çıkarak söyleyebilirim ki bir katatoni havası seziyorum bestelerin genelinde.parçalar da zaten aşk,ayrılık v.b üzerine.ama kesinlikle seviyorum sizi ve parçaları,sabırla bekliyorum albümü.
başarılar...

o sound pek bizim istedigimiz degildi.. cunku grupta kimse doom metal havasi seyler dinlemiyordu..ama elde olmayan nedenlerden oole kalmak zorunda kalmisti..istenilen sekilde olmamisti..belki de iyi oldu bu kadar sevilmezdik🙂..
simdi kaydedilen sound cok daha kaliteli ve kendine has RUJ soundunu olusturuyor..

sadece kayıtlarda değil konserlerdeki soundunuzdan da büyük zevk alıyorum ben.soundun aynı kalmasını tercih ederim ama tabiki de karar sizin ve saygı duyup dinlemekten başka yapacağımız bir şey yok.
herşekilde dinleyicinizim...

DUYURU:

Nekropsi nin on grubu olarak:

RUJ

16 MART 2005 CARSAMBA

ODTU ROCK FESTIVALINDE

Yer: Mimarlik Amfisi
Saat: 16:30

Odtu ye giris icin ayrintilari forumun basindaki ODTU duyurusundan takip edebilirsiniz...herkesi bekleriz..

konser 16.30'da mı başlıyor,yoksa giriş saati falan mı?
biraz erken değil mi bu vakit?gerçi üniversite toprakları içinde ve odtü arazisine jandarma bakıyor ve erkne olması normal 🙁

bir de programda nekropsi değil de replikas var,hangisi doğrudur acaba?

cidden pek bi bilgim yok bu konuda .. yaklasan gunlerde zannedersem ODTU muzik toplulugu bu konuda ayrintili aciklama yapacaktir.. ilgin icin saol silent..supersin 😉

gecenlerede gitaristinizi gördüm zoo da
hasta oldum gitarına biraz dinledim kaydı
walla bomba olacak ha
diğerleri gibi bol sans
umarım ilerde albumde olur....

16 Mart Carsamba

ODTU Rock Senligi

RUJ

Replikasin ongrubu olarak

Saat :16:00 da Mimamlik Amfisi`nde

Ucret : Gunun amator gruplari icin 2 YTL, headliner icin 4 YTL. Biletleri cogu yerden bulabiliosunuz..kitabevleri vs.. ve disardan gelenler biletlerini kapida gosterdiklerinde rahatca iceriye girebileceklermis... kacirmayin derim.. 🙂

yeni konser haberleri var kesinlestikce bildirecegiz...sevgiler saygilar...

Herkese selamlar Arkadaslar ;

Biraz apar topar oldu bize de ama olsun...bir konser haberimiz var yarin icin..

9 Mart Carsamba

GARAGE Bar in Acilisinda

RUJ & 84

Sahne aliyor... GIRIS UCRETSIZDIR
... Bu guzel geceye herkesi beklioruz!!!

hatirlatma :

Herkese selamlar Arkadaslar ;

Biraz apar topar oldu bize de ama olsun...bir konser haberimiz var yarin icin..

9 Mart Carsamba

GARAGE Bar in Acilisinda

RUJ & 84

Sahne aliyor... GIRIS UCRETSIZDIR
... Bu guzel geceye herkesi beklioruz!!!

Geri