RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. 🙂

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

jokermg demiş ki:
90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. 🙂

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

ne alaka?grubunuzun kendi başlığı yok mu?🙂

konser harika oldu.içeri girdiğimde exi çalıyordu ve daha o an mest oldum 😀 herhalde geçiktiğim için phi'yi kaçırdım.inşallah bir daha ki sefere.
davul:çok hızlı,ritimler harika,başka "tween kullanan alternatif bir grup" var mı?
gitarlar:riffler etkileyici,kulağa çok hoş geliyor,duyulmamış bir sound,efekt kullanmayan insanlar!
bas:hiç boş değil,groove'lar çok iyi,ayakkabıları sevdim.
vokal:nadide bir ses,çıkışlar küçümsenemeyecek kadar güçlü.
albümü gerçekten sabırsızlıkla bekliyrum.

sino

su an elimizden geldigi kadar kaydimiza yogunlasmis durumdayiz..cunku bi kac sanssizlik oldu kayitla ilgili.. program biraz gecikti.. ona yetismek icin kasioruz.. boole olunca ancak ankara konserlerini dusunuyoruz.. ama eminim ki su kayidi halledelim istanbul zaten mekanimiz olacak.. en azindan buyuk festivallerde orada olacagiz.. rockistanbul vs.. bu isler boole oluyo biliosunuz..ankara'dan istanbul'a göc seklinde..

cok begeneceginiz album formatinda bir kayit hazirlamaktayiz.. kaliteli muzik ve soz iceren.. herkese sevgiler saygilar...

Geçenlerde dedim şu exi'yi indireyim bir nasıl bir şeydir bu R.U.J. 😛 İndirdim ve bir kere şarkı çok güzel . Bütün enstrumanlar gayet güzel ama thermodynamiclife ' ı ayrıca tebrik ediyorum inanılmaz güzel bir vokal yazmış şarkıya ve bir o kadarda güzel söylemiş . Elinize , ağzınıza sağlık beyler . Yolunuz açık olsun .

thermodynamiclife demiş ki:
sino

su an elimizden geldigi kadar kaydimiza yogunlasmis durumdayiz..cunku bi kac sanssizlik oldu kayitla ilgili.. program biraz gecikti.. ona yetismek icin kasioruz.. boole olunca ancak ankara konserlerini dusunuyoruz.. ama eminim ki su kayidi halledelim istanbul zaten mekanimiz olacak.. en azindan buyuk festivallerde orada olacagiz.. rockistanbul vs.. bu isler boole oluyo biliosunuz..ankara'dan istanbul'a göc seklinde..

cok begeneceginiz album formatinda bir kayit hazirlamaktayiz.. kaliteli muzik ve soz iceren.. herkese sevgiler saygilar...

istanbul konserinizi iple cekiyorum.. siz gelmicekseniz ben gelicem ankaraya ona gore 😀 ayrıca butun sarkılar cok guzel ama phi en guzelii 😆

loby tesekkurler kardes guzel yorumlarin icin.. o kayidi o haliyle begeniosan umarim yeni cikacak olan 11 sarkilik kaydimizi daha cok begeneceksin...

sino bekle gelicez istanbul'a.. biliosun direkt grubun elinde olan birsey degil bu.. oldu mu da iyi birsey olsun isteriz...ilgin icin tesekkurler...

sevgiler saygilar

Valla parasal problemlerden dolayı Direc-t konserine gelemedim aslında Direc-t bahaneydi ben sizi dinlemek istiyordum ama olmadı işte para bitirdi beni 😀 Yakın zamanda bir Ankara konseri var mı?Gelmeyi çok istiyorum...

Evet ... Ankara da yakinda konserlerimiz olacak..sonrasinda Istanbul da olsun istioruz.. Bir de Bursa olacak gibi..henuz kesinlesmedi hic birisi.. o yuzden kesin birsey yazmayayim simdi..

Konser müthişti beyler... Türkiye de bu kadar modern bir müzik yapan bir başka rock grubu olduğunu sanmıyorum. Yakında patlama yapacaksınız bence. Albüm kaydında BAŞARılar.

o kadar stüdyoya girip çıkıyoruz bir türlü denk gelemedik.erken girdiğimiz için mi acaba?kuşluk vaktinde de çalışılır mı kardeşim? 😉
başarılar,bir an önce gelsin artık albüm...

Geri