RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

abi öok saolasın.zoo'da prova yaptığımız zmnlar giraistle karşıulaşıoduk ama istemek gibi bi yüzsüzlük yapmaim dedim.çok saol yaa,netten bi deneyim(adsl) olmadı gelirim üstadım saol!

rocco dan ruj-a iyi ki dönmüşsünüz.umarim yanlış hatırlamıyorum eski ismi.bence ankaradan iş çıkarabilecek nadir gruplardansınız.merakla FOTOROMAN ın stüdyo kaydını merak ediyorum.başarılar,kolay gele!!

Rocco apayri ,R.u.j. dan bagimsiz bir bar projesiydi.. zaten grup elemanlarindan iki kisi o gruptaydi; gitarist ve basistin rocco ile bir baglantisi yok.. grup Limon'un ve Sinema Bar kapanmasiyla dagilmisti zaten..uzun lafin kisasi iki grubun hic bir baglantisi yok muzik acisindan...

🙂

kayit devam etmektedir...

sevgiler saygilar

purevolume konusunda size katılıyorum.kayıtlarınızı paylaşmak için uygun bir ortam(gerçi burda da var ama biraz eziyetli)R.U.J ailesinin yani yılını kutluyorum,yeni yıl size başarı getirsin!!!

exi kadar etkileyici bi şarkı yapabildiyseniz....söylicek sözüm yok...süperden başka....
albüm çıksın param olursa alırım🙂alırım,alırım...alıcam...!

yeni siteniz çok hoş olmuş.el yazısı sözler güzel durmuş.katılmak istedim ama yine bir üyelik söz konusu!zamanım olduğunda yapacağım,sizi seviyorum.ii çalışmalar!!!

Geri