RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

tesekkur ederim cagcan..
--------------------------------
28 Kasim Pazar

Yeni Melek Sahnesi

jay jay johanson

ongruplar : r.u.j. ve playground

kapi acilis: 18:00

Giris: 28 YTL

---------------------------------

10 Aralik Cuma

Manhattan-Ankara

Modern Rock +Tarantino gecesi+ DJ ler

Canli Performans: R.U.J.

Neuparty Organizations

Giris : ogr:15 YTL
tam:20 YTL (ilk ickiler dahil)

-------------------------------------

sevgiler

konser.jpg

10 Aralik Cuma

Manhattan-Ankara

Modern Rock +Tarantino gecesi+ DJ ler

Canli Performans: R.U.J.

Neuparty Organizations

Giris : ogr:15 YTL
tam:20 YTL (ilk ickiler dahil)

-------------------------------------

sevgiler

Kardesim para kalmadı paraaa, belese sokmuyolar iceri, hepinis aynı anda cosmasanıs olmuyo mu?

Sırayla coşsanısa kardesim koserler falan, hepinise gelelim, dinneyelim alkışlayalım. Ne bu şimdi?

Neyse, ama olsun, biyerden para bulup sizede gelecem, daatacam. Vizede iyi kotu gecti, artık ösgürüm 🙂

Saygılar....

abi çıkarın almayan en adi...ağlattınız ya beni helal size...exi bişi sapladı kalbimin ortasına...helal size böle adam gibi müzik yapan lazım bu memlekete...koca forumun tek işe yarayan grubusunuz abartmıorum...Hade kayıtlarda başarılar kolay gelsin,bu arada geçen dejavu,çilekeş ve tnk'yle beraber çıktığınız konserde ilk kez sizi dinledim o zaman a perfect circle the hollow çalmıştınız yanlış duymadıysam onu içinde teşekkür ediim dedim...

10 Aralik Cuma

Manhattan

RadyoODTU sponsorlugunda
QUENTINS BATTLE GROUND EXCLUSIVE MOVIE PARTY
Tarantino filmlerinin unutulmaz goruntuleri ve film muzikleri,
70's speed and Trash Disco,80'S RNB,Funk,Rock,90's Grunge ve Modern Rock,Özel Video Animasyonlar ve Tarantinonun Kahramanlari.

Canli Performans: R.U.J. (kendi sarkilarimizla)
----------------------------------------------------
OGRENCI 15 MIL. TAM 20 MIL

ayrica liquoredmind ve bossa cok tesekkur ederiz..herkesi bekleriz bu guzel geceye..

bugün zooda dinledim sizi uzun bi aradan sora ve tek kelimeyle eksiksizdi herşey....kutlarım valla..hadi çok iyiydiniz eskiden de ama şu an gerçekten eksiksizsiniz..ne desem boş yani tebrik ederim hepinizi....

bossanova : cuma gunu manhattana bekleriz... gelip bize kendini tanit o gun tanisalim seninle ... soundcheck hakkinda henuz bir bilgi verilmedi organizatorler tarafindan.. 22-23 arasi orda oluruz zaten..

ali cim cok tesekkur ederiz dusuncelerin icin...sana ve grubuna basarilar ...

pazar gunu gibi album icin kayda baslioruz... 🙂 🙂

thermodynamiclife demiş ki:
bossanova : cuma gunu manhattana bekleriz... gelip bize kendini tanit o gun tanisalim seninle ... soundcheck hakkinda henuz bir bilgi verilmedi organizatorler tarafindan.. 22-23 arasi orda oluruz zaten..

ali cim cok tesekkur ederiz dusuncelerin icin...sana ve grubuna basarilar ...

pazar gunu gibi album icin kayda baslioruz... 🙂 🙂
hayırlı olsun albüm...nerden çıkaracaksınız...kayıtlar nezaman başlıyor...

albumun nerden cıkacagı belli deil. kayıtlar bitince yollicaz sirketlere.sartları bizede uyan bir sirket olursa orayla anlasırız.olmazsa kendimiz basıcaz cd yi. kayıtlara 1 hafta icinde baslıyoruz zoo muzik te.

beyler bir an önce olsun bu albüm.o boşalan seyircilerin arasında olmadım hiçbir zmn,sonda da olsanız hep sizin çıkmanızı bekledim ve dinledim.yalnız bırakmadım ve şimdi de albümü beklirom ama demonuza kavuşamadım bi türlü hep konserlerde dinlediğimle kaldım.sizi ve müziğinizi seviorum!!!

Geri