RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Sizin "exi" yi gecen gün hacettepenin jukeboxnda gördüm ve tekrar dinledim=)-
Çok güzel şarkı valla elinize sağlık..
Yeni konser haberleri var sa güzel olur..
Başarılar..

cok tesekkur ederiz... bir konser haberimiz var:

19 Subat Cumartesi

RUJ & DIREC-T

SaKLiKeNT

Bir kac tane daha tam kesinlesmemis konser var..kesinlestikce buradan bildiricegiz...sevgiler saygilar

işte bu şahane bir haber dostlar.uzun zaman aradan sonra tekrar canlı bir performans la ruj karşımıza çıkacak.YAŞASIN!bu arada direc-t ile beraber çıkmanız da ayrıca mutlu etti beni.dört gözle bekliyorum o günü.lütfen phi ve exi diyorum sizlere.
başarılar güzel insanlara!

Pilot kayıtlarınızı dinledim. Gerçekten hiç miksajsız inanılmaz geliyor sound. Millet 3-4 kere mastering yaptırır bu sound dengesini elde edebilmek için. Vokalli kayıtlarınızı da merakla bekliyorum.

guzel elestrileriniz icin cok saolun arkadaslar...elimizden geldigince duygulu,dolu, oturunca sonuna kadar dinlenebilecek bir album yaratmaya calisioruz...cidden bu kolay bir is degil ciddi anlamda profesyonel bir destek almadan..sound acisindan ise bildiklerimizin biraz da disarisina cikip orda yeni seyler aradik..yane kendi kendimize birseyler bulmaya calistik..sonucta yapilan bir album kalitesinde olacaksa hem muzik hem de sound dacisindan doyurucu olmali .. tabi bunu "elimizdeki" olanaklari en iyi sekilde kullanarak yapabilecegiz.. album icin bekleyen ve calisan ,destek veren herkese tekrardan cok tesekkurler..

RUJ & DIREC-T

SaKLiKeNT

19 Subat Cumartesi

19 Subat Cumartesi gecesi herkesi SAKLIKENT e

RUJ ---- DIREC-T

konserine beklioruz...ucret, saat ve gruplar hakkinda ayrintili bilgi icin :

www.saklikent.com u ziyaret edebilirsiniz...

ilgilenenler icin:RUJ neredeyse tamami kendi parcalariyla sahnede olacak..

Geri