RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

bu forum olayına biraz rötarlı girdiğim için yeni bişiler yazıom ama sizi bayadır dinliorum en azından parçalarınızı umarım bi gün de canlı dinleriz bea ankaradayız en nihayetinde nese bi öle yazam dedim işte

RouLeTTe__ demiş ki:
bu forum olayına biraz rötarlı girdiğim için yeni bişiler yazıom ama sizi bayadır dinliorum en azından parçalarınızı umarım bi gün de canlı dinleriz bea ankaradayız en nihayetinde nese bi öle yazam dedim işte

selam hocam tesekkurler.salı gunleri manhatanda çalmaktayız saat 11.30 civarı. ordan canlı dinleme fırsatı bulabilirsin

arrownew_e0.gif

jokermg demiş ki:
Salı günleri Manhattan devam ediyor mu?
MG

Merak içerisindeyim, kusura bakmayın. Sizinle alakası yok aslında. Daha çok Manhattan'ın durumudur ilgilendiğim.

MG

nokiasupersounda performans gecesinde RUJ ortalığı dağıttı bence,Ankara'lı grupların kalitesini belli etti,çok zorluklarla gittim izledim ama iyi ki gittim,orda işte budur dedirttiler,yürekten çaldılar,tebrik ediyorum...

ya fotoroman soz verdım sarkılarının oldugu albmunuzu nerden edınelbırım..hıcbyerde bulamadm..yardmcı olrsanız ck svınırm..nezmndr arıyroum..

isimlerini ilk duyduğumda pek beğenmemiştim açıkçası ama dinleyince aynı fikirde olmadığımı gördüm önyargının zararları 🙂 çok başarılısınız arkadaşlar ankarada konser var mı acaba sizi canlı izlemek isterim doğrusu 🙂

arkadaslar guzel yorumlar icin cok saolun...

Konser soranlar icin :

Bu Cuma yani 1 aralık gunu saat 19:00 da ODTU Mimarlık Amfisi'nde Beste Gunleri kapsamında sahne alıyoruz.. Buradan ODTU MT ye grubum adına davetleri icin tesekkur ederiz..

hepinizi orda gormek isteriz.. herhalde kapıda problem cıkmaması icin birseyler dusunulmustur muzik toplulugu tarafından..

Geri