Sahte (Alternative Rock) - İzmir

akşam elimizde olucak.stüdyo ile bazı sorunlar yaşadığımızdan(maddi,manevi,mixaj vs...) beklediğimiz gibi olmadı ama şimdilik geleceklerle idare edin.kısa bir süre sonra daha iyileriyle çıkıcaz karşınıza 😛.1-2 güne yayınlarız netten 🙂

slm

iyi işler yapıyorsunuz ,yani öyle gözüküyor, çabalıyorsunuzda artık şu demoyu dinleyebilirmiyiz bak şey roxy müzik günleri var okadar iddalı iseniz katılsanızya ? 22 nisana kadar mış güven erkin abimiz söledi yüxexeste 😀 böle barlarda nereye kadar izmir bar gruplarını istanbulda taşa tutuyorlarmış istanbul gidebilecek tek grup repertuar dogs oda gitti geldi 🙂 zaten bekliyoruz

Re: slm

him21 demiş ki:
iyi işler yapıyorsunuz ,yani öyle gözüküyor, çabalıyorsunuzda artık şu demoyu dinleyebilirmiyiz bak şey roxy müzik günleri var okadar iddalı iseniz katılsanızya ? 22 nisana kadar mış güven erkin abimiz söledi yüxexeste 😀 böle barlarda nereye kadar izmir bar gruplarını istanbulda taşa tutuyorlarmış istanbul gidebilecek tek grup repertuar dogs oda gitti geldi 🙂 zaten bekliyoruz

peki...

yunuversiyadda çok başarılı bir performans. güzel şarkı seçimleri(puto). ah birasda sahne olayına girseniz perfecto olucak. hepinize ayrı teşekkür beyler. umarım herşey daha küsseel olcak. hadi bakalım.

son nokta

ya arkadaşlar nie benim şarkım senin şarkın olayı yapıyonuzki herkes istediğini çalar.benim izmirde detone,punch,in progress gibi büyük yaş ortalaması olan grupların dışında en iyi amatör grup vegemite

Re: son nokta

hypermusic demiş ki:
ya arkadaşlar nie benim şarkım senin şarkın olayı yapıyonuzki herkes istediğini çalar.benim izmirde detone,punch,in progress gibi büyük yaş ortalaması olan grupların dışında en iyi amatör grup vegemite

evet gayet başarılılar da burası sahte topici.gerekiyosa başka bir topic aç.

yakışırrr

bence de gayet başarılılar.ya bişi sorcam abi all the small thingsi vegemite tan almışsınız onlar orjinalini çalmıyolar böyle davulcuları trampette slap atıyo arada hani trampetin kasnağına vurma olayı falan bence öyle çalmayın yaa yanlış anlama ama bikaç arkadaş özenmişler falan dio vegemite'a

ne alakası var sende amma reklam yaptın. ılk defa duyuyorum ısmını ben o sarkıyı hep ole calmısımdır kımseden gorerek bısey yapmayız anlasıldı dımı?

Re: yakışırrr

hypermusic demiş ki:
bence de gayet başarılılar.ya bişi sorcam abi all the small thingsi vegemite tan almışsınız onlar orjinalini çalmıyolar böyle davulcuları trampette slap atıyo arada hani trampetin kasnağına vurma olayı falan bence öyle çalmayın yaa yanlış anlama ama bikaç arkadaş özenmişler falan dio vegemite'a

8O ben all the small things'i blink182'nun biliyordum.ama meğersem vegemite'ın mış o şarkı.özürlerimi iletin kendilerine.bi de mümkünse başka yerde reklam yap ve böyle aptal mesajlarla topici kirletme :!:

hypermusic demiş ki:

diger arkadaslarim gibi bende "vegemite" ismini GERCEKTEN ilk kez duydum..kaldiki özenme olayi cok samimi soyluyorumki asilsiz.herhangi baska bi gruba özenme de söz konusu degil yani..

jimmy_ demiş ki:
hypermusic demiş ki:

8O ben all the small things'i blink182'nun biliyordum.ama meğersem vegemite'ın mış o şarkı.özürlerimi iletin kendilerine.bi de mümkünse başka yerde reklam yap ve böyle aptal mesajlarla topici kirletme :!:
abi vegemite kim yaa... ben de hiç duymadım ama o şarkıyı biz de çalıyoruz ve biizm davulcu da öle çalıyor ne var ki bunda... anlamdım valla ehuehueheuhehuehue valla boş insanlar bu başlığa girmeye başladı...

Re: slm

izmir bar gruplarını istanbulda taşa tutuyorlarmış istanbul gidebilecek tek grup repertuar dogs oda gitti geldi 🙂 zaten bekliyoruz[/quote]

Repertoire Dogs İstanbulda hiç çalmadı. Onlar repertuar köpekleri.. Ayrıca istanbulun müzik dünyasında, özellikle alt yapısında İzmirli müzisyenler oldukça fazladır. İstanbuldan gelen albümlü grupların ağlayarak sahneden kaçan solistlerini de gördü bu izmir 🙂

lalalalalala....lan alp allah belanı versin..nuhahah...sahte sahte sahte................
olm ne salak şey lan bu all the small things vegamitenin bestesimi alla alla.....ilginç bi yaklaşım.....bunu yazanıda biliyorum ya neyse....get free de bizim bestemiz ama çalmışlar napçaz huaehuaheuahe...neyse herkese selam kargaşaa devam....(emrah vokal bozması)))

Geri