Sahte Gitarlar

Kavga var dediler geldik...

p7mg.jpg

yazmadan edemeyeceğim ilanındaki bad monkey gönderilmesine ben sebep olmuştum hatta iki gram sevap aldın diye laf ettik gönderen arkadaşa inşallah görmez ilanı. zamanında kargosunu ben yollamıştım evde araya taraya buldum , üstünde telefonuda vardı. ben hepimizin yerinize iyi dileklerimizi(!) yaklaşık 45 saniye nefes almadan ilettim fakat içim soğudumu elbette hayır. Bu tip insanlar oldukça benim merhamet duygum yok oluyor.

Diğer ilanlarında da pürüz var, ama hakkını yemeyelim abinin, gerçek olanlara ORJİNAL diye yazmış 🙂.Prestiji 1250 liraya, JEM'i ise 750 liraya satıyor bu adam, güzelmiş...
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ok-uygun-fiyata-elektro-gitar-105207585/detay

İzmirde bu işi meslek edinmiş ithalatcı mevcut sanırım.Satarken "bu sahtedir ona göre" bile dense bence etik değil.

Sahibinden.com da 300 tlden baslayip 220 tlye kadar inen hardcase dahil ilan var. Arkadastan ne zaman adres istesem cesitli bahaneler uretiyor. Turkrock tayfasina duyrulur. Aman diyim ...

Bu arkadaşa şuan öyle küfürler ediyorum ki kelimeler kifayetsiz kaliyor. Ne kadar igrenç insanlar var ya. Bu adam bana 50 tane mesaj attı. Her ilanıma özendi bezendi yok çok zor durumdayım yok müzik aşkıyla yaniyorum tutuşuyorum hiç ekipmanım yok yardımcı olun kullanmadıgınız cihazları verin jack bile pena bile kabul ederim diyecek bi adam. İlandaki zoom prosesörüde bu şekilde yalvardıgı bi arkadaş yolladı. Ayiptir günahtır ya kul hakkı yemektir bu. Hiçmi insanlık yok anlamiyorum ben. Bide pişkin pişkin ilan açıklamaları yapmış. Bedavadan aldıgı cihazları satıp para kazanacak bu kadar mı düştü insanlar ya.

+1 demekten başka birşey söyleyemiyorum çünkü aynısını bana da yaptı.Osmaniye kadirli yi görünce "yok artık o olmaz o kadar da tesadüf değildir" dedim içimden iletişim bilgilerini görünce kesinleşti.Benden de tel pedal pena askı kablo ne varsa gönder diyordu.Önce ilanlara bakıyor pahalı ürünler varsa ortaya karışık ne tutarsa çalışıyor.Belli ki bu forumdan birçok kişiyi de gezmiş.Pena bile göndermeyin ya da gönderecekseniz birşeyler bir tane kürdanı zarfa koyup gönderin.Hoş kaşarlanmış adama ne yapsan boş...

ptt kapıda ödeme için ptt de hesabın olmalı vs bir ton uğraş.Kendim bile karşıdan isterken ptt yi uğraşmayacaksan başka yollarla halledelim diyorum.Ptt zaman kaybı..

Geri