Self Torture

numlock demiş ki:
babalar çok üzgünüm bizize gelemedim🙁🙁🙁🙁....nasıldı konser!!!'
ama bişeyden eminim ; muhteşem bi konser olmustur?bu konseri kacırmamam gerektigini biliodum ama,bazı sebeplerden dolayı gelemedim işte ne yazıkki?
nese babalar bi dahaki ankara konseri ne zaman herangi bi tarih belli mi su an?

canin sagolsun kardes...

Konu da sabitlenmiş. Bunda birilerinin
eusa_whistle.gif
parmağı olduğu kesin.
Self Torture, İzmir'de dağıtacaktır. Eminim...

ya son bizizdeki konsere gelemedim ama self torture un albumlerini dinledim ve cok beğendim gerçi mehmet abiye söz vermiştim ama hastalıgım nedeniyle gelemdim mehmet abi bana bi ceza düşünür artık

umarım cok büyük bi ceza olmaz....

izmirde başarılar....

mumu

ya sen noradrenaline introsunda nasıl ses çıkarıyorsun ya.Hasta oldum ona varya.şarkının kısa olması üzdü beni.ama tatmin ediyor adamı 😉

izmir konseri icin: oncellikle ve ozellikle emre, studyo adore, ve bizi sahnede yanliz birakmayan... kafayi gozu parcaliyan arkadaslara... cok tesekkurler... tum gruplar superdi... gene gelmek isteriz... samimi kalin... ve kendinize cok iyi bakin...

mumu demiş ki:
izmir konseri icin: oncellikle ve ozellikle emre, studyo adore, ve bizi sahnede yanliz birakmayan... kafayi gozu parcaliyan arkadaslara... cok tesekkurler... tum gruplar superdi... gene gelmek isteriz... samimi kalin... ve kendinize cok iyi bakin...

öyle ağırladık bizde sizi işte evde falan, rica ederiz. :?

federalfish demiş ki:
mumu demiş ki:

öyle ağırladık bizde sizi işte evde falan, rica ederiz. :?

cok ozur dilerim... evet haklisin... su siralar cok yogun oldugum icin ve evde adsl baglantisi olmadigi icin... yazdiklarim kisa bir sure icinde yaziliyor ve yetersiz kalabiliyor... yanlis oldu bu... kusuruma bakma... sizleride unutmadik... ve gercekten tesekkurler...

Geri